BK MLADA BOLESLAV
4. 5. 2009 | Michal Miškovský

Změny v kádru BK Mladá Boleslav

M l. B o l. – Hokejistům BK Mladá Boleslav v pondělí 4. května odstartovala suchá příprava. Kromě Borise Žabky, Valdemara Jiruše a Michala Supa, o jejichž příchodech jsme informovali již dříve, se stali novými tvářemi týmu také Miroslav Duben (dříve Karlovy Vary), Peter Fabuš (Plzeň), Lukáš Pabiška (Liberec), Zdeněk Bahenský (Litvínov), Jakub Sajdl (Znojmo) a Jaroslav Kasík (Poprad, Sparta). Hráči budou představeni novinářům na středeční tiskové konferenci.

"Dvouleté smlouvy podepsali Duben, Fabuš, Pabiška, Bahenský a Sajdl, Kasík přichází na roční hostování," uvedl sportovní manažer BK Mladá Boleslav Luděk Bukač.

Informace o nových tvářích BK Mladá Boleslav naleznete po kliknutí ZDE.

Co se týče pohybů hráčů v týmu, pochopitelně se nejedná pouze o příchody. Hostování v Bruslařském klubu skončilo Tomáši Brňákovi (Karlovy Vary), Václavovi Kočímu (Liberec, nyní Pardubice), Janu Novákovi (Slavia Praha), Michalu Důrasovi (Plzeň, nyní Zlín), Denisi Kazionovovi (Chabarovsk), Tomáši Rodovi (České Budějovice), Martinu Krupkovi (Jihlava), Romanu Pšurnému (Zlín) a také liberecké trojici Jiří Moravec, Lukáš Zíb, Tomáš Klimenta.

Nové angažmá si hledají Robert Schnabel, Jozef Wagenhoffer, Jozef Lukáč, Jonáš Fiedler, Aleš Padělek, Patrik Rozsíval a David Mocek.

V Benátkách nad Jizerou bude hostovat stejně jako v loňské sezoně Václav Drábek a podobně Jan Jaroměřský ve Vrchlabí. Barvy podkrkonošského klubu bude hájit rovněž Rastislav Konečný.

Tomáš Hradecký, jemuž skončilo hostování v Jihlavě, podle všeho zamíří jakožto hráč BK Mladá Boleslav do prvoligového Znojma.

Bruslařský klub bude v příští sezoně spolupracovat na bázi dohody s prvoligovým Vrchlabím a Benátkami nad Jizerou a druholigovými Nymburkem a Mělníkem.

Kompetní soupisku BK Mladá Boleslav pro ročník 2009/2010 naleznete TADY.

Další články

Aktuality

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

07.12.2018

Přesun utkání

Zápas 32. kola se z důvodu živého přenosu O2 TV přesouvá z pátku 4. ledna na sobotu 5. ledna. Na ledě Liberce se začne už ve 14 hodin.

06.12.2018

Výjezd na Spartu

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání se Spartou, které je na programu v neděli 30. prosince. Odjezd autobusu je ve 13:30 od městského fotbalového stadionu. Cestovné činí 100 Kč, vstupenku (sektor 117 nebo 118) si zajistí každý sám. Přihlášku na výjezd najdete tady.

04.12.2018

Redlich a Strnad za BK

Z důvodu stopky Jakuba Klepiše a Martina Látala a také několika zraněných a nemocných vyrazí s Bruslaři do Vítkovic kladenští útočníci Jakub Strnad a Tomáš Redlich.

04.12.2018

Dorost čeká turnaj

Dorost si pauzu mezi zápasy zpestří turnajem v Třemošné, kterého se zúčastní v neděli 30. prosince od 10:20 hodin.

03.12.2018

Potrestaní hráči

Bruslařskému klubu budou v nadcházejících zápasech chybět hned dva disciplinárně potrestaní hráči. Jakub Klepiš dostal stop na dva zápasy a Martin Látal nemůže hrát jeden zápas. Oba fauly, které svazová komise posuzovala, se odehrály v nedělním zápase proti Zlínu.