BK MLADA BOLESLAV
6. 5. 2010 | Tisková zpráva

Změny v týmu BK Mladá Boleslav

M l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav zahájí v pondělí 10. května suchou přípravu. Oproti minulé sezoně se už s ostatními mladoboleslavskými hráči nepotkají Jaroslav Kracík, Jaroslav Kasík či Jiří Ferebauer. Klub se naopak dohodl na spolupráci s některými novými tvářemi.

Odchody

Třem hráčům skončilo v Mladé Boleslavi hostování. Jaroslavu Kasíkovi ze Sparty, Jaroslavu Kracíkovi z Plzně a Jiřímu Ferebauerovi z Českých Budějovic. Smlouva navíc vypršela obránci Marcelu Šterbákovi. Již dříve klub informoval o odchodu Tomáše Sýkory.

Příchody

Mladoboleslavský dres budou nově oblékat útočníci Tomáš Divíšek a Radek Matějovský. První jmenovaný podepsal roční smlouvu, v případě Matějovského jde o roční hostování z Plzně. Smlouvu na příští sezonu s platností od 1. srpna podepsal kanadský obránce Darrell Hay, který se zatím bude připravovat na nové angažmá ve své rodné zemi a s Mladou Boleslaví půjde až do druhé fáze přípravy. Staronovou tváří se stane obránce Petr Macháček, který v klubu již působil během postupové sezony 2007/2008 a nyní přichází na roční hostování z Českých Budějovic.

Šance pro mladé hráče

Do přípravy se zapojí také několik hráčů, kteří prošli mládežnickými týmy Mladé Boleslavi. O extraligovou příležitost se poperou Marek Loskot, Václav Čížek, Jakub Sajdl, Matěj Soukup a Jan Jaroměřský.

Hráči se poprvé sejdou v pondělí 10. května, kdy bude zveřejněna také prozatímní soupiska.

Veškeré informace o nových hráčích naleznete v tomto článku.

Další články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.