BK Mladá Boleslav a.s.
BK MLADA BOLESLAV

Tabulka 2015/2016

Vybrat sezónu
Junioři tým zápasy statistiky tabulka St. dorost tým zápasy statistiky tabulka
Ml. dorost tým zápasy   tabulka Ml. dorost B tým zápasy tabulka  
8. třída tým zápasy     7. třída tým zápasy    
6. třída tým zápasy     5. třída tým zápasy    
4. třída tým       3. třída tým      
2. třída tým       1. třída tým      

Výsledky - extraliga staršího dorostu

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM CHM HAV HBR HKM JIH KLA KOM KVA LET LIB LIM MBL OLO OPA PCE PLM POM SLA SPA TRI VIT VSE ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

Skupina A 27.02.2016 OLO KOM 0:7
Skupina B 27.02.2016 HBR POM 4:1
Skupina B 27.02.2016 KLA LET 5:6sn
Skupina A 27.02.2016 ZLN HKM 0:3
Skupina B 27.02.2016 LIM VSE 7:2
Skupina B 27.02.2016 KVA HAV 2:1
Skupina A 27.02.2016 VIT SPA 1:9
Skupina A 27.02.2016 PLM MBL 9:0
Skupina A 27.02.2016 TRI SLA 2:5
Skupina B 27.02.2016 JIH OPA 7:3
Skupina A 27.02.2016 LIB CHM 5:7
Skupina B 27.02.2016 CEM PCE 7:6p
Skupina A 26.02.2016 OLO HKM 4:6
Skupina B 26.02.2016 CEM LET 6:2
Skupina A 26.02.2016 MBL CHM 4:3p
Skupina B 26.02.2016 KVA VSE 6:0
Skupina A 26.02.2016 ZLN KOM 5:2
Skupina B 26.02.2016 KLA PCE 2:6
Skupina A 26.02.2016 VIT SLA 2:9
Skupina B 26.02.2016 HBR OPA 13:2
Skupina A 26.02.2016 LIB PLM 5:2
Skupina B 26.02.2016 LIM HAV 7:3
Skupina A 26.02.2016 TRI SPA 4:3
Skupina B 26.02.2016 JIH POM 3:1
Skupina B 24.02.2016 CEM JIH 2:6
Skupina B 22.02.2016 CEM HBR 3:5
Skupina B 20.02.2016 VSE HBR 1:2
Skupina B 20.02.2016 HAV JIH 1:4
Skupina B 20.02.2016 OPA KLA 4:3
Skupina A 20.02.2016 HKM TRI 5:3
Skupina A 20.02.2016 SPA MBL 5:1
Skupina A 20.02.2016 CHM ZLN 1:6
Skupina A 20.02.2016 SLA LIB 5:7
Skupina B 20.02.2016 PCE LIM 8:4
Skupina B 20.02.2016 POM CEM 2:8
Skupina A 20.02.2016 PLM OLO 7:2
Skupina A 20.02.2016 KOM VIT 9:3
Skupina B 20.02.2016 LET KVA 1:3
Skupina B 19.02.2016 HAV HBR 1:4
Skupina A 19.02.2016 HKM VIT 6:1
Skupina A 19.02.2016 PLM ZLN 7:6p
Skupina B 19.02.2016 LET LIM 2:5
Skupina B 19.02.2016 VSE JIH 2:7
Skupina B 19.02.2016 POM KLA 1:8
Skupina B 19.02.2016 OPA CEM 2:7
Skupina A 19.02.2016 CHM OLO 4:2
Skupina A 19.02.2016 SPA LIB 3:2p
Skupina A 19.02.2016 SLA MBL 1:2
Skupina B 19.02.2016 PCE KVA 3:0
Skupina A 16.02.2016 SLA OLO 4:3
Skupina A 06.02.2016 HKM SPA 2:4
Skupina A 06.02.2016 OLO LIB 2:4
Skupina B 06.02.2016 KLA HBR 3:4
Skupina A 06.02.2016 ZLN MBL 0:1
Skupina B 06.02.2016 KVA OPA 5:1
Skupina A 06.02.2016 VIT PLM 5:2
Skupina A 06.02.2016 KOM SLA 3:7
Skupina B 06.02.2016 LIM POM 3:4sn
Skupina A 06.02.2016 TRI CHM 2:6
Skupina B 06.02.2016 LET VSE 7:1
Skupina B 06.02.2016 PCE HAV 9:1
Skupina B 05.02.2016 LIM OPA 10:4
Skupina A 05.02.2016 HKM SLA 6:5p
Skupina B 05.02.2016 KLA JIH 6:5
Skupina A 05.02.2016 ZLN LIB 4:5p
Skupina B 05.02.2016 LET HAV 0:1
Skupina A 05.02.2016 VIT CHM 1:4
Skupina B 05.02.2016 PCE VSE 7:1
Skupina A 05.02.2016 OLO MBL 2:4
Skupina A 05.02.2016 TRI PLM 4:1
Skupina B 05.02.2016 KVA POM 5:0
Skupina A 04.02.2016 KOM SPA 4:6
02.02.2016 SPA OLO 8:2
Skupina B 30.01.2016 VSE CEM 0:4
Skupina A 30.01.2016 LIB VIT 6:2
Skupina B 30.01.2016 OPA PCE 1:6
Skupina A 30.01.2016 SLA ZLN 4:5p
Skupina B 30.01.2016 HBR KVA 2:1
Skupina A 30.01.2016 MBL TRI 1:7
Skupina A 30.01.2016 CHM KOM 2:1sn
Skupina B 30.01.2016 JIH LIM 2:1p
Skupina B 30.01.2016 HAV KLA 1:4
Skupina B 30.01.2016 POM LET 1:2
Skupina A 30.01.2016 PLM HKM 3:2sn
Skupina B 29.01.2016 JIH KVA 5:1
Skupina A 29.01.2016 MBL VIT 1:3
Skupina A 29.01.2016 PLM KOM 2:9
Skupina B 29.01.2016 VSE KLA 4:2
Skupina A 29.01.2016 SPA ZLN 1:5
Skupina B 29.01.2016 POM PCE 1:5
Skupina A 29.01.2016 LIB TRI 4:5p
Skupina B 29.01.2016 OPA LET 1:7
Skupina B 29.01.2016 HBR LIM 7:4
Skupina A 29.01.2016 CHM HKM 3:2
Skupina B 29.01.2016 HAV CEM 0:3
Skupina B 23.01.2016 VSE LIM 1:7
Skupina B 23.01.2016 OPA JIH 1:8
Skupina B 23.01.2016 PCE CEM 7:5
Skupina B 23.01.2016 HAV KVA 0:5
Skupina B 23.01.2016 POM HBR 1:6
Skupina B 23.01.2016 LET KLA 5:2
Skupina A 23.01.2016 SLA TRI 2:3sn
Skupina A 23.01.2016 SPA VIT 3:1
Skupina A 23.01.2016 CHM LIB 6:4
Skupina A 23.01.2016 HKM ZLN 5:4
Skupina A 23.01.2016 MBL PLM 1:7
Skupina B 22.01.2016 LET CEM 2:5
Skupina B 22.01.2016 VSE KVA 1:3
Skupina B 22.01.2016 PCE KLA 2:3
Skupina B 22.01.2016 POM JIH 8:5
Skupina B 22.01.2016 OPA HBR 0:8
Skupina B 22.01.2016 HAV LIM 4:9
Skupina A 22.01.2016 KOM ZLN 5:6
Skupina A 22.01.2016 PLM LIB 5:3
Skupina A 22.01.2016 HKM OLO 4:3p
Skupina A 22.01.2016 SPA TRI 4:5
Skupina A 22.01.2016 CHM MBL 2:1
Skupina A 22.01.2016 SLA VIT 7:4
Skupina A 20.01.2016 KOM OLO 4:2
Skupina B 19.01.2016 PCE OPA 9:3
Skupina B 16.01.2016 KLA OPA 10:1
Skupina B 16.01.2016 JIH HAV 3:2
Skupina B 16.01.2016 HBR VSE 6:2
Skupina B 16.01.2016 CEM POM 6:2
Skupina B 16.01.2016 LIM PCE 2:8
Skupina B 16.01.2016 KVA LET 3:2p
Skupina A 16.01.2016 OLO PLM 1:5
Skupina A 16.01.2016 ZLN CHM 1:4
Skupina A 16.01.2016 VIT KOM 5:3
Skupina A 16.01.2016 MBL SPA 3:4sn
Skupina A 16.01.2016 TRI HKM 5:1
Skupina A 16.01.2016 LIB SLA 4:2
Skupina B 15.01.2016 KVA PCE 2:3p
Skupina B 15.01.2016 JIH VSE 7:2
Skupina B 15.01.2016 LIM LET 3:1
Skupina B 15.01.2016 KLA POM 6:7p
Skupina B 15.01.2016 HBR HAV 5:2
Skupina B 15.01.2016 CEM OPA 9:2
Skupina A 15.01.2016 ZLN PLM 3:2p
Skupina A 15.01.2016 LIB SPA 5:2
Skupina A 15.01.2016 VIT HKM 0:4
Skupina A 15.01.2016 OLO CHM 0:4
Skupina A 15.01.2016 MBL SLA 4:3sn
Skupina A 15.01.2016 TRI KOM 5:4p
Skupina A 10.01.2016 SPA KOM 3:2
Skupina B 09.01.2016 VSE LET 5:7
Skupina B 09.01.2016 OPA KVA 1:8
Skupina B 09.01.2016 HBR KLA 1:2
Skupina B 09.01.2016 JIH CEM 7:1
Skupina B 09.01.2016 HAV PCE 2:6
Skupina B 09.01.2016 POM LIM 1:9
Skupina A 09.01.2016 SLA KOM 8:7
Skupina A 09.01.2016 LIB OLO 6:0
Skupina A 09.01.2016 CHM TRI 6:3
Skupina A 09.01.2016 SPA HKM 2:1sn
Skupina A 09.01.2016 PLM VIT 2:3
Skupina A 09.01.2016 MBL ZLN 1:0sn
Skupina B 08.01.2016 VSE PCE 1:7
Skupina B 08.01.2016 HBR CEM 5:4sn
Skupina B 08.01.2016 HAV LET 0:5
Skupina B 08.01.2016 POM KVA 1:2
Skupina B 08.01.2016 OPA LIM 2:6
Skupina B 08.01.2016 JIH KLA 5:3
Skupina A 08.01.2016 LIB ZLN 2:3
Skupina A 08.01.2016 PLM TRI 4:2
Skupina A 08.01.2016 CHM VIT 5:3
Skupina A 08.01.2016 SLA HKM 8:1
Skupina A 08.01.2016 MBL OLO 3:5
Skupina A 07.01.2016 KOM TRI 3:2
Skupina B 19.12.2015 KLA HAV 5:3
Skupina B 19.12.2015 LET POM 5:1
Skupina B 19.12.2015 CEM VSE 5:4
Skupina B 19.12.2015 LIM JIH 4:1
Skupina B 19.12.2015 KVA HBR 6:2
Skupina A 19.12.2015 TRI MBL 4:2
Skupina A 19.12.2015 HKM PLM 0:2
Skupina A 19.12.2015 KOM CHM 2:10
Skupina A 19.12.2015 VIT LIB 4:5sn
Skupina A 19.12.2015 OLO SPA 2:3p
Skupina B 18.12.2015 CEM HAV 3:4sn
Skupina B 18.12.2015 KLA VSE 7:0
Skupina B 18.12.2015 LIM HBR 5:4p
Skupina B 18.12.2015 LET OPA 4:1
Skupina B 18.12.2015 KVA JIH 8:0
Skupina B 18.12.2015 PCE POM 4:3
Skupina A 18.12.2015 HKM CHM 3:4
Skupina A 18.12.2015 OLO SLA 4:3sn
Skupina A 18.12.2015 VIT MBL 3:1
Skupina A 18.12.2015 ZLN SPA 1:2p
Skupina A 18.12.2015 TRI LIB 4:1
Skupina A 18.12.2015 KOM PLM 1:2p
Skupina A 17.12.2015 ZLN SLA 3:5
28 12.12.2015 HBR PCE 3:4
28 12.12.2015 OPA OLO 6:10
28 12.12.2015 LIB MBL 1:3
28 12.12.2015 CEM PLM 2:4
28 12.12.2015 KVA CHM 1:3
28 12.12.2015 LIM SPA 5:6sn
28 12.12.2015 VIT HAV 4:1
28 12.12.2015 HKM LET 2:1
28 12.12.2015 ZLN POM 16:0
27 11.12.2015 PLM KVA 6:3
27 11.12.2015 MBL HBR 3:1
27 11.12.2015 LIM CEM 3:2p
27 11.12.2015 KLA SPA 1:2
27 11.12.2015 VSE OPA 5:4sn
27 11.12.2015 LET LIB 1:3
27 11.12.2015 POM TRI 3:5
27 11.12.2015 CHM SLA 5:4
27 11.12.2015 HAV ZLN 1:7
27 11.12.2015 JIH HKM 3:2
27 11.12.2015 PCE KOM 3:4sn
28 10.12.2015 TRI VSE 10:2
27 10.12.2015 OLO VIT 4:5p
28 09.12.2015 KOM JIH 6:7p
28 09.12.2015 SLA KLA 4:5
25 09.12.2015 CHM LIM 7:1
26 07.12.2015 LIM KLA 1:3
24 07.12.2015 LET JIH 4:5sn
26 05.12.2015 VSE POM 3:2
26 05.12.2015 OPA VIT 2:12
26 05.12.2015 SPA CHM 6:4
26 05.12.2015 MBL LET 4:2
26 05.12.2015 CEM KVA 0:2
26 05.12.2015 TRI HAV 6:4
26 05.12.2015 HBR KOM 2:8
26 05.12.2015 SLA PLM 7:4
26 05.12.2015 HKM PCE 8:3
26 05.12.2015 LIB JIH 6:2
26 05.12.2015 ZLN OLO 4:3
25 04.12.2015 KLA CEM 1:3
25 04.12.2015 JIH MBL 4:3sn
25 04.12.2015 OLO TRI 1:5
25 04.12.2015 PLM SPA 2:5
25 04.12.2015 PCE LIB 3:2p
25 04.12.2015 VIT ZLN 4:5
25 04.12.2015 POM OPA 8:3
25 04.12.2015 LET HBR 5:1
25 04.12.2015 KOM HKM 5:3
04.12.2015 VSE HAV 6:1
25 03.12.2015 KVA SLA 0:6
23 29.11.2015 KOM MBL 5:3
24 28.11.2015 VSE OLO 4:1
24 28.11.2015 OPA ZLN 1:7
24 28.11.2015 KLA CHM 4:3sn
24 28.11.2015 SPA KVA 4:1
24 28.11.2015 CEM SLA 3:6
24 28.11.2015 LIM PLM 2:5
24 28.11.2015 POM HAV 2:5
24 28.11.2015 MBL PCE 2:6
24 28.11.2015 TRI VIT 8:3
23 27.11.2015 HAV OPA 3:2sn
23 27.11.2015 HKM LIB 2:0
23 27.11.2015 ZLN TRI 2:3sn
23 27.11.2015 CHM CEM 3:1
23 27.11.2015 VIT VSE 4:2
23 27.11.2015 PCE LET 4:2
23 27.11.2015 PLM KLA 3:2sn
23 27.11.2015 JIH HBR 1:6
23 27.11.2015 SLA SPA 4:5p
23 26.11.2015 OLO POM 3:4sn
23 26.11.2015 KVA LIM 4:2
24 25.11.2015 KOM LIB 3:4p
22 24.11.2015 JIH PCE 0:3
19 24.11.2015 KVA CEM 4:2
22 21.11.2015 OPA TRI 0:6
22 21.11.2015 CHM PLM 6:8
22 21.11.2015 VSE ZLN 4:3sn
22 21.11.2015 MBL HKM 0:6
22 21.11.2015 SPA CEM 8:4
22 21.11.2015 LIM SLA 3:8
22 21.11.2015 HAV OLO 1:3
22 21.11.2015 POM VIT 6:7sn
22 21.11.2015 KLA KVA 4:1
22 21.11.2015 LET KOM 0:8
22 21.11.2015 HBR LIB 2:4
21 20.11.2015 JIH KOM 3:2
21 20.11.2015 CHM KVA 3:1
21 20.11.2015 MBL LIB 2:4
21 20.11.2015 PLM CEM 4:2
21 20.11.2015 OLO OPA 9:2
21 20.11.2015 VSE TRI 0:4
21 20.11.2015 KLA SLA 0:4
21 20.11.2015 PCE HBR 1:4
21 20.11.2015 POM ZLN 2:5
21 20.11.2015 SPA LIM 3:2
21 20.11.2015 HAV VIT 5:3
21 19.11.2015 LET HKM 0:1
24 18.11.2015 LIB KOM 3:2p
18 18.11.2015 SLA KVA 3:1
17 17.11.2015 PCE MBL 2:3sn
20 14.11.2015 OPA VSE 3:5
20 14.11.2015 HBR MBL 0:4
20 14.11.2015 CEM LIM 4:5
20 14.11.2015 SPA KLA 10:6
20 14.11.2015 ZLN HAV 5:4sn
20 14.11.2015 VIT OLO 2:4
20 14.11.2015 KVA PLM 1:6
20 14.11.2015 KOM PCE 6:3
20 14.11.2015 SLA CHM 6:1
20 14.11.2015 HKM JIH 3:1
20 14.11.2015 LIB LET 3:0
20 14.11.2015 TRI POM 6:0
19 13.11.2015 OLO ZLN 1:3
19 13.11.2015 VIT OPA 2:2sn
19 13.11.2015 LET MBL 1:3
19 13.11.2015 KLA LIM 1:3
19 13.11.2015 PLM SLA 6:2
19 13.11.2015 POM VSE 3:5
19 13.11.2015 CHM SPA 5:6
19 13.11.2015 HAV TRI 1:2
19 13.11.2015 JIH LIB 3:7
19 13.11.2015 KOM HBR 4:2
19 12.11.2015 PCE HKM 3:2
18 11.11.2015 CEM KLA 1:3
24 06.11.2015 HBR HKM 3:4p
18 31.10.2015 HBR LET 6:1
18 31.10.2015 SPA PLM 2:6
18 31.10.2015 ZLN VIT 11:0
18 31.10.2015 MBL JIH 3:2sn
18 31.10.2015 LIM CHM 5:4
18 31.10.2015 HAV VSE 2:4
18 31.10.2015 TRI OLO 2:1sn
18 31.10.2015 OPA POM 7:2
18 31.10.2015 LIB PCE 2:3
17 30.10.2015 VIT TRI 2:3
17 30.10.2015 OLO VSE 4:2
17 30.10.2015 KVA SPA 2:3p
17 30.10.2015 HAV POM 4:1
17 30.10.2015 CHM KLA 4:3
17 30.10.2015 ZLN OPA 18:1
17 30.10.2015 JIH LET 5:2
17 30.10.2015 PLM LIM 11:1
17 30.10.2015 HKM HBR 3:4
18 28.10.2015 HKM KOM 3:5
16 24.10.2015 VSE VIT 3:4
16 24.10.2015 OPA HAV 1:4
16 24.10.2015 HBR JIH 2:1sn
16 24.10.2015 SPA SLA 7:3
16 24.10.2015 CEM CHM 4:8
16 24.10.2015 KLA PLM 0:3
16 24.10.2015 LIM KVA 4:1
16 24.10.2015 POM OLO 4:3sn
16 24.10.2015 TRI ZLN 2:3
16 24.10.2015 LIB HKM 3:4
16 24.10.2015 LET PCE 2:8
16 24.10.2015 MBL KOM 4:7
15 23.10.2015 OLO HAV 4:0
15 23.10.2015 ZLN VSE 3:1
15 23.10.2015 HKM MBL 0:4
15 23.10.2015 PLM CHM 6:3
15 23.10.2015 VIT POM 13:3
15 23.10.2015 TRI OPA 12:0
15 23.10.2015 CEM SPA 1:4
15 23.10.2015 SLA LIM 7:4
15 22.10.2015 LIB HBR 5:4
15 22.10.2015 PCE JIH 1:2
15 22.10.2015 KOM LET 7:1
15 22.10.2015 KVA KLA 2:0
17 20.10.2015 SLA CEM 5:2
9 20.10.2015 KVA LIM 1:5
8 20.10.2015 CHM PLM 5:3
14 17.10.2015 SLA KLA 6:4
14 17.10.2015 CEM PLM 2:3p
14 17.10.2015 KVA CHM 3:2
14 17.10.2015 SPA LIM 3:1
14 17.10.2015 KOM JIH 2:3p
14 17.10.2015 VIT HAV 2:3sn
14 17.10.2015 HBR PCE 2:3sn
14 17.10.2015 LIB MBL 6:2
14 17.10.2015 ZLN POM 5:4
14 17.10.2015 TRI VSE 9:3
14 17.10.2015 OPA OLO 2:6
13 16.10.2015 VSE OPA 4:2
13 16.10.2015 PLM KVA 1:3
13 16.10.2015 LIM CEM 7:2
13 16.10.2015 MBL HBR 4:0
13 16.10.2015 KLA SPA 1:5
13 16.10.2015 HAV ZLN 0:4
13 16.10.2015 PCE KOM 1:7
13 16.10.2015 POM TRI 0:4
13 16.10.2015 LET LIB 2:9
13 16.10.2015 JIH HKM 4:3p
14 15.10.2015 HKM LET 5:3
13 15.10.2015 OLO VIT 1:2
13 15.10.2015 CHM SLA 2:4
10 11.10.2015 SPA KVA 3:2
12 10.10.2015 HKM PCE 5:1
12 10.10.2015 VSE POM 5:2
12 10.10.2015 OPA VIT 1:7
12 10.10.2015 HBR KOM 5:4
12 10.10.2015 CEM KVA 3:0
12 10.10.2015 MBL LET 4:1
12 10.10.2015 ZLN OLO 8:1
12 10.10.2015 SPA CHM 3:4p
12 10.10.2015 LIM KLA 3:5
12 10.10.2015 SLA PLM 2:1p
12 10.10.2015 TRI HAV 4:2
12 10.10.2015 LIB JIH 3:0
11 09.10.2015 OLO TRI 1:12
11 09.10.2015 KLA CEM 3:4
11 09.10.2015 POM OPA 8:4
11 09.10.2015 PLM SPA 5:2
11 09.10.2015 VIT ZLN 5:1
11 09.10.2015 LET HBR 3:2p
11 09.10.2015 PCE LIB 5:6p
11 09.10.2015 JIH MBL 3:2
11 09.10.2015 HAV VSE 5:0
11 09.10.2015 KVA SLA 2:4
11 08.10.2015 KOM HKM 3:1
11 08.10.2015 CHM LIM 8:4
7 06.10.2015 CHM KVA 6:3
10 03.10.2015 VSE OLO 0:4
10 03.10.2015 KLA CHM 2:5
10 03.10.2015 OPA ZLN 1:5
10 03.10.2015 HBR HKM 2:3
10 03.10.2015 LIM PLM 3:5
10 03.10.2015 POM HAV 3:5
10 03.10.2015 TRI VIT 9:1
10 03.10.2015 LET JIH 5:2
10 03.10.2015 LIB KOM 3:5
10 03.10.2015 MBL PCE 2:4
10 03.10.2015 CEM SLA 7:6sn
9 02.10.2015 PLM KLA 6:3
9 02.10.2015 ZLN TRI 0:3
9 02.10.2015 HKM LIB 4:2
9 02.10.2015 CHM CEM 4:0
9 02.10.2015 PCE LET 3:1
9 02.10.2015 VIT VSE 8:4
9 02.10.2015 OLO POM 6:2
9 02.10.2015 HAV OPA 4:0
9 02.10.2015 KOM MBL 4:2
9 02.10.2015 JIH HBR 4:2
9 02.10.2015 SLA SPA 2:3
8 26.09.2015 HBR LIB 1:4
8 26.09.2015 VSE ZLN 0:8
8 26.09.2015 OPA TRI 2:6
8 26.09.2015 CEM SPA 1:4
8 26.09.2015 LIM SLA 2:4
8 26.09.2015 HAV OLO 5:7
8 26.09.2015 POM VIT 3:5
8 26.09.2015 JIH PCE 3:5
8 26.09.2015 KLA KVA 2:5
8 26.09.2015 LET KOM 1:5
8 26.09.2015 MBL HKM 4:2
7 25.09.2015 PLM CEM 4:3
7 25.09.2015 MBL LIB 5:2
7 25.09.2015 KLA SLA 4:5sn
7 25.09.2015 VSE TRI 0:7
7 25.09.2015 PCE HBR 7:1
7 25.09.2015 POM ZLN 1:5
7 25.09.2015 LIM SPA 2:4
7 25.09.2015 OLO OPA 10:1
7 25.09.2015 HAV VIT 1:5
7 25.09.2015 JIH KOM 1:2
7 24.09.2015 LET HKM 1:5
6 22.09.2015 KVA PLM 6:4
6 19.09.2015 HBR MBL 1:4
6 19.09.2015 HKM JIH 4:2
6 19.09.2015 OPA VSE 2:6
6 19.09.2015 SLA CHM 4:2
6 19.09.2015 SPA KLA 5:2
6 19.09.2015 KOM PCE 2:1
6 19.09.2015 VIT OLO 3:0
6 19.09.2015 CEM LIM 4:3sn
6 19.09.2015 ZLN HAV 3:1
6 19.09.2015 LIB LET 4:1
6 19.09.2015 TRI POM 3:2
5 18.09.2015 KVA CEM 5:4
5 18.09.2015 KLA LIM 4:2
5 18.09.2015 POM VSE 0:2
5 18.09.2015 PCE HKM 3:0
5 18.09.2015 LET MBL 1:6
5 18.09.2015 VIT OPA 7:5
5 18.09.2015 CHM SPA 6:5sn
5 18.09.2015 OLO ZLN 4:3p
5 18.09.2015 HAV TRI 1:9
5 18.09.2015 JIH LIB 4:3p
5 18.09.2015 KOM HBR 5:3
5 18.09.2015 PLM SLA 2:9
3 13.09.2015 KOM LIB 2:1
4 12.09.2015 SLA KVA 5:7
4 12.09.2015 VSE HAV 4:1
4 12.09.2015 OPA POM 2:5
4 12.09.2015 HBR LET 4:3sn
4 12.09.2015 CEM KLA 2:3
4 12.09.2015 SPA PLM 8:3
4 12.09.2015 HKM KOM 3:4sn
4 12.09.2015 LIM CHM 4:5
4 12.09.2015 TRI OLO 1:3
4 12.09.2015 MBL JIH 0:3
4 12.09.2015 LIB PCE 3:6
4 12.09.2015 ZLN VIT 0:3
3 11.09.2015 HKM HBR 3:1
3 11.09.2015 PCE MBL 0:4
3 11.09.2015 ZLN OPA 12:0
3 11.09.2015 VIT TRI 3:5
3 11.09.2015 OLO VSE 9:2
3 11.09.2015 CHM KLA 7:3
3 11.09.2015 JIH LET 5:1
3 11.09.2015 HAV POM 2:3
3 11.09.2015 SLA CEM 6:1
3 11.09.2015 KVA SPA 1:2p
3 11.09.2015 PLM LIM 5:3
2 05.09.2015 VSE VIT 1:12
2 05.09.2015 KLA PLM 3:10
2 05.09.2015 HBR JIH 4:0
2 05.09.2015 OPA HAV 1:6
2 05.09.2015 CEM CHM 4:2
2 05.09.2015 SPA SLA 8:3
2 05.09.2015 MBL KOM 2:3
2 05.09.2015 LIB HKM 2:3p
2 05.09.2015 LIM KVA 2:4
2 05.09.2015 POM OLO 0:7
2 05.09.2015 TRI ZLN 4:3
2 05.09.2015 LET PCE 5:4
1 04.09.2015 HKM MBL 1:4
1 04.09.2015 ZLN VSE 10:1
1 04.09.2015 PLM CHM 6:8
1 04.09.2015 LIB HBR 4:2
1 04.09.2015 PCE JIH 2:6
1 04.09.2015 VIT POM 4:2
1 04.09.2015 SPA CEM 4:3
1 04.09.2015 OLO HAV 1:2
1 04.09.2015 SLA LIM 3:0
1 04.09.2015 TRI OPA 11:0
1 03.09.2015 KOM LET 9:1
1 03.09.2015 KVA KLA 3:4sn

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:0sn1x
2:02x
2:16x
2:1pp2x
2:1sn4x
3:07x
3:115x
3:213x
3:2pp7x
3:2sn4x
4:05x
4:114x
4:226x
4:39x
4:3pp5x
4:3sn8x
5:02x
5:19x
5:213x
5:313x
5:49x
5:4pp2x
5:4sn3x
6:03x
6:15x
6:29x
6:36x
6:45x
6:51x
6:5pp1x
6:5sn1x
7:01x
7:16x
7:25x
7:34x
7:44x
7:52x
7:6pp2x
7:6sn1x
8:01x
8:12x
8:21x
8:35x
8:45x
8:51x
8:71x
9:01x
9:13x
9:23x
9:33x
10:13x
10:21x
10:41x
10:61x
11:02x
11:11x
12:02x
13:21x
13:31x
16:01x
18:11x
2:2sn1x
0:13x
0:23x
0:37x
0:411x
0:52x
0:63x
0:73x
0:83x
1:211x
1:2pp3x
1:315x
1:412x
1:511x
1:67x
1:79x
1:83x
1:93x
1:122x
2:311x
2:3pp6x
2:3sn5x
2:414x
2:510x
2:611x
2:72x
2:84x
2:94x
2:101x
2:121x
3:47x
3:4pp3x
3:4sn7x
3:514x
3:62x
3:72x
3:81x
3:101x
4:55x
4:5pp5x
4:5sn3x
4:62x
4:71x
4:81x
4:91x
5:62x
5:6pp1x
5:6sn2x
5:75x
6:7pp2x
6:7sn1x
6:82x
6:101x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Klub

Aktuality

10.06.2021

Rozlosování zápasů

V sekci mládeže nově naleznete rozlosování zápasů juniorů a dorostu, a to jak přípravných utkání, tak i mistrovských. Junioři se budou v základní části extraligy potkávat s týmy z celé republiky a také rakouským Salzburgem. Dorostenci pak budou, stejně jako minulý rok, působit v regionální divizi "Západ".

08.06.2021

Minsk vyřazen z CHL

S ohledem na nejnovější vývoj rozhodla Rada Champions Hockey League, že účast Běloruska v sezóně 2021/2022 je podle současného stavu spojena s příliš mnoha nepředvídatelnostmi pro všechny zúčastněné strany, a proto je divoká karta pro tamější mistrovský tým Junosť Minsk zrušena. Rada CHL zatím nerozhodla, jak s uvolněným místem naloží. Tato skutečnost se týká především třineckých Ocelářů, kteří měli Minsk ve skupině F.

21.05.2021

Bruslaři v Radiožurnálu

Český rozhlas spouští v pátek 21. května první čistě sportovní stanici u nás. Jmenuje se Radiožurnál Sport. Ta od 14 do 15 hodin odvysílá debatu k hokejovému mistrovství světa. Hosty budou sportovní manažer BK Mladá Boleslav Václav Nedorost a gólman Jan Růžička.

19.05.2021

Soupeři v Lize mistrů

BK Mladá Boleslav už zná své soupeře v základní skupině Ligy mistrů. Los Bruslařům určil skupinu B a v ní Lions Curych (Švýcarsko), IFK Helsinky (Finsko) a Frölunda Indians (Švédsko).

08.05.2021

Bruslaři na MS nejedou

Brankář Jan Růžička a útočníci Ondřej Najman a Pavel Kousal byli momentálně z národního týmu pro přípravu na mistrovství světa vyřazeni. Trenér českého výběru Filip Pešán nicméně avizoval, že je s hráči domluven, že v případě jakýchkoliv změn, mu budou Bruslaři opět k dispozici.

04.05.2021

Konec ve čtvrtfinále

Gólman Oliver Šatný se dostal do branky v sedmé minutě, kdy po třetí brance Kanaďanů střídal kolegu Suchánka, kanonádě soupeře ovšem ani on nezabránil. Stejně jako Gabriel Szturc, který si připsal gól a asistenci, a David Moravec, který nastupoval v první obranné dvojici. Češi podlehli ve čtvrtfinále MS do 18 let Kanadě 3:10 a jejich cesta na mistrovství tak bohužel končí.