BK MLADA BOLESLAV
18. 9. 2015 Vojtěch Drbohlav

Starší dorost rozstřílel Letňany a je třetí v tabulce!

5., pátek 18. 9. 2015
HC Letňany - Ml. Boleslav LET - MBL
P r a h a – Starší dorostenci se v pátek večer představili na ledě pražských Letňan. Po nepovedeném sobotním utkání s Jihlavou jim zápas v Praze vyšel. Bruslaři po sobotním zápase poněkud obměnili sestavu a zdá se, že v tomto složení se jim neobvykle daří. V Letňanech si totiž otevřeli doslova střelnici. První, tedy velmi důležitou branku, si připsal Jan Dvořák, pro kterého se jednalo o první střelecký zásah za starší dorost! Během první třetiny překonali brankáře Vlase ještě ¨František Uřídil a Kroni Musliu, po jehož gólu přepustil již zmiňovaný brankář místo Vaculovi. Ani ten však debaklu pro svůj tým nezabránil. V prostředním dějství jej překonali dvěma góly znovu boleslavští hráči – konkrétně Zdeněk Křížek a Milan Dančisin. Ve třetí třetině přidal šestý zásah Jan Dvořák a čestný zásah pro tým Letňan zaznamenal Václav Zídek. Boleslavskému staršímu dorostu se prozatím v nové sezóně nebývale daří, vždyť je třetí v tabulce, hned za Kometou Brno a Duklou Jihlava. Další utkání sehrají už tuto sobotu od 12:00 na ledě extraligového nováčka v Havlíčkově Brodě.
HC Letňany: Vlas (14. Vacula) – Pařík, Gebell, Brabec, Grauer, Gonos, Kolenatý, Antoš – Zídek, Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Průžek, Danov, Šimon, Řepík, Rousek, Kučera, Mařík
Ml. Boleslav: Krofta – Uřidil, Obrtolík, Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Nepokoj, Mlčoch – Kerda, Musliu, Křížek, Straka, Jindra, Kalaš, Zich, Outrata, Flynn, Dvořák, Hrachovec, Dančišin
Branky a nahrávky: 48. Zídek (Průžek, Pařík) – 6. Dvořák (Musliu, Uřídil), 13. Uřídil (Kalaš, Mlčoch), 14. Musliu (Dančisin, Dvořák), 30. Křížek (Musliu, Dančišin), 32. Dančišin (Musliu, Dvořák), 46. Dvořák (Dančišin, Outrata). Rozhodčí: Lacina - R. Špringl, Klouček. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:6, 1:6.

Související články

Aktuality

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.