BK MLADA BOLESLAV

Offline rozhovor: Vedení klubu - Mgr. Jan Tůma

Offline rozhovor: Vedení klubu - Mgr. Jan TůmaPtejte se generálního manažera klubu BK Mladá Boleslav:


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.


Zobrazuji otázky 1 - 6 z 6 otázek v této kategorii celkem.


Jan Vávra (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav) 15. 1. 2019, 15:27
Dobrý den,
V Jakým stadiu je rozšíření kapacity našeho stadionu podle projektu p.Plachého?

Děkuji za odpoved
Hezky den.
Pavel (adamecpavlik@seznam.cz - Bolka) 15. 1. 2019, 12:56
Já bych chtěl hokej hrát, ale mam malý obsah plic když mi je tedy 16 . To by byla pro mě nějaká amaterská liga ,profesionálně by to asi už nešlo?. děkuji.
Venda (uresova2@seznam.cz - Praha-M.Boleslav/BK) 11. 1. 2019, 13:40
Dobrý rok, dobrý závěr sezony,
nejprve gratulace k trenérské trojce, zejména p. Hořavovi a hlavně výkonům hráčů nadoraz (kdy jsme zažili potlesk i po porážce ??? - byť raději zatleskáme po vítězstvích); dejme čas i Radimu Vrbatovi- uvidíme.
Uvítal bych, aby byla pozornost hlavně u hráčů zaměřena více na odchovance a trochu je propagovat - zejména nastupující mladé - dnes se zdá, že alespoň 5 hráčů by šanci na ligu mělo, příp. i na hráče, kteří tu chtějí hrát stabilně - tedy dlouhodoběji. Bývalo, že tak 1 pětka byla z příchozích, ale pravda není to tak dlouho, že BK "proběhlo" za sezonu téměř 50.
A ještě bych, snad ne sám, ve slavných odchovancích rád viděl Miloše Kupce (začal hrát jako 17letý gymnazista ve 2. lize za Autoškodu, po maturitě přes Kladno mnohonásobný vítěz ligy a kapitán Dukly Jihlava, později snad v zahraničí).
S přáním play off v Bolce Vč
Vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou) 9. 1. 2019, 20:42
Dobrý večer pane Tůma.
naprosto souhlasím s panem pisatelem VL. Mám respekt před panem R. Vrbatou před tím co dokázal v hokeji. Ale co chcete aby dokázal v rozjeté sezoně? Navíc po dobrých výsledcích pana Látala. Připadáte mi jak manažeři Sparty. Postavit vše na jménech. Cesta je však jen jedna. Do pekla. Už přestávám věřit, že se zde vše dělá pro fanouška. Prosím i za mně tlumočte: Pane Látal děkuji za Vaší práci a od tohoto klubu se již navždy distancujte.
Marek (mirasoleacd@seznam.cz - Bolka) 9. 1. 2019, 19:55
Dobry den proč nehraje Kuba Orsava ? A bude ve fanshopu novinky ? Ponožky Polokosile,bunda,a jiný věci co mají ostatní tými
VL (BK MB) 9. 1. 2019, 10:09
Dobrý den pane Tůmo. Můžete prosím nějakým způsobem nechat prostý lid nahlédnout do angažování Radima Vrbaty do pozice sportovního ředitele, respektive na konec pana Látala? V první řadě bych rád předeslal, že R. Vrbata patří mezi největší osobnosti boleslavského hokeje a vždy jsem mu velmi přál. Jako jeden z mála asi ale budu hodnotit tento krok negativně. Už kdysi jsem špatně nesl první odchod p. Látala a angažování Davida Výborného, dalšího mého oblíbence, ale člověka bez zkušeností v dané funkci. Navíc ve chvíli, kdy se relativně dařilo a klub po sportovní stránce fungoval, to za mě byla levá na pana Látala a neuvážený krok vedení klubu. Tento tah se už jednou neosvědčil a roztočil spirálu neúspěšných kroků a přešlapů (pan Bukač ml.), které vrátily klub do spodních pater tabulky. A nyní to člověku, který spolkl svou hrdost, podruhé vstoupil do stejné řeky, nabídku smířlivě vzal a odvádí znovu velmi kvalitní práci (opět můj pohled), uděláte znovu? Opět na jeho místo dosadíte osobu se zvučným jménem, ale bez elementárních zkušeností spojených s výkonem funkce. Za mě to tedy není krok kupředu, jako předesílá pan Plachý v skromném oznámení na stránkách, ale minimálně na pár sezón krok zpět. Navíc pokud to chápu správně, pozice pana Látala nezaniká, ale rozhodli jste se na jeho pozici posunout pana Vejvodu. Proč tedy nezůstane pan Látal na své pozici a pan Vejvoda se dál nestará o mládež? Nechce se mi věřit, že je to otázka peněz. Že bude R. Vrbata působit v klubu mám radost, ale osobně se domnívám, že mu měla být vytvořena nová funkce bez personálních změn na současných pozicích. A myslím, že by to bylo lepší i pro Radima, jelikož by na něj nebyl od začátku takový tlak, jako bude nyní a v přestupovém období po konci sezóny.

Abych to nějak kulantně zakončil, o BK MB jsme vždy s hrdostí (jak lidé z vedení klubu, tak hráči a fanoušci) mluvili jako o rodinném klubu. Za mě se takto k sobě rodina nechová. Pokud je ta možnost, rád bych touto cestou poděkoval panu Látalovi za jeho práci a vyjádřil lítost nad jeho nahrazením, které bylo navíc provedeno tímto způsobem. Zapojení RV do fungování klubu je bezpochyby správný krok, nicméně byl proveden pochybným způsobem. Skoro mi to přijde, že pan Plachý tuto změnu provedl jen proto, aby ji provedl. Z marketingového hlediska je to určitě zajímavé, bojím se ale dopadů na sportovní stránku věci. Což je první, co by podle mě managment mělo zajímat a část, ve které se může hrubě nevyplatit experimentovat.

Díky za přečtení a odpověď.

Fanzona

Aktuality

14.01.2019

Rulík v Hokej den poté

Asistent mladoboleslavského trenéra Hořavy Radim Rulík bude v pondělí 14. ledna hostem pořadu České televize Hokej den poté. Nalaďte své televizory na ČT Sport ve 14:25.

09.01.2019

Výjezd do Chomutova

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Chomutovem, které je na programu v neděli 13. ledna. Odjezd autobusu je ve 12:45 od městského fotbalového stadionu. Cestovné bude činit 250 až 300 Kč (podle počtu zúčastněných), vstupenky se budou kupovat na místě. Přihlášku na výjezd najdete tady.

27.12.2018

Pláněk dostal stopku

Boleslavský obránce Martin Pláněk dostal za faul na Jana Schleisse v zápase s Vítkovicemi trest nepodmíněného zastavení činnosti na jedno soutěžní utkání. Pláněk tak v pátek nepojede s Boleslaví do Brna.

17.12.2018

Předprodej posunut

Předprodej vstupenek v úterý 18. prosince nebude z organizačních důvodů probíhat v obvyklém čase 9-13 hodin, ale od 11 do 15 hodin. Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

17.12.2018

Výjezd do Liberce

Kromě výjezdu na Spartu, na který se můžete hlásit zde, pořádá Boleslavská smečka výjezd také do Liberce a to v sobotu 5. ledna. Odjezd je ve 12:30 od Městského fotbalového stadionu, cestovné je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám. Formulář pro přihlášení najdete tady.

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
HC Poděbrady