BK MLADA BOLESLAV
6. 5. 2010 | Tisková zpráva

Změny v týmu BK Mladá Boleslav

M l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav zahájí v pondělí 10. května suchou přípravu. Oproti minulé sezoně se už s ostatními mladoboleslavskými hráči nepotkají Jaroslav Kracík, Jaroslav Kasík či Jiří Ferebauer. Klub se naopak dohodl na spolupráci s některými novými tvářemi.

Odchody

Třem hráčům skončilo v Mladé Boleslavi hostování. Jaroslavu Kasíkovi ze Sparty, Jaroslavu Kracíkovi z Plzně a Jiřímu Ferebauerovi z Českých Budějovic. Smlouva navíc vypršela obránci Marcelu Šterbákovi. Již dříve klub informoval o odchodu Tomáše Sýkory.

Příchody

Mladoboleslavský dres budou nově oblékat útočníci Tomáš Divíšek a Radek Matějovský. První jmenovaný podepsal roční smlouvu, v případě Matějovského jde o roční hostování z Plzně. Smlouvu na příští sezonu s platností od 1. srpna podepsal kanadský obránce Darrell Hay, který se zatím bude připravovat na nové angažmá ve své rodné zemi a s Mladou Boleslaví půjde až do druhé fáze přípravy. Staronovou tváří se stane obránce Petr Macháček, který v klubu již působil během postupové sezony 2007/2008 a nyní přichází na roční hostování z Českých Budějovic.

Šance pro mladé hráče

Do přípravy se zapojí také několik hráčů, kteří prošli mládežnickými týmy Mladé Boleslavi. O extraligovou příležitost se poperou Marek Loskot, Václav Čížek, Jakub Sajdl, Matěj Soukup a Jan Jaroměřský.

Hráči se poprvé sejdou v pondělí 10. května, kdy bude zveřejněna také prozatímní soupiska.

Veškeré informace o nových hráčích naleznete v tomto článku.

Další články

Aktuality

18.09.2020

Utkání JUN odloženo

Boleslavští junioři měli v pátek 18. září odehrát 5. kolo Juniorské ligy akademií proti pardubickému Dynamu. Zápas, který se měl uskutečnit ve ŠKOENERGO aréně, je z důvodu karantény soupeře odložen na neurčito. O náhradním termínu budeme informovat. Juniorům bylo už zrušeno i sobotní utkání proti Hradci Králové. Proto se Bruslaři dohodli, že namísto toho sehrají v sobotu 19. září od 12 hodin duel na ledě Chomutova.

16.09.2020

Střídavé starty

Střídavé starty do prvoligového Havířova má vyřízené boleslavský útočník Jakub Kotala. Do Ústí nad Labem potom trojice hráčů, která už za něj v tomto týdnu nastoupila - Jan Růžička, Karel Klikorka a David Cienciala. Nově k nim přibyl ještě Marek Schwarz.

15.09.2020

Zápas JUN odložen

Zápas juniorů mezi Mladou Boleslaví a Hradcem Králové, který se měl odehrát tuto sobotu 19. září ve ŠKOENERGO aréně, byl z důvodu karantény soupeře odložen na neurčito.

14.09.2020

Bruslaři za Ústí

V prvním ligovém utkání na ledě pražské Slavie Praha vypomůže ústeckému Slovana trojice Bruslařů: brankář Jan Růžička, obránce Karel Klikorka a útočník David Cienciala.

10.09.2020

Zápas se Spartou

Bruslaři do svého harmonogramu přidali poslední přípravné utkání. Je v plánu na úterý 15. září od 17 hodin na mladoboleslavském zimním stadionu, kam dorazí celek HC Sparta Praha. BK Mladá Boleslav informace o vstupu na toto utkání zveřejní v nejbližší době.

08.09.2020

Soupiska B týmu

Na web byla přidána soupiska B týmu. Mladoboleslavské béčko odehraje svůj první zápas v Krajské lize mužů Středočeského kraje už tuto sobotu 12. září, kdy v 17 hodin přivítá na domácím ledě Čáslav. Hraje se ve velké hale ŠKOENERGO arény.

×
Odehrané v 16:00 | Dor.
HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav
×
Odehrané v 12:00 | Jun.
Piráti Chomutov
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 17:30 | B tým
SK Sršni Kutná Hora
BK Mladá Boleslav