BK MLADA BOLESLAV
4. 5. 2009 | Michal Miškovský

Změny v kádru BK Mladá Boleslav

M l. B o l. – Hokejistům BK Mladá Boleslav v pondělí 4. května odstartovala suchá příprava. Kromě Borise Žabky, Valdemara Jiruše a Michala Supa, o jejichž příchodech jsme informovali již dříve, se stali novými tvářemi týmu také Miroslav Duben (dříve Karlovy Vary), Peter Fabuš (Plzeň), Lukáš Pabiška (Liberec), Zdeněk Bahenský (Litvínov), Jakub Sajdl (Znojmo) a Jaroslav Kasík (Poprad, Sparta). Hráči budou představeni novinářům na středeční tiskové konferenci.

"Dvouleté smlouvy podepsali Duben, Fabuš, Pabiška, Bahenský a Sajdl, Kasík přichází na roční hostování," uvedl sportovní manažer BK Mladá Boleslav Luděk Bukač.

Informace o nových tvářích BK Mladá Boleslav naleznete po kliknutí ZDE.

Co se týče pohybů hráčů v týmu, pochopitelně se nejedná pouze o příchody. Hostování v Bruslařském klubu skončilo Tomáši Brňákovi (Karlovy Vary), Václavovi Kočímu (Liberec, nyní Pardubice), Janu Novákovi (Slavia Praha), Michalu Důrasovi (Plzeň, nyní Zlín), Denisi Kazionovovi (Chabarovsk), Tomáši Rodovi (České Budějovice), Martinu Krupkovi (Jihlava), Romanu Pšurnému (Zlín) a také liberecké trojici Jiří Moravec, Lukáš Zíb, Tomáš Klimenta.

Nové angažmá si hledají Robert Schnabel, Jozef Wagenhoffer, Jozef Lukáč, Jonáš Fiedler, Aleš Padělek, Patrik Rozsíval a David Mocek.

V Benátkách nad Jizerou bude hostovat stejně jako v loňské sezoně Václav Drábek a podobně Jan Jaroměřský ve Vrchlabí. Barvy podkrkonošského klubu bude hájit rovněž Rastislav Konečný.

Tomáš Hradecký, jemuž skončilo hostování v Jihlavě, podle všeho zamíří jakožto hráč BK Mladá Boleslav do prvoligového Znojma.

Bruslařský klub bude v příští sezoně spolupracovat na bázi dohody s prvoligovým Vrchlabím a Benátkami nad Jizerou a druholigovými Nymburkem a Mělníkem.

Kompetní soupisku BK Mladá Boleslav pro ročník 2009/2010 naleznete TADY.

Další články

Aktuality

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.