BK MLADA BOLESLAV
29. 11. 2018 | Klub

Zápas o život: Bruslaři ve speciálních dresech podpoří předčasně narozené

M l. B o l. – Život je boj. A spousta bojů nemá s tím sportovním nic společného. Svůj vůbec první boj svádí člověk už při svém narození. Někteří ho mají snazší, jiné čeká bitva obrovských rozměrů – to když onen maličký človíček přijde na svět buď příliš brzy, nebo s nějakou nemocí či dokonce poruchou. A právě jim se Bruslaři rozhodli pomoci – a samozřejmě těm, kteří dětem v jejich bitvách pomáhají vítězit.

BK Mladá Boleslav odehraje utkání 26. kola s třineckými Oceláři ve speciálních dresech losové barvy a logem/lvem s dudlíkem. Výtěžek z následné aukce dresů a prodeje speciálních placek věnuje na nedonošenecké oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi.

Speciálním patronem celé akce je útočník BK Mladá Boleslav Pavel Musil. I jemu se totiž před půl rokem předčasně narodila dcera – jak těžký to byl pro něj a jeho manželku boj a mnohé další se dozvíte v následujícím videu:


Další články

Aktuality

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

07.12.2018

Přesun utkání

Zápas 32. kola se z důvodu živého přenosu O2 TV přesouvá z pátku 4. ledna na sobotu 5. ledna. Na ledě Liberce se začne už ve 14 hodin.

06.12.2018

Výjezd na Spartu

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání se Spartou, které je na programu v neděli 30. prosince. Odjezd autobusu je ve 13:30 od městského fotbalového stadionu. Cestovné činí 100 Kč, vstupenku (sektor 117 nebo 118) si zajistí každý sám. Přihlášku na výjezd najdete tady.

04.12.2018

Redlich a Strnad za BK

Z důvodu stopky Jakuba Klepiše a Martina Látala a také několika zraněných a nemocných vyrazí s Bruslaři do Vítkovic kladenští útočníci Jakub Strnad a Tomáš Redlich.

04.12.2018

Dorost čeká turnaj

Dorost si pauzu mezi zápasy zpestří turnajem v Třemošné, kterého se zúčastní v neděli 30. prosince od 10:20 hodin.

03.12.2018

Potrestaní hráči

Bruslařskému klubu budou v nadcházejících zápasech chybět hned dva disciplinárně potrestaní hráči. Jakub Klepiš dostal stop na dva zápasy a Martin Látal nemůže hrát jeden zápas. Oba fauly, které svazová komise posuzovala, se odehrály v nedělním zápase proti Zlínu.