BK MLADA BOLESLAV
4. 5. 2009 | Michal Miškovský

Změny v kádru BK Mladá Boleslav

M l. B o l. – Hokejistům BK Mladá Boleslav v pondělí 4. května odstartovala suchá příprava. Kromě Borise Žabky, Valdemara Jiruše a Michala Supa, o jejichž příchodech jsme informovali již dříve, se stali novými tvářemi týmu také Miroslav Duben (dříve Karlovy Vary), Peter Fabuš (Plzeň), Lukáš Pabiška (Liberec), Zdeněk Bahenský (Litvínov), Jakub Sajdl (Znojmo) a Jaroslav Kasík (Poprad, Sparta). Hráči budou představeni novinářům na středeční tiskové konferenci.

"Dvouleté smlouvy podepsali Duben, Fabuš, Pabiška, Bahenský a Sajdl, Kasík přichází na roční hostování," uvedl sportovní manažer BK Mladá Boleslav Luděk Bukač.

Informace o nových tvářích BK Mladá Boleslav naleznete po kliknutí ZDE.

Co se týče pohybů hráčů v týmu, pochopitelně se nejedná pouze o příchody. Hostování v Bruslařském klubu skončilo Tomáši Brňákovi (Karlovy Vary), Václavovi Kočímu (Liberec, nyní Pardubice), Janu Novákovi (Slavia Praha), Michalu Důrasovi (Plzeň, nyní Zlín), Denisi Kazionovovi (Chabarovsk), Tomáši Rodovi (České Budějovice), Martinu Krupkovi (Jihlava), Romanu Pšurnému (Zlín) a také liberecké trojici Jiří Moravec, Lukáš Zíb, Tomáš Klimenta.

Nové angažmá si hledají Robert Schnabel, Jozef Wagenhoffer, Jozef Lukáč, Jonáš Fiedler, Aleš Padělek, Patrik Rozsíval a David Mocek.

V Benátkách nad Jizerou bude hostovat stejně jako v loňské sezoně Václav Drábek a podobně Jan Jaroměřský ve Vrchlabí. Barvy podkrkonošského klubu bude hájit rovněž Rastislav Konečný.

Tomáš Hradecký, jemuž skončilo hostování v Jihlavě, podle všeho zamíří jakožto hráč BK Mladá Boleslav do prvoligového Znojma.

Bruslařský klub bude v příští sezoně spolupracovat na bázi dohody s prvoligovým Vrchlabím a Benátkami nad Jizerou a druholigovými Nymburkem a Mělníkem.

Kompetní soupisku BK Mladá Boleslav pro ročník 2009/2010 naleznete TADY.

Další články

Aktuality

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.

25.09.2020

Junioři nehrají

Oba víkendové zápasy juniorů (proti Třinci a Havířovu) byly odloženy. Náhradní termíny prozatím nebyly stanoveny.

24.09.2020

Se Spartou na ČT

Zápas v neděli 27. září mezi BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha bude od 17:20 vysílat ČT Sport.

23.09.2020

Zápas B týmu odložen

Utkání mladoboleslavského B týmu proti Vlašimi, které se mělo hrát ve ŠKOENERGO aréně v sobotu 26. září od 17:30 hodin, bylo odloženo na neurčito.

23.09.2020

Zápas dorostu odložen

Utkání dorostu mezi Mladou Boleslaví a Libercem, které se mělo uskutečnit ve ŠKOENERGO aréně ve čtvrtek 24. září od 18 hodin, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven

21.09.2020

Bruslaři hosty debaty

Radim Vrbata a Václav Nedorost přijali pozvání sportovního redaktora Pavla Petra a usednou jako hosté do pořadu Za zrcadlem. V úterý 22. září od 18 hodin v Zrcadlovém sále zámku Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, ve které budou i suvenýry BK Mladá Boleslav. Roušky je nutné mít s sebou.