BK MLADA BOLESLAV
5. 10. 2013 | Josef Zdobinský

Starší dorostenci Slavii podlehli a vrací se bez bodů

11., sobota 5. 10. 2013
Slavia - Ml. Boleslav SLA - MBL
M l. B o l. – Mladoboleslavští starší dorostenci zavítali ve 12. kole na led Slavie Praha. Díky dobrým výkonům obou celků v právě probíhající sezóně se ta spolu utkaly dvě nejlepší mužstva soutěže. Pražané byli v prvních dvou třetinách lepšími a zajistli si tím tři body. Bruslařům se sice ve třetí třetině podařilo hru zdramatizovat brankou Skořepy, ale domácí již tři body nepustili.
Slavia: Frodl – Zderadička, Weinhold, Kottek, Hejda, Havelka, Příkop, Krejčí – Tejral, Nestrašil, Hyršl, Mušo, Vyskočil, Kolář, Josefus, Suda, Mareček, Furch
Ml. Boleslav: Růžička – Marček, Tůma, Žalud, Mašek, Mattis – Průšek, Prokop, Švejda, Vajsejtl, Černý, Planý, Ďurač, Skořepa, Dupljaku, Němec, Veselý, Sedmík, Durdil
Branky a nahrávky: 14. Vyskočil (Furch), 19. Hyršl (Josefus) – 42. Skořepa (Marček). Rozhodčí: Horák - Špůr, Beneš. Vyloučení: 4:6. Využití: 0:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 47. Střely na branku: 37:19.

Komentář

Ani jedno z mužstev nevstoupilo do utkání příliš aktivně, což znamenalo, že první desetiminutovka úvodní třetiny spíše jen nudila. Na první větší příležitost muselo 47 přítomných diváků čekat až do poloviny jedenácté minuty, kdy se po úniku jednoho z domácích útočníků dostal puk až k Marečkovi, jenž ale napálil kotouč jen do brankáře Růžičky. Poté už se dařilo jen domácím. Ve 14. minutě zakombinovali Furch s Vyskočilem a druhý jmenovaný vstřelil vedoucí branku – 1:0! Bruslaři sice po inkasované brance zřejmě pochopili, že musí přidat, po přihrávce Němce se v dobré příležitosti ocitl Sedmík, ale jelikož svou šanci nezvládl, udeřili znovu domácí. Po povedeném vpádu do boleslavského obranného pásma se trefil v devatenácté minutě Aleš Hyršl – 2:0! Tímto výsledkem první třetina i skončila.

Druhá třetina se podobala úvodní desetiminutovce první třetiny. „Hluchá“ místa se střídala s aktivitou domácích dorostenců a neschopností Bruslařů pokusit se alespoň o vstřelení kontaktní branky. K vidění byla ve druhé dvacetiminutovce jen jedna vážnější příležitost. To když si v jednatřicáté minutě sjel do středního pásma Tejral, který následně i vystřelil. Jeho pokus byl ale sražen kamsi do ochranné sítě. To bylo z celé třetiny vše.

V závěrečné třetině už Bruslaři druhé housle nehrály. Byli Slavii vyrovnaným a místy i lepším soupeřem. Ve 42. minutě se navíc povedlo Dominiku Skořepovi vstřelit kontaktní branku, což Bruslaře velmi povzbudilo. Slavii se nicméně podařilo vstřelit i třetí branku, ale ta nebyla uznána pro faul Tejrala. Ten totiž dovezl kotouč do brankoviště i s brankářem Růžičkou. Od té chvíle se hra přiostřila, ale k vidění už toho moc nebylo. Bruslaři ještě v závěru zkoušeli hru bez brankáře, ale ani početní převaha jim už v prohře nezabránila.

Související články

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.