BK MLADA BOLESLAV
29. 11. 2018 | Klub

Zápas o život: Bruslaři ve speciálních dresech podpoří předčasně narozené

M l. B o l. – Život je boj. A spousta bojů nemá s tím sportovním nic společného. Svůj vůbec první boj svádí člověk už při svém narození. Někteří ho mají snazší, jiné čeká bitva obrovských rozměrů – to když onen maličký človíček přijde na svět buď příliš brzy, nebo s nějakou nemocí či dokonce poruchou. A právě jim se Bruslaři rozhodli pomoci – a samozřejmě těm, kteří dětem v jejich bitvách pomáhají vítězit.

BK Mladá Boleslav odehraje utkání 26. kola s třineckými Oceláři ve speciálních dresech losové barvy a logem/lvem s dudlíkem. Výtěžek z následné aukce dresů a prodeje speciálních placek věnuje na nedonošenecké oddělení Klaudiánovy nemocnice v Mladé Boleslavi.

Speciálním patronem celé akce je útočník BK Mladá Boleslav Pavel Musil. I jemu se totiž před půl rokem předčasně narodila dcera – jak těžký to byl pro něj a jeho manželku boj a mnohé další se dozvíte v následujícím videu:


Další články

Aktuality

21.02.2019

Klub zaplatí pokutu

Šéf Disciplinární komise TELH Viktor Ujčík se zabýval vhazováním předmětů na ledovou plochu a rozdal tři pokuty – Mladá Boleslav zaplatí dvakrát 5 tisíc, Olomouc 5 tisíc korun.

21.02.2019

Se Zlínem na ČT Sport

Zápas 50. kola Tipsport extraligy mezi BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín odvysílá na svém sportovním kanálu Česká televize. Úvodní vhazování se proto z původních 16 hodin posouvá na 15:20.

16.02.2019

Vetace rozhodčího

BK Mladá Boleslav se v návaznosti na páteční zápas 44. kola s HC Sparta rozhodl vetovat rozhodčího Robina Šíra. Ten si tak už letos proti Mladé Boleslavi nezapíská.

16.02.2019

Stížnost na rozhodčí

Vzhledem k tomu, že v pátečním utkání 44. kola se Spartou nastala řada situací, která byla z pohledu BK Mladá Boleslav posouzena způsobem, který poškodil domácí klub, stěžovali si Bruslaři na výkon rozhodčích a videorozhodčího u Komise rozhodčích s tím, že požadují zejména vyhodnocení gólových situací, tzn. neuznaného gólu Mladé Boleslavi a situace předcházející uznanému gólu Sparty.

15.02.2019

Béčku končí sezóna

Mladoboleslavskému B týmu skončí sobotním zápasem proti Benešovu sezóna. Svěřenci trenérů Ficka st. a Rudzana se nedokázali probojovat do play-off, a tak na domácím ledě odehrají v sobotu 16. února od 17 hodin poslední zápas, v rámci kterého se rozloučí s domácím publikem, které je celou sezónu vytrvale podporovalo. Vstupné na utkání je zdarma zadním vchodem ŠKOENERGO arény.

05.02.2019

Zohorna a Slovinci

Útočník Radim Zohorna byl dodatečně jmenován na švédské Beijer Hockey Games. Reprezentační trenér Říha jej povolal poté, co onemocněl Michal Birner. Radim se tak mimo jiné připojil ke svým dvěma bratrům Tomášovi a Hynkovi. Své reprezentační povinnosti rovněž plní dva slovinští hráči Bruslařů - Gašper Krošelj a Sabahudin Kovačevič.

×
Dnes v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC ŠKODA PLZEŇ