BK Mladá Boleslav a.s.
BK MLADA BOLESLAV

Tabulka 2016/2017

Vybrat sezónu
Junioři tým zápasy statistiky tabulka St. dorost tým zápasy statistiky tabulka
Ml. dorost tým zápasy   tabulka Ml. dorost B tým zápasy tabulka  
8. třída tým zápasy     7. třída tým zápasy    
6. třída tým zápasy     5. třída tým zápasy    
4. třída tým       3. třída tým      
2. třída tým       1. třída tým      

Výsledky - extraliga staršího dorostu

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM CHM HAV HBR HKM JIH KLA KOL KOM KVA LET LIB LIM MBL OLO PCE PIS PLM SLA SLZ SPA TRI VIT VSE ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

Skupina D 08.09.2017 JIH WAB 11:2
Skupina E 08.09.2017 ZLN VSE 7:1
Skupina A 08.09.2017 KVA KLA 6:1
Skupina B 08.09.2017 SLA MBL 3:4p
Skupina C 08.09.2017 HKM ZNS 8:2
Skupina C 08.09.2017 CEM HBR 9:2
Skupina D 08.09.2017 SLZ OLO 7:1
Skupina E 08.09.2017 VIT HAV 1:2p
Skupina B 08.09.2017 SPA LET 7:1
Skupina A 07.09.2017 CHM LIM 4:2
16 18.02.2017 KLA PIS 5:2
16 18.02.2017 LIM HBR 0:4
16 18.02.2017 KOL OLO 3:4
16 18.02.2017 ZLN PCE 3:4
16 18.02.2017 SLA HAV 5:0
16 18.02.2017 MBL VSE 3:2
16 18.02.2017 LET VIT 2:3
15 17.02.2017 KOM SPA 2:0
15 17.02.2017 LIM PIS 12:2
15 17.02.2017 MBL OLO 3:2sn
15 17.02.2017 KLA HBR 0:2
15 17.02.2017 LET HAV 4:1
15 17.02.2017 TRI PCE 3:4
15 17.02.2017 KOL VSE 3:4
15 17.02.2017 SLA VIT 3:4p
16 15.02.2017 JIH SPA 5:0
16 15.02.2017 KOM PLM 4:3sn
16 14.02.2017 CEM CHM 4:0
16 14.02.2017 TRI HKM 1:2sn
15 14.02.2017 JIH PLM 2:4
15 09.02.2017 CEM KVA 2:1p
15 08.02.2017 LIB CHM 0:2
15 07.02.2017 ZLN HKM 1:2
14 03.02.2017 VSE KLA 0:4
14 03.02.2017 HAV MBL 4:1
14 03.02.2017 KVA TRI 2:1
14 03.02.2017 OLO LIM 4:2
14 03.02.2017 HKM JIH 4:1
14 03.02.2017 PLM CEM 5:3
14 03.02.2017 PIS SLA 2:7
14 03.02.2017 CHM ZLN 3:2
14 03.02.2017 VIT KOL 5:2
14 03.02.2017 HBR LET 2:8
14 03.02.2017 PCE KOM 3:2
14 03.02.2017 SPA LIB 5:1
13 02.02.2017 HKM KOM 1:5
13 02.02.2017 VSE LIM 7:8p
13 02.02.2017 PIS LET 6:10
13 02.02.2017 PLM LIB 6:1
13 02.02.2017 SPA CEM 2:1
13 02.02.2017 CHM TRI 1:4
13 02.02.2017 VIT MBL 3:0
13 02.02.2017 HAV KOL 5:3
13 02.02.2017 KVA ZLN 6:1
13 02.02.2017 OLO KLA 3:4
13 02.02.2017 HBR SLA 2:4
13 02.02.2017 PCE JIH 3:6
16 31.01.2017 LIB KVA 2:1sn
12 28.01.2017 SLA VSE 3:5
12 28.01.2017 KLA KOL 6:1
12 28.01.2017 LIM MBL 2:3
12 28.01.2017 JIH KVA 2:3
12 28.01.2017 HBR HAV 2:1sn
12 28.01.2017 ZLN LIB 4:3sn
12 28.01.2017 SPA PCE 5:6
12 28.01.2017 PIS VIT 2:7
12 28.01.2017 LET OLO 2:4
12 28.01.2017 HKM PLM 3:2sn
12 28.01.2017 KOM CHM 5:4
11 27.01.2017 ZLN CEM 6:1
11 27.01.2017 TRI LIB 3:4
11 27.01.2017 HKM SPA 2:3
11 27.01.2017 LIM KOL 6:3
11 27.01.2017 LET VSE 2:5
11 27.01.2017 KLA MBL 1:2sn
11 27.01.2017 KOM KVA 6:3
11 27.01.2017 SLA OLO 3:2
11 27.01.2017 HBR VIT 1:2p
11 27.01.2017 JIH CHM 3:4
11 27.01.2017 PIS HAV 2:5
12 26.01.2017 TRI CEM 6:3
11 26.01.2017 PCE PLM 4:3
10 21.01.2017 HAV KLA 4:3
10 21.01.2017 OLO PIS 9:6
10 21.01.2017 VSE HBR 4:7
10 21.01.2017 KOL SLA 5:8
10 21.01.2017 CEM JIH 2:1
10 21.01.2017 CHM HKM 1:3
10 21.01.2017 MBL LET 3:2
10 21.01.2017 VIT LIM 3:2
10 21.01.2017 SPA TRI 4:5
10 21.01.2017 KVA PCE 3:2sn
10 21.01.2017 PLM ZLN 1:0
10 21.01.2017 LIB KOM 4:5
9 20.01.2017 MBL SLA 2:3p
9 20.01.2017 VIT KLA 5:3
9 20.01.2017 VSE PIS 3:1
9 20.01.2017 HAV LIM 2:4
9 20.01.2017 LIB JIH 0:5
9 20.01.2017 PLM TRI 4:8
9 20.01.2017 OLO HBR 3:4
9 20.01.2017 SPA ZLN 5:2
9 20.01.2017 KVA HKM 2:3
9 20.01.2017 KOL LET 1:6
9 20.01.2017 CHM PCE 0:6
9 19.01.2017 CEM KOM 1:3
8 14.01.2017 HAV SLA 2:3
8 14.01.2017 OLO KOL 6:0
8 14.01.2017 CHM CEM 5:3
8 14.01.2017 SPA JIH 0:4
8 14.01.2017 VIT LET 4:0
8 14.01.2017 PCE ZLN 8:4
8 14.01.2017 KVA LIB 2:3
8 14.01.2017 VSE MBL 3:4
8 14.01.2017 PLM KOM 4:5sn
8 14.01.2017 HBR LIM 7:3
8 14.01.2017 PIS KLA 2:12
8 14.01.2017 HKM TRI 2:4
7 13.01.2017 OLO MBL 5:3
7 13.01.2017 CHM LIB 3:4
7 13.01.2017 HAV LET 1:3
7 13.01.2017 VSE KOL 4:2
7 13.01.2017 PLM JIH 4:5
7 13.01.2017 HBR KLA 1:3
7 13.01.2017 VIT SLA 3:0
7 13.01.2017 PCE TRI 2:9
7 13.01.2017 SPA KOM 5:4
7 13.01.2017 KVA CEM 4:1
7 13.01.2017 HKM ZLN 5:3
7 13.01.2017 PIS LIM 2:11
6 07.01.2017 LIM OLO 2:6
6 07.01.2017 JIH HKM 4:1
6 07.01.2017 KLA VSE 5:3
6 07.01.2017 MBL HAV 3:1
6 07.01.2017 CEM PLM 3:4
6 07.01.2017 ZLN CHM 3:4sn
6 07.01.2017 KOL VIT 2:5
6 07.01.2017 SLA PIS 3:4
6 07.01.2017 TRI KVA 4:3
6 07.01.2017 LET HBR 2:3p
6 07.01.2017 LIB SPA 3:1
6 07.01.2017 KOM PCE 1:2p
5 06.01.2017 CEM SPA 1:4
5 06.01.2017 SLA HBR 7:2
5 06.01.2017 LET PIS 10:1
5 06.01.2017 KOL HAV 2:5
5 06.01.2017 ZLN KVA 1:2sn
5 06.01.2017 KLA OLO 4:3p
5 06.01.2017 LIM VSE 8:1
5 06.01.2017 KOM HKM 1:2
5 06.01.2017 TRI CHM 2:4
5 06.01.2017 JIH PCE 3:4p
5 06.01.2017 MBL VIT 1:4
5 06.01.2017 LIB PLM 7:6sn
3 18.12.2016 KVA KOM 3:5
4 17.12.2016 OLO LET 0:6
4 17.12.2016 VSE SLA 3:5
4 17.12.2016 MBL LIM 3:0
4 17.12.2016 HAV HBR 3:2sn
4 17.12.2016 PLM HKM 0:4
4 17.12.2016 KOL KLA 3:11
4 17.12.2016 PCE SPA 3:5
4 17.12.2016 CHM KOM 5:2
4 17.12.2016 KVA JIH 4:2
4 17.12.2016 VIT PIS 7:0
3 16.12.2016 CEM ZLN 3:5
3 16.12.2016 PLM PCE 3:4sn
3 16.12.2016 SPA HKM 3:1
3 16.12.2016 KOL LIM 5:6sn
3 16.12.2016 HAV PIS 13:0
3 16.12.2016 VSE LET 3:9
3 16.12.2016 CHM JIH 3:2sn
3 16.12.2016 MBL KLA 0:3
3 16.12.2016 VIT HBR 2:3
3 16.12.2016 OLO SLA 5:8
3 16.12.2016 LIB TRI 7:4
4 15.12.2016 CEM TRI 4:6
4 15.12.2016 LIB ZLN 4:2
2 10.12.2016 HKM CHM 1:3
2 10.12.2016 TRI SPA 5:3
2 10.12.2016 ZLN PLM 3:0
2 10.12.2016 KOM LIB 3:6
2 10.12.2016 PCE KVA 2:4
2 10.12.2016 SLA KOL 3:4
2 10.12.2016 JIH CEM 2:3p
2 10.12.2016 KLA HAV 8:3
2 10.12.2016 HBR VSE 2:4
2 10.12.2016 LIM VIT 5:4p
2 10.12.2016 PIS OLO 1:3
2 10.12.2016 LET MBL 4:0
1 09.12.2016 KOM CEM 6:3
1 09.12.2016 TRI PLM 3:5
1 09.12.2016 HKM KVA 1:2p
1 09.12.2016 LIM HAV 2:0
1 09.12.2016 PIS VSE 4:9
1 09.12.2016 KLA VIT 2:3sn
1 09.12.2016 ZLN SPA 5:2
1 09.12.2016 PCE CHM 4:1
1 09.12.2016 LET KOL 2:1
1 09.12.2016 JIH LIB 2:1p
1 09.12.2016 SLA MBL 6:3
1 09.12.2016 HBR OLO 0:6
28 03.12.2016 HKM CEM 3:1
28 03.12.2016 CHM LIM 2:0
28 03.12.2016 SLA KVA 3:4p
28 03.12.2016 ZLN JIH 4:5
28 03.12.2016 SPA KLA 5:1
28 03.12.2016 HAV VIT 5:4sn
28 03.12.2016 PIS PCE 4:15
28 03.12.2016 MBL HBR 4:1
28 03.12.2016 LET PLM 4:7
28 03.12.2016 LIB KOL 5:3
28 03.12.2016 KOM OLO 6:1
27 02.12.2016 LIM SPA 0:6
27 02.12.2016 JIH TRI 3:2sn
27 02.12.2016 CEM LIB 4:2
27 02.12.2016 KOL PIS 5:3
27 02.12.2016 KLA LET 3:2p
27 02.12.2016 VSE HAV 1:5
27 02.12.2016 VIT KOM 1:5
27 02.12.2016 PLM SLA 5:2
27 02.12.2016 PCE MBL 5:4sn
27 02.12.2016 HBR HKM 2:1sn
27 01.12.2016 OLO ZLN 4:2
27 01.12.2016 KVA CHM 3:0
28 29.11.2016 TRI VSE 4:1
20 29.11.2016 LET KLA 5:3
20 29.11.2016 CHM KVA 4:3sn
19 29.11.2016 KOM HAV 8:2
26 26.11.2016 KOL CEM 1:5
26 26.11.2016 KLA LIM 6:3
26 26.11.2016 CHM PLM 2:5
26 26.11.2016 SPA KVA 3:2
26 26.11.2016 LIB HBR 4:3p
26 26.11.2016 ZLN VIT 1:5
26 26.11.2016 HAV KOM 0:2
26 26.11.2016 VSE JIH 0:4
26 26.11.2016 PIS MBL 2:9
26 26.11.2016 LET SLA 3:5
26 26.11.2016 TRI OLO 7:1
25 25.11.2016 KOM ZLN 5:3
25 25.11.2016 CEM PIS 6:5p
25 25.11.2016 MBL HKM 1:3
25 25.11.2016 VIT TRI 2:5
25 25.11.2016 PCE LIB 7:2
25 25.11.2016 LIM LET 6:5p
25 25.11.2016 KVA KLA 2:4
25 25.11.2016 HBR KOL 3:4
25 25.11.2016 SLA CHM 3:2
25 25.11.2016 JIH HAV 4:3
25 24.11.2016 PLM SPA 5:3
25 24.11.2016 OLO VSE 3:2p
26 22.11.2016 HKM PCE 3:5
22 22.11.2016 PIS LIB 1:9
22 22.11.2016 CEM MBL 3:2
24 19.11.2016 VSE VIT 3:5
24 19.11.2016 CEM HBR 6:2
24 19.11.2016 SPA SLA 4:2
24 19.11.2016 PIS HKM 2:5
24 19.11.2016 JIH OLO 5:3
24 19.11.2016 LIM KVA 2:3
24 19.11.2016 KOM TRI 6:1
24 19.11.2016 HAV ZLN 1:4
24 19.11.2016 KLA PLM 3:4
24 19.11.2016 KOL PCE 4:7
24 19.11.2016 LIB MBL 4:2
24 19.11.2016 LET CHM 8:0
23 18.11.2016 OLO HAV 1:2sn
23 18.11.2016 ZLN TRI 3:0
23 18.11.2016 HKM LIB 4:3p
23 18.11.2016 PLM LIM 7:4
23 18.11.2016 SLA KLA 4:7
23 18.11.2016 KOM VSE 4:3
23 18.11.2016 CHM SPA 3:7
23 18.11.2016 VIT JIH 1:4
23 18.11.2016 PCE CEM 2:4
23 18.11.2016 MBL KOL 7:4
23 18.11.2016 HBR PIS 10:0
23 17.11.2016 KVA LET 4:1
20 15.11.2016 KOM VIT 2:1
18 15.11.2016 KLA KVA 1:9
17 15.11.2016 SLA SPA 4:7
19 14.11.2016 OLO TRI 3:5
22 12.11.2016 OLO VIT 2:4
22 12.11.2016 JIH KOM 3:1
22 12.11.2016 KLA CHM 2:5
22 12.11.2016 LIM SLA 3:5
22 12.11.2016 KVA PLM 3:4p
22 12.11.2016 HAV TRI 0:2
22 12.11.2016 LET SPA 1:6
22 12.11.2016 KOL HKM 3:2
22 12.11.2016 HBR PCE 2:5
21 11.11.2016 OLO KOM 1:4
21 11.11.2016 JIH ZLN 3:2
21 11.11.2016 LIM CHM 1:3
21 11.11.2016 KLA SPA 2:7
21 11.11.2016 CEM HKM 4:0
21 11.11.2016 PLM LET 4:2
21 11.11.2016 VIT HAV 5:0
21 11.11.2016 VSE TRI 5:4sn
21 11.11.2016 PCE PIS 13:2
21 11.11.2016 KVA SLA 5:1
21 11.11.2016 HBR MBL 6:3
21 11.11.2016 KOL LIB 3:5
22 09.11.2016 VSE ZLN 0:7
20 09.11.2016 TRI JIH 4:5
13 08.11.2016 KVA CHM 2:3
20 05.11.2016 HKM HBR 6:0
20 05.11.2016 ZLN OLO 7:2
20 05.11.2016 SLA PLM 6:7p
20 05.11.2016 SPA LIM 2:3
20 05.11.2016 HAV VSE 6:2
20 05.11.2016 PIS KOL 2:1
20 05.11.2016 MBL PCE 1:4
20 05.11.2016 LIB CEM 6:3
19 04.11.2016 MBL PIS 5:0
19 04.11.2016 PCE HKM 1:2
19 04.11.2016 PLM CHM 6:2
19 04.11.2016 VIT ZLN 0:2
19 04.11.2016 LIM KLA 1:2
19 04.11.2016 JIH VSE 3:0
19 04.11.2016 CEM KOL 7:1
19 04.11.2016 KVA SPA 2:0
19 04.11.2016 SLA LET 5:4
19 04.11.2016 HBR LIB 2:5
18 30.10.2016 LET LIM 6:1
18 29.10.2016 KOL HBR 2:4
18 29.10.2016 HKM MBL 3:2p
18 29.10.2016 CHM SLA 3:2
18 29.10.2016 ZLN KOM 2:4
18 29.10.2016 VSE OLO 2:1
18 29.10.2016 PIS CEM 1:6
18 29.10.2016 HAV JIH 2:3p
18 29.10.2016 TRI VIT 4:5sn
18 29.10.2016 LIB PCE 3:2
17 28.10.2016 PLM KLA 4:5sn
17 28.10.2016 HKM PIS 6:0
17 28.10.2016 KVA LIM 5:4
17 28.10.2016 ZLN HAV 2:6
17 28.10.2016 MBL LIB 7:2
17 28.10.2016 VIT VSE 4:3
17 28.10.2016 CHM LET 3:2
17 28.10.2016 OLO JIH 2:1
17 28.10.2016 HBR CEM 0:1
17 28.10.2016 PCE KOL 7:2
12 25.10.2016 HKM PCE 2:4
4 25.10.2016 CHM SLA 5:2
18 22.10.2016 SPA PLM 5:3
16 22.10.2016 LET KVA 2:5
16 21.10.2016 TRI ZLN 4:2
16 21.10.2016 LIM PLM 3:8
16 21.10.2016 KLA SLA 2:3p
16 21.10.2016 HAV OLO 2:1p
16 21.10.2016 VSE KOM 1:3
16 21.10.2016 PIS HBR 0:6
16 21.10.2016 LIB HKM 1:4
16 21.10.2016 SPA CHM 3:4
16 21.10.2016 KOL MBL 5:3
16 21.10.2016 CEM PCE 6:4
16 21.10.2016 JIH VIT 3:2
15 20.10.2016 TRI HAV 5:0
15 20.10.2016 ZLN VSE 5:1
15 20.10.2016 LIB PIS 4:3p
15 20.10.2016 KOM JIH 6:1
15 20.10.2016 VIT OLO 5:0
15 20.10.2016 MBL CEM 0:2
15 20.10.2016 SPA LET 2:1sn
15 20.10.2016 CHM KLA 5:4sn
15 20.10.2016 SLA LIM 5:0
15 20.10.2016 HKM KOL 6:3
15 20.10.2016 PCE HBR 5:1
15 19.10.2016 PLM KVA 4:1
14 15.10.2016 HKM CEM 0:3
14 15.10.2016 CHM LIM 8:1
14 15.10.2016 ZLN JIH 0:1
14 15.10.2016 SPA KLA 4:5
14 15.10.2016 KVA SLA 3:1
14 15.10.2016 HAV VIT 2:0
14 15.10.2016 PIS PCE 4:8
14 15.10.2016 MBL HBR 5:1
14 15.10.2016 LET PLM 3:4
14 15.10.2016 KOM OLO 8:1
13 14.10.2016 OLO ZLN 1:0
13 14.10.2016 LIM SPA 4:12
13 14.10.2016 KOL PIS 0:1
13 14.10.2016 CEM LIB 1:5
13 14.10.2016 KLA LET 3:6
13 14.10.2016 VSE HAV 2:3sn
13 14.10.2016 VIT KOM 4:1
13 14.10.2016 PLM SLA 3:2sn
13 14.10.2016 PCE MBL 4:1
13 14.10.2016 JIH TRI 3:2p
13 14.10.2016 HBR HKM 3:2
17 13.10.2016 TRI KOM 5:3
14 11.10.2016 TRI VSE 4:5
14 11.10.2016 LIB KOL 3:1
12 08.10.2016 KOL CEM 5:2
12 08.10.2016 KLA LIM 8:2
12 08.10.2016 PIS MBL 1:9
12 08.10.2016 CHM PLM 5:4
12 08.10.2016 LIB HBR 5:2
12 08.10.2016 SPA KVA 0:2
12 08.10.2016 VSE JIH 3:5
12 08.10.2016 ZLN VIT 1:2
12 08.10.2016 HAV KOM 5:0
12 08.10.2016 LET SLA 3:2
12 08.10.2016 TRI OLO 7:2
11 07.10.2016 JIH HAV 3:1
11 07.10.2016 PLM SPA 3:4
11 07.10.2016 KOM ZLN 3:1
11 07.10.2016 CEM PIS 8:3
11 07.10.2016 MBL HKM 3:4
11 07.10.2016 VIT TRI 1:2p
11 07.10.2016 LIM LET 7:4
11 07.10.2016 KVA KLA 5:1
11 07.10.2016 HBR KOL 3:6
11 07.10.2016 PCE LIB 7:2
11 07.10.2016 SLA CHM 3:4sn
11 06.10.2016 OLO VSE 7:3
10 02.10.2016 SPA SLA 2:5
10 01.10.2016 KOL PCE 0:9
10 01.10.2016 CEM HBR 4:0
10 01.10.2016 CHM LET 4:2
10 01.10.2016 LIB MBL 5:4p
10 01.10.2016 LIM KVA 1:7
10 01.10.2016 PIS HKM 1:11
10 01.10.2016 JIH OLO 6:3
10 01.10.2016 KLA PLM 2:3
10 01.10.2016 HAV ZLN 0:4
10 01.10.2016 VSE VIT 2:4
10 01.10.2016 TRI KOM 7:3
9 30.09.2016 HKM LIB 1:3
9 30.09.2016 MBL KOL 5:1
9 30.09.2016 SLA KLA 1:4
9 30.09.2016 PLM LIM 5:1
9 30.09.2016 ZLN TRI 7:4
9 30.09.2016 VIT JIH 2:3sn
9 30.09.2016 HBR PIS 3:0
9 30.09.2016 KOM VSE 7:1
9 30.09.2016 CHM SPA 4:2
9 30.09.2016 PCE CEM 2:0
9 29.09.2016 OLO HAV 2:5
9 28.09.2016 KVA LET 4:2
8 24.09.2016 KVA PLM 4:5sn
8 24.09.2016 JIH KOM 0:6
8 24.09.2016 KOL HKM 0:1
8 24.09.2016 KLA CHM 4:7
8 24.09.2016 PIS LIB 0:7
8 24.09.2016 CEM MBL 2:1p
8 24.09.2016 LIM SLA 5:4
8 24.09.2016 HAV TRI 1:3
8 24.09.2016 VSE ZLN 1:2
8 24.09.2016 HBR PCE 3:6
8 24.09.2016 OLO VIT 0:3
8 24.09.2016 LET SPA 4:5
7 23.09.2016 OLO KOM 0:7
7 23.09.2016 PLM LET 3:0
7 23.09.2016 LIM CHM 0:5
7 23.09.2016 VIT HAV 3:4sn
7 23.09.2016 VSE TRI 1:5
7 23.09.2016 KOL LIB 3:2
7 23.09.2016 KLA SPA 4:5
7 23.09.2016 HBR MBL 3:4
7 23.09.2016 PCE PIS 8:2
7 23.09.2016 JIH ZLN 2:4
7 23.09.2016 CEM HKM 2:3
7 23.09.2016 SLA KVA 5:4p
6 17.09.2016 SLA PLM 1:5
6 17.09.2016 LIB CEM 4:2
6 17.09.2016 ZLN OLO 3:2
6 17.09.2016 SPA LIM 5:2
6 17.09.2016 KOM VIT 5:2
6 17.09.2016 CHM KVA 4:3p
6 17.09.2016 MBL PCE 5:4sn
6 17.09.2016 HAV VSE 3:2p
6 17.09.2016 PIS KOL 3:4
6 17.09.2016 TRI JIH 5:0
6 17.09.2016 HKM HBR 5:2
6 17.09.2016 LET KLA 3:4p
5 16.09.2016 VIT ZLN 1:3
5 16.09.2016 KVA SPA 4:3
5 16.09.2016 LIM KLA 5:4p
5 16.09.2016 MBL PIS 15:0
5 16.09.2016 SLA LET 3:5
5 16.09.2016 PLM CHM 3:2p
5 16.09.2016 HBR LIB 2:6
5 16.09.2016 CEM KOL 4:3p
5 16.09.2016 KOM HAV 3:4sn
5 15.09.2016 OLO TRI 1:3
5 14.09.2016 JIH VSE 4:0
5 13.09.2016 PCE HKM 3:4
4 13.09.2016 ZLN KOM 5:4
4 10.09.2016 VSE OLO 3:7
4 10.09.2016 KOL HBR 2:5
4 10.09.2016 HKM MBL 7:4
4 10.09.2016 SPA PLM 3:1
4 10.09.2016 PIS CEM 2:5
4 10.09.2016 HAV JIH 0:1p
4 10.09.2016 LET LIM 5:4sn
4 10.09.2016 KLA KVA 3:2sn
4 10.09.2016 TRI VIT 4:3p
3 09.09.2016 VIT VSE 4:0
3 09.09.2016 ZLN HAV 3:0
3 09.09.2016 HKM PIS 14:0
3 09.09.2016 LET CHM 1:4
3 09.09.2016 PLM KLA 2:0
3 09.09.2016 PCE KOL 6:0
3 09.09.2016 MBL LIB 5:4
3 09.09.2016 HBR CEM 4:2
3 09.09.2016 KOM TRI 6:2
3 09.09.2016 SLA SPA 3:1
3 08.09.2016 OLO JIH 2:7
3 08.09.2016 KVA LIM 12:1
4 06.09.2016 LIB PCE 2:3sn
1 06.09.2016 ZLN VSE 4:3
1 04.09.2016 VIT OLO 5:1
2 03.09.2016 LIM PLM 2:3
2 03.09.2016 CEM PCE 2:3sn
2 03.09.2016 LIB HKM 3:4sn
2 03.09.2016 HAV OLO 3:1
2 03.09.2016 KOL MBL 1:5
2 03.09.2016 LET KVA 0:2
2 03.09.2016 VSE KOM 2:11
2 03.09.2016 PIS HBR 1:6
2 03.09.2016 JIH VIT 5:2
2 03.09.2016 KLA SLA 2:4
2 03.09.2016 SPA CHM 3:4
2 03.09.2016 TRI ZLN 2:3sn
1 02.09.2016 HKM KOL 5:2
1 02.09.2016 MBL CEM 5:0
1 02.09.2016 PLM KVA 2:3
1 02.09.2016 PCE HBR 0:1p
1 02.09.2016 LIB PIS 14:2
1 02.09.2016 SPA LET 3:2
1 02.09.2016 SLA LIM 4:1
1 02.09.2016 CHM KLA 3:1
1 02.09.2016 KOM JIH 2:3sn
1 01.09.2016 TRI HAV 3:1

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:02x
2:07x
2:18x
2:1pp4x
2:1sn4x
3:010x
3:115x
3:220x
3:2pp6x
3:2sn8x
4:07x
4:113x
4:216x
4:38x
4:3pp7x
4:3sn3x
5:010x
5:110x
5:214x
5:317x
5:48x
5:4pp4x
5:4sn6x
6:04x
6:19x
6:24x
6:310x
6:41x
6:5pp2x
7:01x
7:16x
7:27x
7:33x
7:46x
7:6sn1x
8:01x
8:13x
8:24x
8:32x
8:41x
9:21x
9:61x
10:01x
10:11x
11:21x
12:11x
12:21x
13:01x
13:21x
14:01x
14:21x
15:01x
0:14x
0:1pp2x
0:28x
0:33x
0:46x
0:52x
0:66x
0:73x
0:91x
1:26x
1:2pp5x
1:2sn4x
1:313x
1:410x
1:59x
1:64x
1:71x
1:93x
1:111x
2:315x
2:3pp5x
2:3sn7x
2:417x
2:515x
2:63x
2:74x
2:81x
2:92x
2:112x
2:121x
3:423x
3:4pp6x
3:4sn6x
3:514x
3:65x
3:72x
3:81x
3:91x
3:111x
4:59x
4:5sn4x
4:61x
4:76x
4:82x
4:91x
4:121x
4:151x
5:61x
5:6sn1x
5:82x
6:7pp1x
6:101x
7:8pp1x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Klub

Aktuality

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.

04.05.2021

Konec ve čtvrtfinále

Gólman Oliver Šatný se dostal do branky v sedmé minutě, kdy po třetí brance Kanaďanů střídal kolegu Suchánka, kanonádě soupeře ovšem ani on nezabránil. Stejně jako Gabriel Szturc, který si připsal gól a asistenci, a David Moravec, který nastupoval v první obranné dvojici. Češi podlehli ve čtvrtfinále MS do 18 let Kanadě 3:10 a jejich cesta na mistrovství tak bohužel končí.