BK MLADA BOLESLAV
30., 
Slavia - Ml. Boleslav SLA - MBL
Slavia: Dlouhý - Jeník, Barák, Šíma, Krejčí, Švidra, Němec, Krejčík - Hertl, Palaščák, Doležal, Mavrojanidis, Zohorna, Slavíček, Koubek, Suchánek, Hadrava, Žejdl, Klhůfek.
Ml. Boleslav: Klimíček, (15. Will) - Švaříček, Houser, Korim, Vrba, Šimon, Mikulaštík, Soukup - Sajdl, Škorík, Belay, Kadlčík, Antončík, Rys, Protivný, Koudela, Lenc
Branky a nahrávky: 2. Mavrojanidis (Žejdl, Krejčík), 8. Zohorna (Hadrava), 11. Krejčík (Krejčí), 15. Žejdl (Šíma, Mavrojanidis), 17 Šíma (Slavíček, Mavrojanidis), 38. Jaškin (Hertl, Doležal), 49. Slavíček (Krejčí, Hadrava), 57. Jaškin (Doležal, Barák) - 16. Škorík (Belay, Rys), 56. Antončík (Škorík, Belay). Vyloučení: 9:13. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 40.

Komentář

Komentář není k dispozici.

Aktuality

17.06.2021

Mladí Bruslaři na kempu

Trenéři mládežnických národních týmů do 17 a do 20 let ohlásili soupisky hráčů, kteří se zúčastní letních přípravných kempů. Do mladší zmíněné kategorie se podívají Bruslaři Vojtěch Vochvest a Jiří Sypecký (22. června - 24. června 2021 ve Velkých Popovicích) a ve starší kategorii pak figurují jména Davida Moravce a Gabriela Szturce (27. června - 2. července 2021 ve Velkých Popovicích). Náhradníci jsou Oliver Šatný a Dominik Vacík.

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.