BK MLADA BOLESLAV
4. 5. 2009 | Michal Miškovský

Změny v kádru BK Mladá Boleslav

M l. B o l. – Hokejistům BK Mladá Boleslav v pondělí 4. května odstartovala suchá příprava. Kromě Borise Žabky, Valdemara Jiruše a Michala Supa, o jejichž příchodech jsme informovali již dříve, se stali novými tvářemi týmu také Miroslav Duben (dříve Karlovy Vary), Peter Fabuš (Plzeň), Lukáš Pabiška (Liberec), Zdeněk Bahenský (Litvínov), Jakub Sajdl (Znojmo) a Jaroslav Kasík (Poprad, Sparta). Hráči budou představeni novinářům na středeční tiskové konferenci.

"Dvouleté smlouvy podepsali Duben, Fabuš, Pabiška, Bahenský a Sajdl, Kasík přichází na roční hostování," uvedl sportovní manažer BK Mladá Boleslav Luděk Bukač.

Informace o nových tvářích BK Mladá Boleslav naleznete po kliknutí ZDE.

Co se týče pohybů hráčů v týmu, pochopitelně se nejedná pouze o příchody. Hostování v Bruslařském klubu skončilo Tomáši Brňákovi (Karlovy Vary), Václavovi Kočímu (Liberec, nyní Pardubice), Janu Novákovi (Slavia Praha), Michalu Důrasovi (Plzeň, nyní Zlín), Denisi Kazionovovi (Chabarovsk), Tomáši Rodovi (České Budějovice), Martinu Krupkovi (Jihlava), Romanu Pšurnému (Zlín) a také liberecké trojici Jiří Moravec, Lukáš Zíb, Tomáš Klimenta.

Nové angažmá si hledají Robert Schnabel, Jozef Wagenhoffer, Jozef Lukáč, Jonáš Fiedler, Aleš Padělek, Patrik Rozsíval a David Mocek.

V Benátkách nad Jizerou bude hostovat stejně jako v loňské sezoně Václav Drábek a podobně Jan Jaroměřský ve Vrchlabí. Barvy podkrkonošského klubu bude hájit rovněž Rastislav Konečný.

Tomáš Hradecký, jemuž skončilo hostování v Jihlavě, podle všeho zamíří jakožto hráč BK Mladá Boleslav do prvoligového Znojma.

Bruslařský klub bude v příští sezoně spolupracovat na bázi dohody s prvoligovým Vrchlabím a Benátkami nad Jizerou a druholigovými Nymburkem a Mělníkem.

Kompetní soupisku BK Mladá Boleslav pro ročník 2009/2010 naleznete TADY.

Další články

Aktuality

19.04.2021

Bruslaři na kempu repre

Tři mladoboleslavští hokejisté byli nominováni na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa. K reprezentačnímu výběru se v Plzni během příštího týdne připojí útočníci Pavel Kousal s Ondřejem Najmanem a gólman Jan Růžička.

Gratulujeme a držíme palce!

16.04.2021

Bruslaři na MS U18

Na mistrovství světa osmnáctek, které se uskuteční od 26. dubna do 6. května 2021 v americkém Texasu, byli nominováni tři mladí Bruslaři. V reprezentačních barvách se objeví obránce David Moravec, útočník Gabriel Szturc a gólman Oliver Šatný.

Gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů!

15.04.2021

Nedostupnost webu

Omlouváme se za dočasnou nedostupnost našeho webu v den sedmého semifinálového utkání s Třincem. Potíže nebyly na straně klubu, ale na straně provozovatele webu, na jehož servery směřovaly hackerské útoky.

11.04.2021

Vacík v reprezentaci

Mladoboleslavský obránce Dominik Vacík se od 13. do 17. dubna zúčastní reprezentačního soustředění kategorie do 20 let ve Vyškově a také dvou přátelských zápasů se Slovenskem.

26.03.2021

Zohorna poprvé v NHL

Radim Zohorna si v noci na 26. března v rámci čtvrtečního hracího dne odbyl svou premiéru v nejslavnější hokejové lize světa. Uvedl se přitom na výbornou, neboť v duelu mezi Pens a Buffalem vsítil rozdílovou trefu!

26.03.2021

Semifinále s Třincem

Bruslaři už znají svého semifinálového soupeře – po nejrychlejším možném vítězství nad Kometou Brno postoupil HC Oceláři Třinec. Druhou semifinálovou dvojici tvoří HC Sparta Praha a Bílí Tygři Liberec. Mladoboleslavští hokejisté budou začínat venku, tedy na ledě Třince, a to v sobotu 3. dubna.