BK MLADA BOLESLAV
8. 3. 2014 Jitka Čechová

Poslední zápas sezony skončil pro starší dorost nájezdy

44., sobota 8. 3. 2014
Ml. Boleslav - HC Letňany MBL - LET
M l. B o l. – Mladoboleslavští dorostenci už delší dobu mohou dýchat klidněji. Přes spoustu peripetií se jim totiž podařilo uhájit extraligovou příslušnost i pro další ročník. Jejich poslední letošní soupeř – Letci z Letňan – zatím tohle říct nemohou, a tak utkání rozhodně nebylo bez náboje. Bruslaři nakonec prohráli po samostatných nájezdech.
Ml. Boleslav: Pechek – Makovička, Marček, Adamík, Tůma, Žalud, Mašek, Průšek – Vajsejtl, Kotala, Planý, Ficek, Skořepa, Švejda, Němec, Sedmík
HC Letňany: Dubský – Pařík, Starosta, Zeliska, Kučera, Chvála, Štosek – Pražienka, Honetschläger, Burda, Poljanyčka, Klečka, Průžek, Mařík, Kroh, Tomek, Hroboň, Polák
Branky a nahrávky: 20. Marček (Planý) – 7. Hroboň (Kroh), rozh. náj. Průžek. Rozhodčí: Horinek – Tasch, Špringl. Vyloučení: 3:4. Využití: 1:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 94. Střely na branku: 25:45.

Související články

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.