BK MLADA BOLESLAV
18. 9. 2015 Vojtěch Drbohlav

Starší dorost rozstřílel Letňany a je třetí v tabulce!

5., pátek 18. 9. 2015
HC Letňany - Ml. Boleslav LET - MBL
P r a h a – Starší dorostenci se v pátek večer představili na ledě pražských Letňan. Po nepovedeném sobotním utkání s Jihlavou jim zápas v Praze vyšel. Bruslaři po sobotním zápase poněkud obměnili sestavu a zdá se, že v tomto složení se jim neobvykle daří. V Letňanech si totiž otevřeli doslova střelnici. První, tedy velmi důležitou branku, si připsal Jan Dvořák, pro kterého se jednalo o první střelecký zásah za starší dorost! Během první třetiny překonali brankáře Vlase ještě ¨František Uřídil a Kroni Musliu, po jehož gólu přepustil již zmiňovaný brankář místo Vaculovi. Ani ten však debaklu pro svůj tým nezabránil. V prostředním dějství jej překonali dvěma góly znovu boleslavští hráči – konkrétně Zdeněk Křížek a Milan Dančisin. Ve třetí třetině přidal šestý zásah Jan Dvořák a čestný zásah pro tým Letňan zaznamenal Václav Zídek. Boleslavskému staršímu dorostu se prozatím v nové sezóně nebývale daří, vždyť je třetí v tabulce, hned za Kometou Brno a Duklou Jihlava. Další utkání sehrají už tuto sobotu od 12:00 na ledě extraligového nováčka v Havlíčkově Brodě.
HC Letňany: Vlas (14. Vacula) – Pařík, Gebell, Brabec, Grauer, Gonos, Kolenatý, Antoš – Zídek, Satran, Nedorost, Fabiánek, Lauko, Průžek, Danov, Šimon, Řepík, Rousek, Kučera, Mařík
Ml. Boleslav: Krofta – Uřidil, Obrtolík, Jirásek, Linhart, Kalus, Chládek, Nepokoj, Mlčoch – Kerda, Musliu, Křížek, Straka, Jindra, Kalaš, Zich, Outrata, Flynn, Dvořák, Hrachovec, Dančišin
Branky a nahrávky: 48. Zídek (Průžek, Pařík) – 6. Dvořák (Musliu, Uřídil), 13. Uřídil (Kalaš, Mlčoch), 14. Musliu (Dančisin, Dvořák), 30. Křížek (Musliu, Dančišin), 32. Dančišin (Musliu, Dvořák), 46. Dvořák (Dančišin, Outrata). Rozhodčí: Lacina - R. Špringl, Klouček. Vyloučení: 4:5. Využití: 0:1. V oslabení: 0:1. Průběh utkání: 0:6, 1:6.

Související články

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.