BK MLADA BOLESLAV

Offline rozhovor: Vedení klubu - Mgr. Jan Tůma

Offline rozhovor: Vedení klubu - Mgr. Jan TůmaPtejte se generálního manažera klubu BK Mladá Boleslav:


Formulář dotazu
prosím nevyplňovat text příspěvku:
jméno: email: město/tým:
Otázky | Odpovědi vyplňte prosím všechny kolonky

Dříve než se rozhodnete položit otázku, projděte si prosím dotazy, které před Vámi napsali jiní uživatelé. Zbytečně pak nebudete opakovat již položené otázky a jistě tím ušetříte jak svůj čas, tak čas dotazovaného. Děkujeme.


Zobrazuji odpovědi 1 - 10 z 787 odpovědí v této kategorii celkem.


Tomáš Ajchler (tom.ajchler@atlas.cz - Mladá Boleslav) 2. 2. 2019, 20:53
Dobrý den. Rád, zvláště v tomto počasí zajdu na B tým. Vím, že je to samostatný subjekt. Ale nestálo by za to začlenit ho víc do rodiny BK? Hrají v něm jak starší, tak mladí a zápasy jsou zajímavé. Bylo by škoda o to přijít. Jinak samozřejmě na Áčko chodim pravidelně a jsem moc rád za mladíky v týmu i za zlepšenou hru. Ať se daří na všech frontách!

Odpověď:
Dobrý den, o zápasech B týmu a jeho výsledcích se snažíme pravidelně informovat na klubovém webu. Pokud s námi bude B tým sdílet více informací, tak se nebráníme tomu, abychom je posouvali na stránky či sociální sítě. Nicméně naší hlavní prioritou je celkem pochopitelně A tým a mládež.
Petr Businsky (businskypetr@seznam.cz - Mb) 1. 2. 2019, 08:48
Dobrý den chci se zeptat otec chce jít na hokej a koukal jsem že důchodci na 65 let platí jen 100 Kč je to tak nepotřebuje žádnou ZTP otci je 70 let pric předem děkuji za odpověď Businsky

Odpověď:
Dobrý den, ano, důchodci platí za lístek na sezení 100 korun. Předpokládám, že na pokladně předloží občanský průkaz. Nic jiného nepotřebuje.
David V. (MB) 27. 1. 2019, 20:02
Dobrý den,
proč se u nově uzavíraných smluv nezveřejňuje i jejich délka trvání?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den, pokud tím myslíte smlouvy, které jsme uzavřeli v minulém týdnu s mladými hráči, tak můžu říct, že jsme to neuvedli záměrně. Konkurence nemusí hned vědět, na jak dlouho je máme pod smlouvou. Žádné pevné pravidlo to ale není.
Jan Vávra (andy67@seznam.cz - Mladá Boleslav) 15. 1. 2019, 15:27
Dobrý den,
V Jakým stadiu je rozšíření kapacity našeho stadionu podle projektu p.Plachého?

Děkuji za odpoved
Hezky den.

Odpověď:
Dobrý den, bohužel v tuto chvíli nemám žádné informace, které by nasvědčovaly tomu, že v nejbližší době kopneme. Případná přestavba určitě není záležitostí několika měsíců. Navíc se nejedná o projekt v pravém slova smyslu, ale o designový návrh.
Pavel (adamecpavlik@seznam.cz - Bolka) 15. 1. 2019, 12:56
Já bych chtěl hokej hrát, ale mam malý obsah plic když mi je tedy 16 . To by byla pro mě nějaká amaterská liga ,profesionálně by to asi už nešlo?. děkuji.

Odpověď:
Dobrý den, nevím, jestli to není jen legrace. Ale na profesionální hokejovou kariéru je už asi pozdě. Pokud opravdu chcete hrát amatérsky, tak se musíte poptat svých kamarádů.
Venda (uresova2@seznam.cz - Praha-M.Boleslav/BK) 11. 1. 2019, 13:40
Dobrý rok, dobrý závěr sezony,
nejprve gratulace k trenérské trojce, zejména p. Hořavovi a hlavně výkonům hráčů nadoraz (kdy jsme zažili potlesk i po porážce ??? - byť raději zatleskáme po vítězstvích); dejme čas i Radimu Vrbatovi- uvidíme.
Uvítal bych, aby byla pozornost hlavně u hráčů zaměřena více na odchovance a trochu je propagovat - zejména nastupující mladé - dnes se zdá, že alespoň 5 hráčů by šanci na ligu mělo, příp. i na hráče, kteří tu chtějí hrát stabilně - tedy dlouhodoběji. Bývalo, že tak 1 pětka byla z příchozích, ale pravda není to tak dlouho, že BK "proběhlo" za sezonu téměř 50.
A ještě bych, snad ne sám, ve slavných odchovancích rád viděl Miloše Kupce (začal hrát jako 17letý gymnazista ve 2. lize za Autoškodu, po maturitě přes Kladno mnohonásobný vítěz ligy a kapitán Dukly Jihlava, později snad v zahraničí).
S přáním play off v Bolce Vč


Odpověď:
Dobrý den, děkuji za váš příspěvek. Celkově se dá říct, že trenérské trojici se daří hráče připravit na jednotlivá utkání a prodat v nich práci z tréninků. Na slavné odchovance se podíváme a aktualizujeme. V play-off samozřejmě věříme.
Vilda (wiliamsnajman@seznam.cz - Bakov nad Jizerou) 9. 1. 2019, 20:42
Dobrý večer pane Tůma.
naprosto souhlasím s panem pisatelem VL. Mám respekt před panem R. Vrbatou před tím co dokázal v hokeji. Ale co chcete aby dokázal v rozjeté sezoně? Navíc po dobrých výsledcích pana Látala. Připadáte mi jak manažeři Sparty. Postavit vše na jménech. Cesta je však jen jedna. Do pekla. Už přestávám věřit, že se zde vše dělá pro fanouška. Prosím i za mně tlumočte: Pane Látal děkuji za Vaší práci a od tohoto klubu se již navždy distancujte.

Odpověď:
Dobrý den, já respektuji oba dva – jak Jardu Látala, tak Radima Vrbatu. Stejně tak musím respektovat rozhodnutí, které klub učinil. Více jsem na toto téma napsal u předminulého dotazu.
Marek (mirasoleacd@seznam.cz - Bolka) 9. 1. 2019, 19:55
Dobry den proč nehraje Kuba Orsava ? A bude ve fanshopu novinky ? Ponožky Polokosile,bunda,a jiný věci co mají ostatní tými

Odpověď:
Dobrý den, Kuba Orsava měl nějaké zdravotní problémy a následně jsme se dohodli s Kometou Brno na jeho výměně za Radima Zohornu, ale to už asi víte. A do FANSHOPU určitě nějaké novinky připravíme, sledujte náš web.
VL (BK MB) 9. 1. 2019, 10:09
Dobrý den pane Tůmo. Můžete prosím nějakým způsobem nechat prostý lid nahlédnout do angažování Radima Vrbaty do pozice sportovního ředitele, respektive na konec pana Látala? V první řadě bych rád předeslal, že R. Vrbata patří mezi největší osobnosti boleslavského hokeje a vždy jsem mu velmi přál. Jako jeden z mála asi ale budu hodnotit tento krok negativně. Už kdysi jsem špatně nesl první odchod p. Látala a angažování Davida Výborného, dalšího mého oblíbence, ale člověka bez zkušeností v dané funkci. Navíc ve chvíli, kdy se relativně dařilo a klub po sportovní stránce fungoval, to za mě byla levá na pana Látala a neuvážený krok vedení klubu. Tento tah se už jednou neosvědčil a roztočil spirálu neúspěšných kroků a přešlapů (pan Bukač ml.), které vrátily klub do spodních pater tabulky. A nyní to člověku, který spolkl svou hrdost, podruhé vstoupil do stejné řeky, nabídku smířlivě vzal a odvádí znovu velmi kvalitní práci (opět můj pohled), uděláte znovu? Opět na jeho místo dosadíte osobu se zvučným jménem, ale bez elementárních zkušeností spojených s výkonem funkce. Za mě to tedy není krok kupředu, jako předesílá pan Plachý v skromném oznámení na stránkách, ale minimálně na pár sezón krok zpět. Navíc pokud to chápu správně, pozice pana Látala nezaniká, ale rozhodli jste se na jeho pozici posunout pana Vejvodu. Proč tedy nezůstane pan Látal na své pozici a pan Vejvoda se dál nestará o mládež? Nechce se mi věřit, že je to otázka peněz. Že bude R. Vrbata působit v klubu mám radost, ale osobně se domnívám, že mu měla být vytvořena nová funkce bez personálních změn na současných pozicích. A myslím, že by to bylo lepší i pro Radima, jelikož by na něj nebyl od začátku takový tlak, jako bude nyní a v přestupovém období po konci sezóny.

Abych to nějak kulantně zakončil, o BK MB jsme vždy s hrdostí (jak lidé z vedení klubu, tak hráči a fanoušci) mluvili jako o rodinném klubu. Za mě se takto k sobě rodina nechová. Pokud je ta možnost, rád bych touto cestou poděkoval panu Látalovi za jeho práci a vyjádřil lítost nad jeho nahrazením, které bylo navíc provedeno tímto způsobem. Zapojení RV do fungování klubu je bezpochyby správný krok, nicméně byl proveden pochybným způsobem. Skoro mi to přijde, že pan Plachý tuto změnu provedl jen proto, aby ji provedl. Z marketingového hlediska je to určitě zajímavé, bojím se ale dopadů na sportovní stránku věci. Což je první, co by podle mě managment mělo zajímat a část, ve které se může hrubě nevyplatit experimentovat.

Díky za přečtení a odpověď.

Odpověď:
Dobrý den, díky za váš příspěvek. Rozhodnutí o působení Radima Vrbaty v klubu je rozhodnutím majitele klubu pana Plachého, který toto své rozhodnutí dlouho zvažoval a s Radimem měl celou řadu sezení, kde probírali svůj pohled na boleslavský klub a hokej. Nakonec z toho vyplynula tato konkrétní spolupráce a změny ve sportovním vedení klubu. Jarda Látal odvedl pro klub skvělou práci a nerozešli jsme se ve zlém. I s ním pan Plachý rozebral celou situaci a svůj pohled. Jednotlivé personální kroky pak tady rozebírat více asi není na místě. Pokud se nějaké takové rozhodnutí udělá, je potřeba ho respektovat a pracovat dál. Pouze poznámka: Radim ke své funkci přistupuje také zodpovědně. Zachovejte nám přízeň.
Josef M (pepamel@email.cz - Mladá Boleslav) 30. 12. 2018, 19:37
Dobrý večer pane Tůmo,
každý ví,že rozhodčí jsou součástí hry.Proto se ptám,proč na soupiskách hráčů a trenérů nejsou na tabuli uvedena i jejich čísla a jména.V televizních přenosech je to běžná praxe.V MB je to tabu a nevím proč.Jistě dobře víte,kteří rozhodčí jsou nasazeni.Jinak přeji celému klubu vše nejlepší do roku 2019.Konečně hraje BK
hokej na velmi dobré úrovni.Děkuji za odpověď Josef M.

Odpověď:
Dobrý den, máte pravdu, rozhodčí jsou součástí hry. Zařídím, aby se jejich jména objevila před zápasem na obrazovce. I vám vše nejlepší do roku 2019.

Další stránky
123456>>

Fanzona

Aktuality

16.02.2019

Vetace rozhodčího

BK Mladá Boleslav se v návaznosti na páteční zápas 44. kola s HC Sparta rozhodl vetovat rozhodčího Robina Šíra. Ten si tak už letos proti Mladé Boleslavi nezapíská.

16.02.2019

Stížnost na rozhodčí

Vzhledem k tomu, že v pátečním utkání 44. kola se Spartou nastala řada situací, která byla z pohledu BK Mladá Boleslav posouzena způsobem, který poškodil domácí klub, stěžovali si Bruslaři na výkon rozhodčích a videorozhodčího u Komise rozhodčích s tím, že požadují zejména vyhodnocení gólových situací, tzn. neuznaného gólu Mladé Boleslavi a situace předcházející uznanému gólu Sparty.

15.02.2019

Béčku končí sezóna

Mladoboleslavskému B týmu skončí sobotním zápasem proti Benešovu sezóna. Svěřenci trenérů Ficka st. a Rudzana se nedokázali probojovat do play-off, a tak na domácím ledě odehrají v sobotu 16. února od 17 hodin poslední zápas, v rámci kterého se rozloučí s domácím publikem, které je celou sezónu vytrvale podporovalo. Vstupné na utkání je zdarma zadním vchodem ŠKOENERGO arény.

05.02.2019

Zohorna a Slovinci

Útočník Radim Zohorna byl dodatečně jmenován na švédské Beijer Hockey Games. Reprezentační trenér Říha jej povolal poté, co onemocněl Michal Birner. Radim se tak mimo jiné připojil ke svým dvěma bratrům Tomášovi a Hynkovi. Své reprezentační povinnosti rovněž plní dva slovinští hráči Bruslařů - Gašper Krošelj a Sabahudin Kovačevič.

01.02.2019

Beseda s fanoušky

BK Mladá Boleslav pořádá ve čtvrtek 7. února od 19 hodin (tedy po autogramiádě v OC Olympia) besedu s manažery, hráči a fanoušky. Setkání proběhne v restauraci na zimním stadionu a jsou srdečně zváni všichni, kdo se chtějí pobavit o boleslavském hokeji.

31.01.2019

Kantor do Třince

Bruslařský klub uvolnil do klubu HC Oceláři Třinec brankáře Pavla Kantora. Kantor za Boleslav odchytal 14 zápasů, po návratu Jana Růžičky po zranění by už v brankovišti Středočechů ale nedostal prakticky žádný prostor – proto jeho odchod do Třince. BK Mladá Boleslav děkuje Pavlovi za všechny jeho odvedené služby a přeje mnoho štěstí v dalším působišti.

×
Dnes v 16:00 | Muži
BK Mladá Boleslav
Bílí Tygři Liberec