BK MLADA BOLESLAV

Offline rozhovor: Redakce a webmaster

Zde se můžete ptát na cokoliv ohledně těchto webových stránek. Můžete nám také psát vaše připomínky či nápady. Odpovídat budeme průběžně několikrát týdně, případně poté, co budeme znát odpověď na vaši otázku.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 1108 odpovědí v této kategorii celkem.


Rozsypal Ludek (ludíkrozsypal@seznam.cz - Zlatníky-Hodkovice) 6. 7. 2019, 11:15
Dobrý den,z jakého důvodu u vašeho klubu skončil Dr.Buben?

Odpověď:
Dobrý den, každá spolupráce jednou končí a klub se zkrátka a dobře zase jednou rozhodl vydat novým směrem. Oba noví moderátoři jsou skvělí, uvidíte. V nejbližší době plánujeme na web rozhovor s generálním manažerem Tůmou, který vám na toto téma možná řekne víc.
Pavel (Adamecpavlik@seznam.cz - Bolka) 22. 5. 2019, 18:45
Dobrý den mohli by být obnoveny stránky fanshopu že si myslím že tam je málo věci na eshopu než v kamenné prodejně dík..

Odpověď:
Dobrý den, je to možné, protože kamennou prodejnu spravuje STŘÍDA SPORT. Bohužel je to možná trochu nešťastné, ale eshop a kamenná prodejna mají každý svůj sklad a ty nejsou navzájem propojené. Děkujeme za pochopení.
Filip Hubal (Turnov/BK Mladá Boleslav) 3. 5. 2019, 17:03
Dobrý den,mohl bych se zeptat jak to vlastně je s bývalým hráčem Davidem Vrbatou(bratr sportovního ředitele Radima) když ještě asi před rokem pracoval pro tým BK Mladá Boleslav jako marketingový manažer?? Děkuji vám.

Odpověď:
Dobrý den, podle našich informací by měl David Vrbata fungovat u mládeže. Brzy přineseme bližší informace.
Radek (MB) 17. 2. 2019, 13:00
U několika hráčů v kolonce "Bývalí hráči" máte špatně vlaječky, možná by to stálo za opravu.

Odpověď:
Dobrý den, koukneme na to, díky za upozornění.
Radek (MB) 17. 2. 2019, 12:56
Doplňte prosím do Změn v kádru odchod brankáře Kantora na hostování.

Odpověď:
Dobrý den, díky za upozornění, doplněno :-)
rej 16. 2. 2019, 12:37
ale ten jejich gol nemel platit ,jejich hrac byl v brankovisti.VEDENÍ BK BY MĚLO PODAT STÍŽNOST!


Odpověď:
Dobrý den, rozhodčí to během zápasu posoudili jinak. Klub však podal podnět na příslušná místa a uvidíme, jak se k tomu postaví svazová komise rozhodčích. Budeme o tom na našem webu informovat. -drb-
Petr (petr.cmelda@seznam.cz - Mladá Boleslav) 10. 1. 2019, 18:08
Dobrý den, v bývalých hráčích také není Jordan Blain Samuels. :-) Jeho styl bruslení byl nezapomenutelný! ;-) Hezký den.

Odpověď:
Dobrý den, už je tam :-)
Vávra (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav) 23. 11. 2018, 09:30
Dobrý den,
Ve slavných odchovancích chybí Vojtěch Mozík(zahrál si NHL) ted je v KHL .
Děkuji za opravdu
Vávra

Odpověď:
Dobrý den, samozřejmě máte pravdu, musíme to napravit!
Karel (Bolka) 23. 10. 2018, 13:48
Mohl by pan Tůma začít konečně odpovídat na naše dotazy ? Nebo odpoví zase pouze 2 x za sezónu ??

Odpověď:
Dobrý den, pan Tůma odpověděl dnes.
Filip Hubal (Turnov) 10. 10. 2018, 21:59
Dobrý den,mohl bych se zeptat na osobní otázku,ohledně pana asistenta Vladimíra Čermáka,a otázka zní: Kde se pan Čermák narodil? Pokud by to nešlo říct ohledně soukromí chápu.

Odpověď:
Dobrý den, pokud víme, jen pan Čermák rodák z Liberce.

Další stránky
123456>>

Fanzona

Aktuality

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.

26.07.2019

Turnaj juniorů

Boleslavští junioři se v termínu od 16. do 18. srpna zúčastní turnaje, který pořádá HC Energie Karlovy Vary. Hrát se bude ve dvou skupinách, přičemž Bruslaři byli zařazeni do skupiny B, v rámci které se utkají postupně s Chomutovem a německým Kolínem nad Rýnem. V neděli 18. srpna se pak uskuteční závěrečné boje podle postavení týmů v turnajové tabulce.

25.07.2019

Nový rozpis juniorů

Na základě požadavků trenérů několika klubů, včetně toho boleslavského, které budou v příští sezóně působit v DHL Lize Akademií, došlo k novému rozlosování soutěže. Původní rozpis obsahoval nedostatky, navíc musely nějaké kluby často daleko cestovat. Nově byly vytvořeny tzv. územní dvojice, což usnadní, zejména moravským klubům, cestování. Rozpis na příští sezónu byl na webu aktualizován.

15.07.2019

Stříbro pro Mazancovou

Česká reprezentace žen skončila na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně na druhém místě, když ve finále podlehla USA 1:3. Tereza Mazancová během šampionátu nastoupila ke všem sedmi zápasům a vstřelila celkem 5 gólů. V národním dresu se představila i Kristýna Kaltounková, jež před lety v Boleslavi působila v žákovských kategoriích. Ta vstřelila o gól méně.