BK MLADA BOLESLAV
13. 11. 2015 Vojtěch Drbohlav

Starší dorost vyhrál potřetí v řadě, body veze i z Letňan!

19., pátek 13. 11. 2015
HC Letňany - Ml. Boleslav LET - MBL
P r a h a – Páteční odpoledne v pražských Letňanech bylo ve znamení extraligového zápasu staršího dorostu mezi domácím celkem a Bruslařským klubem z Mladé Boleslavi. Do zápasu vstoupili lépe Boleslavští, kteří vedli zásluhou Patrika Straky v osmé minutě už 0:2. Domácím se sice podařilo krátce před polovinou duelu snížit na rozdíl jediného gólu, jenže Bruslaři si své dvoubrankové vedení vzali zase zpět zásluhou Martina Kaluse. V závěrečném dějství už se diváci žádné střely mezi třemi tyčemi nedočkali, Mladá Boleslav si tedy z hlavního města odvezla výhru 1:3 a připsala si tři cenné body do velmi vyrovnané tabulky. Právě tento bodový zisk jim zajistil návrat zpět na vytoužené druhé místo v rámci extraligové skupiny Střed. Další duel sehrají starší dorostenci už v sobotu 14. listopadu, kdy zajíždějí na led předposledního Havlíčkova Brodu.
HC Letňany: Špirek – Vojtela, Pařík, Valíček, Gebell, Brabec, Gauer, Kolenatý, Gonos, Antoš, Lytvynov – Sklenář, Satran, Fabiánek, Danov, Řepík, Rousek, Kučera, Mařík
Ml. Boleslav: Krofta – Uřidil, Petržílka, Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Nepokoj, Mlčoch – Zich, Kerda, Flynn, Musliu, Straka, Zahradník, Kalaš, Outrata, Jindra, Hrachovec, Dančišin
Branky a nahrávky: 28. Kučera (Gebell, Sklenář) – 6. Straka (Dančišin), 8. Straka (Musliu), 34. Kalus. Rozhodčí: Škrobák – Ovsík, Kučera. Vyloučení: 4:4. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 65. Střely na branku: 27:36. Průběh utkání: 0:2, 1:2, 1:3.

Související články

Aktuality

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

×
Dnes v 18:00 | Dor.
BK Mladá Boleslav
HC Meteor Třemošná