BK Mladá Boleslav a.s.
BK MLADA BOLESLAV

Tabulka 2014/2015

Vybrat sezónu
Junioři tým zápasy statistiky tabulka St. dorost tým zápasy statistiky tabulka
Ml. dorost tým zápasy   tabulka Ml. dorost B tým zápasy    
8. třída tým zápasy     7. třída tým zápasy    
6. třída tým zápasy     5. třída tým zápasy    
4. třída tým       3. třída tým      
2. třída tým       1. třída tým      

Výsledky - extraliga juniorů

SOUTĚŽ:Extraliga: E-JUN | E-SDO | E-MDO | Liga: L-JUN | L-SDO | L-MDO |
SEŘADIT:kolo | datum |   SMĚR: sestupně | vzestupně |
TÝM:všechny | CEM CHM HKM JIH KLA KOM LIB LIM LTM MBL OLO PCE PLM SLA SPA TRI VIT ZLN
VÝSLEDKY: všechny | remízy | výhry v prodl. | nájezdy | prodl. nebo náj. | s nulou |
Zobrazit tabulku této sezóny a soutěže.

Tučně jsou vyznačeny vítězné týmy.

6 31.03.2015 JIH LTM 4:1
5 29.03.2015 HKM JIH 5:2
4 27.03.2015 LTM HKM 0:5
3 25.03.2015 LTM JIH 3:6
2 23.03.2015 JIH HKM 2:5
1 21.03.2015 HKM LTM 6:1
O umístění 14.03.2015 JIH LIM 6:2
O umístění 14.03.2015 OLO CEM 6:8
O umístění 07.03.2015 CEM JIH 2:4
O postup C 07.03.2015 VIT CHM 3:2sn
O postup D 07.03.2015 PLM PCE 8:1
O postup C 07.03.2015 TRI KOM 4:5
O postup C 07.03.2015 ZLN MBL 3:0
O umístění 07.03.2015 LIM OLO 8:0
O postup D 07.03.2015 SLA LIB 0:3
O postup D 07.03.2015 SPA KLA 1:3
O postup D 05.03.2015 KLA SLA 2:3
O postup C 05.03.2015 MBL TRI 4:2
O postup C 05.03.2015 CHM ZLN 6:1
O postup D 05.03.2015 PCE SPA 0:6
O postup D 05.03.2015 LIB PLM 3:2
O postup C 05.03.2015 KOM VIT 4:2
O umístění 03.03.2015 CEM LIM 5:4
O postup D 02.03.2015 KLA PCE 2:1
O postup C 02.03.2015 VIT MBL 2:1
O postup C 02.03.2015 CHM KOM 3:1
O postup C 02.03.2015 ZLN TRI 3:5
O postup D 02.03.2015 SPA LIB 4:5
O postup D 02.03.2015 SLA PLM 1:5
O umístění 01.03.2015 LIM JIH 6:7
O umístění 01.03.2015 CEM OLO 6:3
O postup C 28.02.2015 KOM ZLN 4:1
O postup C 28.02.2015 MBL CHM 4:3sn
O postup C 28.02.2015 TRI VIT 1:4
O postup D 28.02.2015 SPA PLM 8:2
O postup D 28.02.2015 LIB KLA 4:1
O postup D 28.02.2015 PCE SLA 5:3
O umístění 27.02.2015 JIH OLO 2:5
O postup D 26.02.2015 KLA PLM 7:3
O postup C 26.02.2015 ZLN VIT 2:10
O umístění 26.02.2015 OLO LIM 3:2p
O postup D 26.02.2015 SPA SLA 7:8
O postup D 26.02.2015 PCE LIB 3:2p
O postup C 26.02.2015 KOM MBL 6:4
O postup C 25.02.2015 CHM TRI 4:2
O postup D 21.02.2015 KLA SPA 5:4
O postup C 21.02.2015 KOM TRI 2:7
O postup C 21.02.2015 CHM VIT 1:11
O postup C 21.02.2015 MBL ZLN 5:1
O postup D 21.02.2015 PCE PLM 3:9
O postup D 21.02.2015 LIB SLA 3:1
O postup C 19.02.2015 VIT KOM 4:0
O postup C 19.02.2015 TRI MBL 3:5
O postup D 19.02.2015 PLM LIB 3:2
O postup C 19.02.2015 ZLN CHM 0:6
O postup D 19.02.2015 SPA PCE 5:0
O postup D 19.02.2015 SLA KLA 7:2
O postup D 16.02.2015 LIB PCE 4:0
O postup C 14.02.2015 KOM CHM 2:3p
O postup C 14.02.2015 TRI ZLN 7:1
O umístění 14.02.2015 JIH CEM 4:3
O postup D 14.02.2015 PLM SLA 5:4
O postup C 14.02.2015 MBL VIT 4:2
O postup D 14.02.2015 PCE KLA 4:3sn
O postup D 14.02.2015 LIB SPA 1:4
O postup D 12.02.2015 KLA LIB 7:5
O postup D 12.02.2015 PLM SPA 7:4
O postup C 12.02.2015 VIT TRI 4:6
O postup C 12.02.2015 ZLN KOM 2:3
O postup D 12.02.2015 SLA PCE 2:1
O postup C 12.02.2015 CHM MBL 1:2p
O postup D 10.02.2015 PLM KLA 5:3
O postup C 10.02.2015 VIT ZLN 3:0
O umístění 10.02.2015 OLO JIH 4:6
O postup D 10.02.2015 SLA SPA 1:3
O umístění 10.02.2015 LIM CEM 5:4sn
O postup C 10.02.2015 TRI CHM 2:3
O postup C 10.02.2015 MBL KOM 2:3
Nadstavba 29.01.2015 KLA CEM 0:4
Nadstavba 29.01.2015 PLM KOM 8:0
Nadstavba 29.01.2015 CHM LIM 0:2
Nadstavba 29.01.2015 SPA TRI 5:4sn
Nadstavba 29.01.2015 PCE MBL 2:3
Nadstavba 28.01.2015 ZLN OLO 1:2
Nadstavba 26.01.2015 JIH SLA 4:6
Nadstavba 24.01.2015 KOM VIT 3:4
Nadstavba 24.01.2015 CEM JIH 5:4
Nadstavba 24.01.2015 SLA ZLN 7:2
Nadstavba 24.01.2015 LIM KLA 4:3
Nadstavba 24.01.2015 OLO CHM 2:7
Nadstavba 24.01.2015 LIB PCE 4:5
Nadstavba 24.01.2015 TRI PLM 4:1
Nadstavba 22.01.2015 LIB KOM 4:2
Nadstavba 22.01.2015 KLA OLO 5:2
Nadstavba 22.01.2015 VIT TRI 3:4p
Nadstavba 22.01.2015 PLM MBL 4:2
Nadstavba 22.01.2015 CHM SLA 2:4
Nadstavba 22.01.2015 PCE SPA 4:1
Nadstavba 22.01.2015 CEM LIM 3:2p
Nadstavba 21.01.2015 MBL SPA 3:0
Nadstavba 21.01.2015 JIH ZLN 5:4sn
Nadstavba 20.01.2015 TRI LIB 5:2
Nadstavba 19.01.2015 KLA SLA 6:2
Nadstavba 19.01.2015 VIT LIB 6:3
Nadstavba 17.01.2015 KOM PCE 3:4sn
Nadstavba 17.01.2015 SPA PLM 4:3p
Nadstavba 17.01.2015 LIM JIH 5:4
Nadstavba 17.01.2015 SLA KLA 4:3sn
Nadstavba 17.01.2015 MBL VIT 4:0
Nadstavba 17.01.2015 OLO CEM 4:2
Nadstavba 17.01.2015 ZLN CHM 1:3
Nadstavba 15.01.2015 KLA ZLN 7:2
Nadstavba 15.01.2015 LIB MBL 6:4
Nadstavba 15.01.2015 VIT SPA 3:1
Nadstavba 15.01.2015 LIM OLO 2:1sn
Nadstavba 15.01.2015 PCE PLM 6:4
Nadstavba 15.01.2015 CEM SLA 1:2
Nadstavba 15.01.2015 JIH CHM 2:3
Nadstavba 15.01.2015 KOM TRI 4:3sn
Nadstavba 11.01.2015 OLO JIH 0:1
Nadstavba 10.01.2015 CHM KLA 3:5
Nadstavba 10.01.2015 MBL KOM 1:3
Nadstavba 10.01.2015 TRI PCE 8:0
Nadstavba 10.01.2015 SPA LIB 3:4
Nadstavba 10.01.2015 SLA LIM 7:1
Nadstavba 10.01.2015 PLM VIT 1:3
Nadstavba 10.01.2015 ZLN CEM 3:2p
Nadstavba 08.01.2015 LIB PLM 5:2
Nadstavba 08.01.2015 LIM ZLN 4:5sn
Nadstavba 08.01.2015 PCE VIT 3:4
Nadstavba 08.01.2015 KOM SPA 2:3
Nadstavba 08.01.2015 TRI MBL 6:4
Nadstavba 08.01.2015 CEM CHM 7:3
Nadstavba 08.01.2015 JIH KLA 5:2
Nadstavba 08.01.2015 OLO SLA 3:2sn
Nadstavba 05.01.2015 LIB VIT 2:3
Nadstavba 05.01.2015 MBL PCE 5:0
Nadstavba 05.01.2015 LIM CHM 4:6
Nadstavba 05.01.2015 TRI SPA 0:2
Nadstavba 05.01.2015 OLO ZLN 0:2
Nadstavba 05.01.2015 CEM KLA 2:1p
Nadstavba 05.01.2015 KOM PLM 3:5
Nadstavba 05.01.2015 SLA JIH 2:4
Nadstavba 18.12.2014 KLA LIM 3:4
Nadstavba 18.12.2014 VIT KOM 5:1
Nadstavba 18.12.2014 ZLN SLA 3:2
Nadstavba 18.12.2014 PLM TRI 4:2
Nadstavba 18.12.2014 CHM OLO 2:0
Nadstavba 18.12.2014 JIH CEM 1:4
Nadstavba 18.12.2014 PCE LIB 6:5p
Nadstavba 18.12.2014 SPA MBL 5:3
Nadstavba 14.12.2014 KOM LIB 3:2
Nadstavba 13.12.2014 MBL PLM 3:0
Nadstavba 13.12.2014 TRI VIT 2:6
Nadstavba 13.12.2014 ZLN JIH 2:1
Nadstavba 13.12.2014 OLO KLA 4:1
Nadstavba 13.12.2014 SLA CHM 6:3
Nadstavba 13.12.2014 LIM CEM 4:3p
Nadstavba 13.12.2014 SPA PCE 2:1sn
Nadstavba 11.12.2014 LIB TRI 4:0
Nadstavba 11.12.2014 VIT MBL 5:1
Nadstavba 11.12.2014 PLM SPA 2:3
Nadstavba 11.12.2014 CHM ZLN 4:1
Nadstavba 11.12.2014 PCE KOM 3:2
Nadstavba 11.12.2014 JIH LIM 2:5
Nadstavba 11.12.2014 CEM OLO 3:7
Nadstavba 06.12.2014 MBL LIB 2:4
Nadstavba 06.12.2014 CHM JIH 5:1
Nadstavba 06.12.2014 PLM PCE 8:4
Nadstavba 06.12.2014 TRI KOM 0:3
Nadstavba 06.12.2014 SPA VIT 5:2
Nadstavba 06.12.2014 SLA CEM 8:5
Nadstavba 06.12.2014 OLO LIM 4:3
Nadstavba 06.12.2014 ZLN KLA 2:3sn
Nadstavba 04.12.2014 KLA CHM 3:0
Nadstavba 04.12.2014 LIB SPA 3:5
Nadstavba 04.12.2014 VIT PLM 3:2
Nadstavba 04.12.2014 LIM SLA 1:6
Nadstavba 04.12.2014 PCE TRI 0:4
Nadstavba 04.12.2014 JIH OLO 4:1
Nadstavba 04.12.2014 CEM ZLN 3:5
Nadstavba 04.12.2014 KOM MBL 2:3
Nadstavba 01.12.2014 SPA KOM 3:1
Nadstavba 01.12.2014 CHM CEM 4:2
Nadstavba 01.12.2014 KLA JIH 7:3
Nadstavba 01.12.2014 VIT PCE 2:1
Nadstavba 01.12.2014 ZLN LIM 5:2
Nadstavba 01.12.2014 PLM LIB 4:3sn
Nadstavba 01.12.2014 MBL TRI 4:5p
Nadstavba 01.12.2014 SLA OLO 3:2
30 29.11.2014 KLA JIH 3:1
30 29.11.2014 MBL ZLN 4:3sn
30 29.11.2014 PLM CEM 5:2
30 29.11.2014 TRI PCE 5:3
30 29.11.2014 SLA LIM 4:1
30 29.11.2014 LIB OLO 4:5
30 29.11.2014 SPA CHM 4:1
30 29.11.2014 VIT KOM 9:2
29 28.11.2014 MBL OLO 3:2
29 28.11.2014 KLA CEM 4:1
29 28.11.2014 VIT PCE 4:1
29 28.11.2014 SLA CHM 1:3
29 28.11.2014 LIB ZLN 5:4
29 28.11.2014 TRI KOM 2:3sn
29 27.11.2014 PLM JIH 4:2
29 27.11.2014 SPA LIM 2:3
26 24.11.2014 CEM JIH 7:5
27 23.11.2014 OLO SPA 4:3sn
28 22.11.2014 OLO SLA 2:3
28 22.11.2014 JIH LIB 5:4sn
28 22.11.2014 CHM VIT 4:3
28 22.11.2014 KOM PLM 6:3
28 22.11.2014 CEM MBL 2:4
28 22.11.2014 PCE KLA 3:2
28 22.11.2014 ZLN SPA 2:3
27 21.11.2014 KOM KLA 5:2
27 21.11.2014 ZLN SLA 2:1
27 21.11.2014 CHM TRI 6:4
27 21.11.2014 LIM VIT 2:4
27 21.11.2014 PCE PLM 3:1
27 21.11.2014 JIH MBL 0:1
28 20.11.2014 LIM TRI 4:5p
27 20.11.2014 CEM LIB 1:2
26 18.11.2014 OLO ZLN 3:1
26 17.11.2014 PCE KOM 1:3
26 17.11.2014 PLM KLA 2:3sn
26 17.11.2014 LIM CHM 4:5
26 17.11.2014 SLA SPA 3:2
26 17.11.2014 TRI VIT 2:3sn
26 17.11.2014 LIB MBL 6:4
25 15.11.2014 KLA MBL 3:5
25 15.11.2014 KOM LIM 8:2
25 15.11.2014 PLM LIB 4:1
25 15.11.2014 TRI OLO 7:1
25 15.11.2014 SLA JIH 2:1
25 15.11.2014 SPA CEM 4:5p
25 15.11.2014 PCE CHM 3:4sn
25 15.11.2014 VIT ZLN 7:3
24 14.11.2014 PLM MBL 3:2
24 14.11.2014 SPA JIH 4:2
24 14.11.2014 TRI ZLN 2:3
24 14.11.2014 SLA CEM 5:1
24 14.11.2014 VIT OLO 4:0
24 13.11.2014 LIB KLA 2:4
24 13.11.2014 PCE LIM 0:5
24 13.11.2014 KOM CHM 3:2sn
22 12.11.2014 MBL SPA 4:3sn
4 03.11.2014 CHM CEM 4:1
23 01.11.2014 ZLN KOM 5:2
23 01.11.2014 JIH TRI 0:4
23 01.11.2014 OLO PCE 1:2
23 01.11.2014 CEM VIT 0:3
23 01.11.2014 MBL SLA 3:2p
23 01.11.2014 CHM KLA 4:5sn
23 01.11.2014 LIM PLM 3:4
23 01.11.2014 LIB SPA 6:3
22 31.10.2014 CEM TRI 4:3
22 31.10.2014 LIB SLA 3:2sn
22 31.10.2014 CHM PLM 5:4
22 30.10.2014 ZLN PCE 2:3sn
22 30.10.2014 OLO KOM 1:6
22 30.10.2014 LIM KLA 2:4
22 30.10.2014 JIH VIT 1:4
3 27.10.2014 CHM JIH 0:2
21 25.10.2014 KLA SLA 1:5
21 25.10.2014 CHM OLO 8:1
21 25.10.2014 KOM CEM 3:0
21 25.10.2014 LIM ZLN 4:1
21 25.10.2014 PLM SPA 7:3
21 25.10.2014 TRI MBL 3:1
21 25.10.2014 PCE JIH 3:1
21 25.10.2014 VIT LIB 3:2
20 24.10.2014 KLA SPA 2:5
20 24.10.2014 LIM OLO 2:1sn
20 24.10.2014 PLM SLA 4:0
20 24.10.2014 VIT MBL 4:0
20 24.10.2014 CHM ZLN 3:2
20 24.10.2014 TRI LIB 5:2
20 24.10.2014 KOM JIH 3:1
20 23.10.2014 PCE CEM 7:1
3 20.10.2014 LIM CEM 5:3
18 19.10.2014 OLO PLM 5:2
19 18.10.2014 JIH LIM 2:4
19 18.10.2014 OLO KLA 1:4
19 18.10.2014 SLA VIT 1:0sn
19 18.10.2014 MBL PCE 4:2
19 18.10.2014 CEM CHM 5:2
19 18.10.2014 LIB KOM 2:5
19 18.10.2014 ZLN PLM 3:4
18 17.10.2014 ZLN KLA 4:3
18 17.10.2014 SPA VIT 1:3
18 17.10.2014 JIH CHM 0:1
18 17.10.2014 SLA TRI 3:1
19 16.10.2014 SPA TRI 2:1
18 16.10.2014 LIB PCE 7:2
18 16.10.2014 CEM LIM 3:0
18 16.10.2014 MBL KOM 3:0
16 12.10.2014 OLO CEM 12:2
17 11.10.2014 PCE SPA 4:0
17 11.10.2014 LIM MBL 3:4
17 11.10.2014 LIB CHM 3:2sn
17 11.10.2014 ZLN CEM 4:0
17 11.10.2014 KLA TRI 5:7
17 11.10.2014 OLO JIH 5:4p
17 11.10.2014 KOM SLA 2:3sn
17 11.10.2014 PLM VIT 5:3
16 10.10.2014 ZLN JIH 2:1
16 10.10.2014 PCE SLA 5:4sn
16 10.10.2014 KLA VIT 1:3
16 10.10.2014 PLM TRI 4:3sn
16 10.10.2014 CHM MBL 3:5
16 09.10.2014 LIM LIB 3:6
16 08.10.2014 KOM SPA 5:1
12 07.10.2014 MBL JIH 2:3
2 06.10.2014 CHM LIB 0:5
15 04.10.2014 JIH KLA 3:5
15 04.10.2014 OLO LIB 3:4
15 04.10.2014 CEM PLM 2:5
15 04.10.2014 KOM VIT 4:2
15 04.10.2014 CHM SPA 4:3sn
15 04.10.2014 ZLN MBL 1:2sn
15 04.10.2014 PCE TRI 0:5
15 04.10.2014 LIM SLA 2:3sn
14 03.10.2014 ZLN LIB 2:1sn
14 03.10.2014 CHM SLA 4:1
14 03.10.2014 CEM KLA 3:5
14 03.10.2014 JIH PLM 1:3
14 03.10.2014 PCE VIT 3:4
14 02.10.2014 LIM SPA 1:3
14 02.10.2014 KOM TRI 2:7
14 01.10.2014 OLO MBL 2:5
13 27.09.2014 KLA PCE 4:3sn
13 27.09.2014 MBL CEM 3:1
13 27.09.2014 PLM KOM 2:1sn
13 27.09.2014 TRI LIM 4:1
13 27.09.2014 SPA ZLN 4:3
13 27.09.2014 LIB JIH 9:4
13 27.09.2014 VIT CHM 4:1
13 27.09.2014 SLA OLO 3:4sn
12 26.09.2014 KLA KOM 2:4
12 26.09.2014 PLM PCE 4:3
12 26.09.2014 VIT LIM 7:2
12 26.09.2014 SPA OLO 5:0
12 26.09.2014 SLA ZLN 2:0
12 26.09.2014 LIB CEM 4:0
12 26.09.2014 TRI CHM 7:1
1 22.09.2014 MBL CHM 1:4
11 20.09.2014 JIH SLA 1:4
11 20.09.2014 OLO TRI 0:3
11 20.09.2014 CHM PCE 1:2
11 20.09.2014 CEM SPA 1:2
11 20.09.2014 MBL KLA 2:0
11 20.09.2014 ZLN VIT 3:2p
11 20.09.2014 LIM KOM 4:3
11 20.09.2014 LIB PLM 7:2
10 19.09.2014 ZLN TRI 6:2
10 19.09.2014 CHM KOM 5:2
10 19.09.2014 OLO VIT 2:1
10 19.09.2014 LIM PCE 4:6
10 19.09.2014 CEM SLA 5:1
10 19.09.2014 JIH SPA 2:3
10 18.09.2014 KLA LIB 5:1
10 18.09.2014 MBL PLM 4:5
9 13.09.2014 KOM ZLN 3:1
9 13.09.2014 PLM LIM 2:0
9 13.09.2014 TRI JIH 4:3
9 13.09.2014 KLA CHM 4:3
9 13.09.2014 SPA LIB 2:6
9 13.09.2014 SLA MBL 2:3
9 13.09.2014 PCE OLO 2:1sn
9 13.09.2014 VIT CEM 3:1
8 12.09.2014 KLA LIM 5:4sn
8 12.09.2014 VIT JIH 2:1
8 12.09.2014 PLM CHM 4:3sn
8 12.09.2014 PCE ZLN 5:2
8 12.09.2014 TRI CEM 6:3
8 12.09.2014 SLA LIB 2:3p
8 12.09.2014 KOM OLO 4:5
8 11.09.2014 SPA MBL 4:2
7 08.09.2014 KLA PLM 3:1
7 08.09.2014 ZLN OLO 2:1
7 08.09.2014 SPA SLA 3:0
7 08.09.2014 CHM LIM 4:3sn
7 08.09.2014 KOM PCE 0:2
7 08.09.2014 JIH CEM 1:2sn
7 08.09.2014 MBL LIB 3:2sn
7 08.09.2014 VIT TRI 3:4
6 06.09.2014 OLO CHM 3:2
6 06.09.2014 JIH PCE 4:3sn
6 06.09.2014 CEM KOM 2:3
6 06.09.2014 MBL TRI 4:2
6 06.09.2014 ZLN LIM 4:2
6 06.09.2014 SPA PLM 4:1
6 06.09.2014 SLA KLA 1:3
6 06.09.2014 LIB VIT 6:2
5 05.09.2014 ZLN CHM 4:0
5 05.09.2014 SPA KLA 4:1
5 05.09.2014 LIB TRI 3:4sn
5 05.09.2014 CEM PCE 3:4
5 05.09.2014 SLA PLM 1:4
5 05.09.2014 JIH KOM 1:4
5 04.09.2014 MBL VIT 0:4
5 03.09.2014 OLO LIM 4:3
4 24.08.2014 KOM LIB 2:1
4 23.08.2014 KLA OLO 5:3
4 23.08.2014 LIM JIH 4:1
4 23.08.2014 VIT SLA 2:0
4 23.08.2014 PLM ZLN 6:4
4 23.08.2014 TRI SPA 3:4sn
4 23.08.2014 PCE MBL 4:3p
3 22.08.2014 VIT SPA 2:3sn
3 22.08.2014 TRI SLA 5:2
3 22.08.2014 PCE LIB 2:1sn
3 22.08.2014 KOM MBL 2:4
3 22.08.2014 KLA ZLN 6:7
3 22.08.2014 PLM OLO 7:5
2 19.08.2014 JIH OLO 4:3
2 19.08.2014 MBL LIM 3:2
2 19.08.2014 TRI KLA 3:4sn
2 19.08.2014 CEM ZLN 2:3p
2 19.08.2014 VIT PLM 4:2
2 19.08.2014 SPA PCE 2:1
2 19.08.2014 SLA KOM 2:3
1 18.08.2014 LIB LIM 5:6p
1 18.08.2014 VIT KLA 7:1
1 18.08.2014 SPA KOM 7:4
1 18.08.2014 TRI PLM 1:3
1 18.08.2014 SLA PCE 1:4
1 18.08.2014 JIH ZLN 2:3sn
1 18.08.2014 CEM OLO 2:5

Četnost výsledků

výhry domácích   remízy           výhry hostí
1:0sn1x
2:05x
2:114x
2:1pp1x
2:1sn7x
3:09x
3:115x
3:215x
3:2pp6x
3:2sn6x
4:011x
4:121x
4:217x
4:313x
4:3pp3x
4:3sn14x
5:03x
5:18x
5:216x
5:37x
5:47x
5:4pp1x
5:4sn6x
6:12x
6:24x
6:36x
6:47x
6:5pp1x
7:16x
7:26x
7:35x
7:42x
7:53x
8:03x
8:12x
8:22x
8:41x
8:51x
9:21x
9:41x
12:21x
0:13x
0:25x
0:34x
0:44x
0:54x
0:62x
1:26x
1:2pp1x
1:2sn2x
1:313x
1:410x
1:52x
1:62x
1:111x
2:319x
2:3pp3x
2:3sn9x
2:411x
2:58x
2:62x
2:73x
2:101x
3:411x
3:4pp1x
3:4sn6x
3:510x
3:62x
3:71x
3:91x
4:57x
4:5pp3x
4:5sn2x
4:65x
5:6pp1x
5:71x
6:72x
6:81x
7:81x


Vaše připomínky k této stránce uvítáme na webmasteresports.cz.

Klub

Aktuality

03.03.2021

Čtvrtfinále s Třincem

Naši gameři JiFi23, Kubii7 a MichaelHetz skončili v základní části čtvrtí a ve středu 3.3.2021 vstoupí do vyřazovací části ENYAQ Hockey League. Jako první se postaví proti Třinci. Utkání startuje v 18:00 a živě jej můžete sledovat ZDE

02.03.2021

Mládež znovu v repre

Další pozvánku na reprezentační kemp hráčů do 18 let dostali opět boleslavští hráči Sebastian Jasečko a Oliver Šatný. Reprezentační kemp pod vedením trenéra Jakuba Petra se koná od 2. do 6. března v Litoměřicích.

01.03.2021

Mobilní aplikace

Mobilní aplikace BK Mladá Boleslav je momentálně mimo provoz, ale nebojte - děje se tak proto, že aktuálně probíhá přechod na novou, ještě o něco lepší aplikaci. Prosíme vás proto o strpení, o všem vás budeme včas informovat.

24.02.2021

Okénko FANSHOPU zrušeno

Pravidelné čtvrteční výdejní okénko našeho FANSHOPU je bohužel tento čtvrtek 25. února zrušeno a to z provozních důvodů. Omlouváme se za vzniklé potíže a děkujeme na pochopení. V případě dotazů se obracejte za info@fanshopbkboleslav.cz.

21.02.2021

Bruslaři v reprezentaci

Na další přípravný kemp reprezentace do 18 let byli povoláni mladoboleslavští hráči. Kemp se uskuteční 24. až 27. února v Litoměřicích a přizváni na něj byli Sebastian Jasečko a Oliver Šatný.

10.02.2021

Konec sezóny

Sezóna skončila oficiálně také B týmu Bruslařského klubu. Středočeský krajský hokejový svaz tak rozhodl začátkem února s tím, že by nebylo možné potenciálně odehrát ani polovinu utkání z původně plánovaného rozpisu. B tým tak letos stihl odehrát pouhá dvě utkání na začátku září, a to proti Čáslavi a Kutné Hoře, v obou bohužel prohrál.