BK MLADA BOLESLAV
25. 7. 2022 | Klub

Začala druhá fáze letní přípravy. Bruslaři vyjeli na led

M l. B o l. – A tým BK Mladá Boleslav se poprvé sešel k oficiálnímu startu přípravy na ledě. Po volnu, které hráči dostali po skončení suché části letní přípravy, se k týmu připojili již i zahraniční hráči, kteří se doposud připravovali individuálně – Slovinec Gašper Krošelj, Lotyš Maris Bičevskis a do Mladé Boleslavi také v neděli odpoledne dorazil Švéd Pontus Åberg. FOTOGRAFIE z tréninku najdete zde.

"Rozdělíme se na dvě party a dál budeme makat především na fyzičce," říká k pokračování letní přípravy mladoboleslavských hokejistů trenér Ladislav Čihák. "Na ty dvě skupiny zůstaneme rozdělení minimálně dva týdny, bude to hodně o bruslení, osobních soubojích a individuálních záležitostech. Potom se postupně začneme chystat na přípravné zápasy a samozřejmě začneme víc tlačit na taktiku. Vytvoříme si určité trojice nebo dvojice, které bychom chtěli vidět spolu, a které potom do těch přáteláků budeme nasazovat," dodává.Zobrazit příspěvek na Instagramu
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav)

Další články

Aktuality

29.07.2022

Moravec na MS U20

Osmnáctiletý obránce David Moravec byl nominován do české reprezentace na odložené mistrovství světa do 2O let, které se koná od 9. do 20. srpna v kanadském Edmontonu. Jedná se o náhradu za zrušený prosincový šampionát.

Držíme palce nejen Davidu Moravcovi, ale i národnímu týmu!

28.07.2022

Vochvest s U18 v Kanadě

Mladoboleslavský obránce Vojtěch Vochvest bude reprezentovat Českou republiku na Hlinka Gretzky Cupu, který v tomto roce hostí kanadský Red Deer. Prestižní turnaj hokejistů do 18 let proběhne od neděle 31. července do 7. srpna 2022.

Gratulujeme a držíme palce!

17.06.2022

Změny v rozlosování

Hned dva listopadové zápasy Bruslařů se dočkaly změny. Utkání 19. kola s Vítkovicemi se neodehraje 6. listopadu, nýbrž až v úterý 17. ledna a to od 17:30. Ve dvou zápasech s Karlovými Vary poté došlo k výměně pořadatelství. Bruslaři tak budou hrát doma 7. října namísto 20. listopadu.

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!