BK MLADA BOLESLAV

Offline rozhovor: Gašper Krošelj

Offline rozhovor: Gašper Krošelj

Ani fakt, že je v současnosti v rodném Slovinsku, ani koronavirus a ani dlouho zavřené hranice nemění nic na tom, že brankář Gašper Krošelj je součástí A týmu Bruslařů i pro nadcházející extraligovou sezonu 2020/2021, a že se už teď těší, až to všechno znovu vypukne.

My vám prostřednictvím následujícího formuláře nabízíme možnost se Gašpera Krošelje na cokoliv zeptat – ať už na současnou zvláštní dobu, uplynulou sezonu nebo výhledy do budoucna. Prosíme jen o jediné – buďte slušní a snažte se, aby se vaše dotazy neopakovaly :-) Gašper na ně zhruba za dva týdny hromadě odpoví. Jako bonus navíc vybere tři nejzajímavější dotazy, jejichž tazatelé se mohou těšit na drobnou pozornost od Bruslařského klubu.

Redakce tohoto webu si vyhrazuje právo smazat vulgární, opakující se nebo jinak nevhodné dotazy. Děkujeme za pochopení.

Fanzona

Aktuality

30.06.2020

Pabiška do Benátek

Nyní již bývalý hráč BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška ještě brusle na hřebík nevěší! V nadcházející sezoně bude hrát v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Dres liberecké farmy oblékal také dlouhá léta jeho bratr Marek, který nyní v klubu působí jako masér. Oba Pabiškové se tak po dlouhé době opět setkají v jedné kabině.

24.06.2020

Permanentky ve čtvrtek

Ve čtvrtek 25. června je prodej a výdej permanentních vstupenek na vedení klubu až od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

09.06.2020

Klikorka na kempu U20

V Rokycanech se ve dnech 14. až 19. června uskuteční přípravný kemp české hokejové reprezentace do 20 let. Mezi vybranými obránci figuruje i osmnáctiletý Bruslař Karel Klikorka, který oblékl národní barvy už na Mistroství světa U20 v Ostravě a Třinci. Tým nejstarších mládežníků se na soustředění představí pod vedením nového kouče Karla Mlejnka.

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

04.06.2020

Změna u B týmu

B tým, který působí v Krajské lize mužů, čeká změna na postu hlavního trenéra. Dosavadní šéf střídačky a dlouholetý trenér mládežnických týmů BK Mladá Boleslav Jiří Zörkler totiž přijal nabídku trénovat druholigový Dvůr Králové nad Labem. Nové trenérské složení B týmu je nyní v jednání.

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.