BK MLADA BOLESLAV
30. 11. 2008 | Michal Miškovský

Zase prohra s Plzní o gól, povzdechl si Leo Gudas

M l. B o l. – Tohle není soupeř, s nímž by Mladá Boleslav v extralize ráda soupeřila. Středočeši prohráli s Plzní i třetí vzájemné měření sil, navíc znovu o jediný gól (1:2). „Je to zase o jeden gól,“ měl důvod ke smutku asistent trenéra Bruslařského klubu Leo Gudas (na snímku).

Na pozápasové tiskové konferenci však nejprve hodnotil zápas hostující lodivod Pavel Hynek. “Věděli jsme, co nás tu čeká. Boleslav hraje fyzicky náročný hokej, a to se potvrdilo,“ řekl úvodem.

“Zápas jsme dobře rozehráli. Po dvou třetinách jsme vedli o gól a jsme rádi, že se nám ho podařilo dotáhnout do vítězného konce. Předtím jsme spoustu zápasů prohráli právě o gól,“ spadl mu kámen ze srdce.

Závěrem pak trenér Lasselsbergeru ještě pochválil strážce plzeňské branky Romana Málka, který několikrát podržel své spoluhráče vynikajícími zákroky. “On nám dnes ty body vychytal.“

To Leo Gudas měl v hlavě úplně jiné myšlenky. Namísto vyzdvihování jednotlivců ho mrzelo neproměňování přesilovek, kterých měli jeho svěřenci k dispozici hned několik. “V jednom úseku zápasu jsme nevyužili čtyři v řadě. To se nám nesmí stávat,“ uvedl.

“Do třetí třetiny jsme šli s tím, že chceme zvýšit tempo a důraz u branky, což se nám povedlo. Dali jsme kontaktní gól, ale bohužel už se nám nepodařilo dostat se do nějaké další velké šance, protože Plzeň dobře bránila střední pásmo,“ řekl závěrem boleslavský asistent trenéra.

Na ohlasy trenérů se podívejte také na hlavní stránce na WEB TV.

Související články

Aktuality

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.

22.11.2021

Zápas JUN odložen

Sobotní zápas juniorů proti Olomouci, který se měl hrát ve 13 hodin ve ŠKOENERGO aréně, byl odložen. Duel byl z důvodu karantény na straně soupeře přeložen na úterý 14. prosince v 18:00.

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.