BK MLADA BOLESLAV
11. 4. 2021 | Adéla Kvapilová

Zase nám utekl začátek, smutnil po prohře Jakub Strnad

T ř i n e c – Uklidnění v podobě mečbolu se nekoná, Bruslaři v Třinci nezvládli odpovědět na žádnou branku a prohráli 0:3. „Ve všech zápasech nám utekl začátek, těžko se to pak dohání,“ mrzela prohra v pátém semifinále Jakuba Strnada.

Mladá Boleslav nevstoupila do utkání šťastně. Ihned v úvodních minutách museli Bruslaři čelit třinecké přesilovce a těsně před půlkou první periody inkasovali. „Ve všech zápasech, které jsme s Třincem prohráli, nám utekl začátek. Těžko se to pak dohání,“ uvědomuje si Jakub Strnad.

Která část hry podle boleslavského forvarda rozhodla? „Myslím si, že to byl začátek. Třinec je zkušené mužstvo. Oni si pak hru dirigují, my na ně těžko tlačíme.“

Ve čtvrtfinále se Středočechům podařilo nepříznivý vývoj utkání s Pardubicemi ve třetí části otočit. Vzpomínka na toto utkání proběhla hráčům i nyní. „Do poslední minuty se nevzdáváme. Je to hokej, stát se může všechno, holt se to tentokrát nepovedlo.“

Přestože Třinec získal mečbol, Bruslaři nic nevzdávají. Vyrovnat sérii se pokusí v úterním duelu na domácím ledě od 17 hodin.

Kompletní rozhovor si můžete pustit prostřednictvím YouTube:

Související články

Aktuality

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

27.09.2021

Mládež: nová směrnice

Do sekce Informace pro rodiče byla nahrána nová Směrnice k placení příspěvků platná od 1. října 2021.

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.