BK MLADA BOLESLAV
17. 11. 2015 Vojtěch Drbohlav

Starší dorostenci otočili zápas v Pardubicích a vezou dva body

17., úterý 17. 11. 2015
Pardubice - Ml. Boleslav PCE - MBL
P a r d u b i c e – V den boje za svobodu a demokracii se představili boleslavští starší dorostenci v Pardubicích. Domácí Dynamo se vždy dokázalo v zápase dostat do vedení, jenže Bruslaři na každý gól odpověděli. Nejprve vyrovnával ve dvojnásobné početní výhodě František Uřidil. Pardubičtí se ale záhy dostali znovu do vedení, jenže myšlenky na tříbodový zisk jim uzmul nejproduktivnější hráč celé extraligové skupiny Střed Kroni Musliu, jenž znovu vyrovnal. Nikdo další už gólový účet nerozšířil, utkání tedy dospělo až do prodloužení, jenže to také rozuzlení duelu nenabídlo. Stalo se tak až v samostatných nájezdech. V nich se stal jediným úspěšným střelcem boleslavský Milan Dančišin, a vystřelil tak Bruslařskému klubu bonusový bod, díky kterému si Středočeši upevnili druhé místo v tabulce. Další utkání čeká svěřence Jiřího Zörklera v pátek 20. listopadu, kdy přivítají od 15:00 v malé hale Liberec.
Pardubice: Jánský – Trejbal, Žouželka, Boček, Mert, Matýs, Javůrek – Martínek, Pochobradský, M. Blümel, Štefka, Machač, Paliesek, Roubal, Machala, Syrovec, Petrus, Kubišta, Šeliga
Ml. Boleslav: Krofta – Uřidil, Petržílka, Jirásek, Linhart, Dlabola, Kalus, Chládek, Mlčoch – Zich, Kerda, Flynn, Musliu, Straka, Havelka, Zahradník, Kalaš, Homolka, Jindra, Hrachovec, Dančišin
Branky a nahrávky: 14. Machala (Šeliga, Trejbal), 32. Machač (Martínek) – 28. Uřidil (Mlčoch), 47. Musliu (Straka), rozh. náj. Dančišin. Rozhodčí: Homola – P. Blümel, Křivohlavý. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. V oslabení: 0:0. Diváci: 123. Střely na branku: 40:40. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 2:3sn.

Ohlasy trenérů

Jiří Zörkler (BK Mladá Boleslav): Jednalo se o velice kvalitní utkání. Obě mužstva hrála s vysokým nasazením a gólmani chytali velmi dobře. My jsme po celý zápas tahali za kratší konec, pořád jsme dotahovali. Ale těch vyložených šancí jsme měli více než soupeř, jenže jsme opět doplatili na jejich neproměňování. Tomu zápasu však naprosto slušela remíza. Za bonusový bod jsme moc rádi.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.