BK MLADA BOLESLAV

Offline rozhovor: Redakce a webmaster

Zde se můžete ptát na cokoliv ohledně těchto webových stránek. Můžete nám také psát vaše připomínky či nápady. Odpovídat budeme průběžně několikrát týdně, případně poté, co budeme znát odpověď na vaši otázku.


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 1109 odpovědí v této kategorii celkem.


Adam Bórik (iphone@iphoneshop.cz - Černošice) 25. 9. 2019, 10:21
Dobrý den,posílí Boleslav nějaký hokejista z Dánska?
I v Dánsku se najdou šikovní hráči.

Odpověď:
Dobrý den, tak o tom vážně nic nevíme. Ale kdo ví, možné je všechno :-)
Rozsypal Ludek (ludíkrozsypal@seznam.cz - Zlatníky-Hodkovice) 6. 7. 2019, 11:15
Dobrý den,z jakého důvodu u vašeho klubu skončil Dr.Buben?

Odpověď:
Dobrý den, každá spolupráce jednou končí a klub se zkrátka a dobře zase jednou rozhodl vydat novým směrem. Oba noví moderátoři jsou skvělí, uvidíte. V nejbližší době plánujeme na web rozhovor s generálním manažerem Tůmou, který vám na toto téma možná řekne víc.
Pavel (Adamecpavlik@seznam.cz - Bolka) 22. 5. 2019, 18:45
Dobrý den mohli by být obnoveny stránky fanshopu že si myslím že tam je málo věci na eshopu než v kamenné prodejně dík..

Odpověď:
Dobrý den, je to možné, protože kamennou prodejnu spravuje STŘÍDA SPORT. Bohužel je to možná trochu nešťastné, ale eshop a kamenná prodejna mají každý svůj sklad a ty nejsou navzájem propojené. Děkujeme za pochopení.
Filip Hubal (Turnov/BK Mladá Boleslav) 3. 5. 2019, 17:03
Dobrý den,mohl bych se zeptat jak to vlastně je s bývalým hráčem Davidem Vrbatou(bratr sportovního ředitele Radima) když ještě asi před rokem pracoval pro tým BK Mladá Boleslav jako marketingový manažer?? Děkuji vám.

Odpověď:
Dobrý den, podle našich informací by měl David Vrbata fungovat u mládeže. Brzy přineseme bližší informace.
Radek (MB) 17. 2. 2019, 13:00
U několika hráčů v kolonce "Bývalí hráči" máte špatně vlaječky, možná by to stálo za opravu.

Odpověď:
Dobrý den, koukneme na to, díky za upozornění.
Radek (MB) 17. 2. 2019, 12:56
Doplňte prosím do Změn v kádru odchod brankáře Kantora na hostování.

Odpověď:
Dobrý den, díky za upozornění, doplněno :-)
rej 16. 2. 2019, 12:37
ale ten jejich gol nemel platit ,jejich hrac byl v brankovisti.VEDENÍ BK BY MĚLO PODAT STÍŽNOST!


Odpověď:
Dobrý den, rozhodčí to během zápasu posoudili jinak. Klub však podal podnět na příslušná místa a uvidíme, jak se k tomu postaví svazová komise rozhodčích. Budeme o tom na našem webu informovat. -drb-
Petr (petr.cmelda@seznam.cz - Mladá Boleslav) 10. 1. 2019, 18:08
Dobrý den, v bývalých hráčích také není Jordan Blain Samuels. :-) Jeho styl bruslení byl nezapomenutelný! ;-) Hezký den.

Odpověď:
Dobrý den, už je tam :-)
Vávra (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav) 23. 11. 2018, 09:30
Dobrý den,
Ve slavných odchovancích chybí Vojtěch Mozík(zahrál si NHL) ted je v KHL .
Děkuji za opravdu
Vávra

Odpověď:
Dobrý den, samozřejmě máte pravdu, musíme to napravit!
Karel (Bolka) 23. 10. 2018, 13:48
Mohl by pan Tůma začít konečně odpovídat na naše dotazy ? Nebo odpoví zase pouze 2 x za sezónu ??

Odpověď:
Dobrý den, pan Tůma odpověděl dnes.

Další stránky
123456>>

Fanzona

Aktuality

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!

05.10.2019

MHD z fotbalu na hokej

V neděli 6. října vypraví Dopravní podnik Mladá Boleslav pro fanoušky sportu linku, která je přepraví z fotbalového stadionu k hokejovému. Po fotbalovém utkání FK Mladá Boleslav tak bude připraven přímý odvoz před hlavní bránou stadionu. Autobusy budou odjíždět v 17:20, což je cca 5 minut po skončení zápasu. Hokejový zápas Bruslařů začíná v 18:30.