BK MLADA BOLESLAV
17. 11. 2015 Vojtěch Drbohlav

Starší dorostenci otočili zápas v Pardubicích a vezou dva body

17., úterý 17. 11. 2015
Pardubice - Ml. Boleslav PCE - MBL
P a r d u b i c e – V den boje za svobodu a demokracii se představili boleslavští starší dorostenci v Pardubicích. Domácí Dynamo se vždy dokázalo v zápase dostat do vedení, jenže Bruslaři na každý gól odpověděli. Nejprve vyrovnával ve dvojnásobné početní výhodě František Uřidil. Pardubičtí se ale záhy dostali znovu do vedení, jenže myšlenky na tříbodový zisk jim uzmul nejproduktivnější hráč celé extraligové skupiny Střed Kroni Musliu, jenž znovu vyrovnal. Nikdo další už gólový účet nerozšířil, utkání tedy dospělo až do prodloužení, jenže to také rozuzlení duelu nenabídlo. Stalo se tak až v samostatných nájezdech. V nich se stal jediným úspěšným střelcem boleslavský Milan Dančišin, a vystřelil tak Bruslařskému klubu bonusový bod, díky kterému si Středočeši upevnili druhé místo v tabulce. Další utkání čeká svěřence Jiřího Zörklera v pátek 20. listopadu, kdy přivítají od 15:00 v malé hale Liberec.
Pardubice: Jánský – Trejbal, Žouželka, Boček, Mert, Matýs, Javůrek – Martínek, Pochobradský, M. Blümel, Štefka, Machač, Paliesek, Roubal, Machala, Syrovec, Petrus, Kubišta, Šeliga
Ml. Boleslav: Krofta – Uřidil, Petržílka, Jirásek, Linhart, Dlabola, Kalus, Chládek, Mlčoch – Zich, Kerda, Flynn, Musliu, Straka, Havelka, Zahradník, Kalaš, Homolka, Jindra, Hrachovec, Dančišin
Branky a nahrávky: 14. Machala (Šeliga, Trejbal), 32. Machač (Martínek) – 28. Uřidil (Mlčoch), 47. Musliu (Straka), rozh. náj. Dančišin. Rozhodčí: Homola – P. Blümel, Křivohlavý. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 123. Střely na branku: 40:40. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3sn.

Ohlasy trenérů

Jiří Zörkler (BK Mladá Boleslav): Jednalo se o velice kvalitní utkání. Obě mužstva hrála s vysokým nasazením a gólmani chytali velmi dobře. My jsme po celý zápas tahali za kratší konec, pořád jsme dotahovali. Ale těch vyložených šancí jsme měli více než soupeř, jenže jsme opět doplatili na jejich neproměňování. Tomu zápasu však naprosto slušela remíza. Za bonusový bod jsme moc rádi.

Související články

Aktuality

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.