BK MLADA BOLESLAV
6. 5. 2010 | Tisková zpráva

Změny v týmu BK Mladá Boleslav

M l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav zahájí v pondělí 10. května suchou přípravu. Oproti minulé sezoně se už s ostatními mladoboleslavskými hráči nepotkají Jaroslav Kracík, Jaroslav Kasík či Jiří Ferebauer. Klub se naopak dohodl na spolupráci s některými novými tvářemi.

Odchody

Třem hráčům skončilo v Mladé Boleslavi hostování. Jaroslavu Kasíkovi ze Sparty, Jaroslavu Kracíkovi z Plzně a Jiřímu Ferebauerovi z Českých Budějovic. Smlouva navíc vypršela obránci Marcelu Šterbákovi. Již dříve klub informoval o odchodu Tomáše Sýkory.

Příchody

Mladoboleslavský dres budou nově oblékat útočníci Tomáš Divíšek a Radek Matějovský. První jmenovaný podepsal roční smlouvu, v případě Matějovského jde o roční hostování z Plzně. Smlouvu na příští sezonu s platností od 1. srpna podepsal kanadský obránce Darrell Hay, který se zatím bude připravovat na nové angažmá ve své rodné zemi a s Mladou Boleslaví půjde až do druhé fáze přípravy. Staronovou tváří se stane obránce Petr Macháček, který v klubu již působil během postupové sezony 2007/2008 a nyní přichází na roční hostování z Českých Budějovic.

Šance pro mladé hráče

Do přípravy se zapojí také několik hráčů, kteří prošli mládežnickými týmy Mladé Boleslavi. O extraligovou příležitost se poperou Marek Loskot, Václav Čížek, Jakub Sajdl, Matěj Soukup a Jan Jaroměřský.

Hráči se poprvé sejdou v pondělí 10. května, kdy bude zveřejněna také prozatímní soupiska.

Veškeré informace o nových hráčích naleznete v tomto článku.

Další články

Aktuality

11.08.2022

Stříteský u Bruslařů

Do probíhající přípravy BK Mladá Boleslav se zapojil obránce Matěj Stříteský. Ten je ze svého působení u Bruslařů v letech 2014 až 2017 stále kmenovým hráčem Středočechů a s klubem se dohodl na možnosti trénovat a připravovat se s týmem. S největší pravděpodobností jej uvidíte i v některých přípravných zápasech.

29.07.2022

Moravec na MS U20

Osmnáctiletý obránce David Moravec byl nominován do české reprezentace na odložené mistrovství světa do 2O let, které se koná od 9. do 20. srpna v kanadském Edmontonu. Jedná se o náhradu za zrušený prosincový šampionát.

Držíme palce nejen Davidu Moravcovi, ale i národnímu týmu!

28.07.2022

Vochvest s U18 v Kanadě

Mladoboleslavský obránce Vojtěch Vochvest bude reprezentovat Českou republiku na Hlinka Gretzky Cupu, který v tomto roce hostí kanadský Red Deer. Prestižní turnaj hokejistů do 18 let proběhne od neděle 31. července do 7. srpna 2022.

Gratulujeme a držíme palce!

17.06.2022

Změny v rozlosování

Hned dva listopadové zápasy Bruslařů se dočkaly změny. Utkání 19. kola s Vítkovicemi se neodehraje 6. listopadu, nýbrž až v úterý 17. ledna a to od 17:30. Ve dvou zápasech s Karlovými Vary poté došlo k výměně pořadatelství. Bruslaři tak budou hrát doma 7. října namísto 20. listopadu.

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!