BK MLADA BOLESLAV

Offline rozhovor: Vedení klubu - Mgr. Jan Tůma

Offline rozhovor: Vedení klubu - Mgr. Jan TůmaPtejte se generálního manažera klubu BK Mladá Boleslav:


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 748 odpovědí v této kategorii celkem.


Radek (MB) 1. 8. 2018, 16:33
Vstupné na přáteláky 50-100kč...to se vracíme do 90 let...?

Odpověď:
Dobrý den, Radku, přiznám se, že úplně nevím, na co se vlastně ptáte. Určitě jste zaregistroval, že jsme na webu a posléze i na facebooku informovali naše fanoušky, proč budeme vybírat vstupné. Díky za pochopení.
vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou) 31. 7. 2018, 12:06
Dobrý den,
chci se zeptat jestli se pro letošek chystá rozšíření nabízeného zboží ve fanshopu, jehož současná nabídka oproti jiným klubům je dost tristní.
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, nabídku chceme určitě rozšiřovat. Pokud vím, tak budeme mít letos i další novinky a připravujeme i nějaké věci ve spolupráci s firmou CCM.
Karla (BKMB) 26. 7. 2018, 21:46
Dobrý den,
Chtěla bych se zeptat jestli tuto sezónu budou stejní securiťáci
Myslím ty co nehlídají vchod

Odpověď:
Dobrý den, nevím, jestli budou stejní sekuriťáci, pokud jde o jednotlivé osoby, ale s bezpečnostní agenturou pokračujeme. Věřím i tomu, že zafunguje nový odbavovací systém.
Jan Hrdý (JanHrdý@email.cz - Zadní Třebáň) 8. 7. 2018, 21:01
Dobrý den,jaký je rozpočet klubu na sezonu?

Díky Jan Hrdý

Odpověď:
Dobrý den, informaci o rozpočtu klubu pravidelně sdělujeme na předsezónní tiskové konferenci, ale určitě není žádným tajemstvím, že chceme rozpočet minimálně udržet ve stejné výši, jako byl ten loňský.
kamil (Mmakovi@seznam.cz - Benátky n.J.) 31. 5. 2018, 18:31
dobrý den,
myslíte si že je vhodné, aby vaši zaměstnanci/hokejisté , kteří včera prohráli přátelské utkání ve fotbale s Táborskem tuto prohru pak zapíjeli až do zavírací hodiny v Kozlovně a nevhodně se chovali k naší přítelkyni tím, že ať byla v pánské společnosti s námi, tak jí neustále celý večer posílali panáky???
Nakonec nejde mi až tak o ty panáky, ale kluci by si měli uvědomit, že posílání ZELENÉ je pod úroveň.... když už, tak aspoň RUM....Možná by se také měli zamyslet nad svým přístupem k životosprávě ve večerních hodinách raději odpočívat....výkon BK MB v 2017/2018 byl tristní, ale asi jaká příprava, taková hra...

Ono totiž nestačí mít pokérované paže, ale taky mít něco v tom kulatém na krku...

Odpověď:
Dobrý den, abych pravdu řekl, tak vůbec nevím, co vám mám odpovědět. V Táboře jsem nebyl, takže v Kozlovně také ne. Těžko můžu posuzovat úroveň zábavy, když jsem se jí nezúčastnil. Jen věřím, že všichni věděli, kde je v těchto situacích aspoň nějaká hranice slušného chování. A jen na okraj, co máte proti zelené? :-)
Fanda (plankos1@seznam.cz - Mladá Boleslav) 18. 5. 2018, 21:21
Dobrý večer,

zajímalo by mě,zda probíhá alespoň diskuze na kvalitu rozhodčích v české extralize.Spousty zranění hráčů je zbytečných.Mnohdy se netrestají úmyslné provokace po odpískání,at již to je osekávání,ruce či lokte v obličeji a co je horší i bodání koncem hokejky.Stejně tak zákroky u mantinelů - kdy hráč s pukem i bez puku je otočen zády,a sbírá puk někde poblíž,protivník do něj najede.S ůmyslem ho vyfotit na mantinel.Jedno je šikovnost hráče,ale ruku na srdce v zápalu zápasu na to hráč nemá čas.A tak nestihne dát před sebe ruce a jde přímo hlavou na mantinel.
O tomto bylo letošní mistrovství světa,včetně krvavých šrámů v obličejích hráčů,a je o tom poslední dobou i naše extraliga.Myslím si že hokej je tvrdý a kontaktní sport ale všichni bychom si měli uvědomit,že jsme jen lidi a veškeré údery/nárazy do oblasti hlavy sportovců úmyslně zaviněné i méně by se prostě měly trestat.I po odpískání.Stejně jako fauly kolenem ..

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, šéfem rozhodčích je bývalý špičkový rozhodčí Vladimír Šindler. Co vím, tak se přípravě rozhodčích velice věnuje a snaží se odbourat všechny věci, které jsou za hranicí pravidel. Probíhá celá řada školení včetně videomateriálů nejen z českých soutěží ale i ze zahraničí. Druhá věc je pak, co jsou rozhodčí sami schopní realizovat při jednotlivých utkáních. Určitě s vámi ale souhlasím, že první na řadě jsou hráči, kteří by k sobě měli mít dostatečný respekt.
srdcebk (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav) 18. 5. 2018, 13:12
Dobrý den ,
V jakém stádiu je rozšíření kapacity našeho stadionu?Slyšel jsem v nějakém rozhovoru léto 2019?Nemůžeme dostávat výjimku věčně.

Děkuji za odpoved.

Hezké Léto

Odpověď:
Dobrý den, nějaké debaty na toto téma samozřejmě vedeme, ale vše závisí na financích. Takové stavební úpravy nejsou v možnostech klubu.
Jakub Lochman (lev.lochman@seznam.cz) 29. 4. 2018, 19:06
Budou k 1. 5. 2018 oznámeny nejaké posily? Děkuji za informaci.
Lochman

Odpověď:
Dobrý den, k prvnímu květnu oznamujeme posily tradičně již několik let, takže tomu tak bylo i letos a nepochybuji, že stejné to bude i za rok :-)
Ivan Hůlka (hula@centrum.cz - Mladá Boleslav) 19. 4. 2018, 14:38
Pane Tůma, díky za velký článek k postupové sezoně 2007/2008. Nevím, jestli ji pisatelka zažila, ale popsala ji velmi krásně. Potěšily mě i informace, co tehdejší hráči dělají dnes. Tehdy jsem hokej opravdu velmi prožíval. To jen aby tu taky padlo i něco pozitivního. Hůlka

Odpověď:
Dobrý den, taky se mi ten článek líbil. Je to pro mě také pořád silná vzpomínka – stejně jako pro většinu našich fanoušků. Holt první postup do extraligy je prostě jen jeden :-) Pisatelka tu dobu opravdu zažila, takže věděla, o čem píše :-)
Danny (BK MB) 9. 4. 2018, 08:05
Dobrý den, sportovní kariéru ukončil R. Vrbata. Plánujete nějakého jeho zapojení do chodu klubu, respektive proběhl nějaký kontakt, jestli o to je vůbec zájem? Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, s Radimem určitě v kontaktu jsem, už v nějakém svém rozhovoru zmínil bude působit jako trenér jedné žákovské třídy. Jiné zapojení do chodu klubu zatím v nejbližší době neplánuje, ale jak ho znám, tak na zimáku bude dost často :-)

Další stránky
123456>>

Fanzona

Aktuality

24.09.2018

Pojeďte do Liberce

FANKLUB BK Mladá Boleslav pořádá v neděli 30. září výjezd na utkání Bílí Tygři Liberec - BK Mladá Boleslav. Odjezd je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu. Cena přepravy je 100 Kč, vstupenku si každý zajišťuje sám (doporučen online prodej). Pro cestu autobusem s FANKLUBEM se hlaste prostřednictvím tohoto formuláře.

18.09.2018

Látal dostal pokutu

Mladoboleslavský útočník Martin Látal dostal od disciplinární komise extraligy pokutu ve výši 10 procent měsíčního platu za faul na Ondřeje Beránka z Karlových Varů v nedělním duelu 2. kola.

17.09.2018

S Plzní později

Zápas 8. kola mezi HC ŠKODA PLZEŇ a BK Mladá Boleslav, které je na programu v neděli 7. října, se z původního začátku v 16:30 posouvá na 17:30.

14.09.2018

Nalezeny klíče

Při pátečním utkání s Litvínovem byly nalezeny klíče. Pro jejich navrácení volejte 724 620 048.

12.09.2018

Dorost porazil Salzburg

Dorostenci BK Mladá Boleslav porazili v rámci pondělního přípravného zápasu rakouský Salzburg 4:2. Jednalo se o poslední přípravný duel dorostenců, kteří už o uplynulém víkendu vstoupili vítězně do nové sezóny.

07.09.2018

Nalezena peněženka

Při čtvrtečním utkání s Pardubicemi byla nalezena pánská peněženka. Pro její navrácení volejte 724 620 048.