BK MLADA BOLESLAV
29. 1. 2018 | Tisková zpráva

Z Komety přichází Němec s Nahodilem, opačně míří Holík

M l. B o l. – Kluby BK Mladá Boleslav a HC Kometa Brno se dohodly na výměně hned tří hráčů. Zatímco do Bruslařského klubu přicházejí útočníci Lukáš Nahodil a (letos už podruhé) Vojtěch Němec a to do konce této sezony, do Komety odchází Petr Holík. Všichni hráči by měli za své nové týmy nastoupit v úterním extraligovém kole.

„Po zranění Martina Procházky a kvůli stále nedoléčenému Tomáši Knotkovi jsme na tuto situaci museli reagovat,“ říká sportovní manažer Jaromír Látal.

Dvaatřicetiletý Vojtěch Němec je už v Mladé Boleslavi „prověřená“ osoba. Na přelomu listopadu a prosince odehrál za Bruslaře 10 zápasů, v nichž si připsal solidní 3 branky a 4 asistence. Připomeňme, že Vojtěch Němec pochází z České Lípy a tak trochu se tedy vrátí domů.

Profil a statistiky Vojtěcha Němce najdete tady.

Devětadvacetiletý Lukáš Nahodil se stal klenotem Horácké Slavie Třebíč v novodobých dějinách. V mládežnických kategoriích patřil k nejlepším hráčům, vypracoval se i v elitního útočníka prvoligového klubu. Dravého centra si v Třebíči vyhlédly extraligové Pardubice, kam přestoupil po sezoně 2009/2010. Ve městě perníku si dvakrát zahrál finále. V obou případech byl úspěšný a má ve své sbírce dvě mistrovské medaile.

Profil a statistiky Lukáše Nahodila najdete tady.

Další články

Aktuality

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!

25.04.2022

Vojtěch Polák na MS U18

Útočník boleslavské juniorky Vojtěch Polák byl po zranění Dominika Petra povolán do reprezentace národního týmu na probíhající mistrovství světa do 18 let, které hostí německý Landshut. Světový šampionát potrvá do neděle 1. května, český výběr sehraje ještě minimálně dvě utkání.

18.04.2022

Deváťáci mají stříbro

Mistrovství ČR žáků 9. tříd zná své vítěze. Závěrečný turnaj nejlepších šesti týmů republiky zvládli nejlépe hráči Liberce, Boleslavští si odvážejí stříbro. Souhrnný report turnaje a rozhovor s trenérem Lukášem Zörklerem naleznete v sekci mládeže nebo v prokliku zde. Výsledky 9. třídy nejen na turnaji, ale i v celé sezoně, naleznete zde.

17.04.2022

Kousal v reprezentaci

V Ostravě, kde v pondělí 18. dubna odstartuje další přípravný kemp, který vyvrcholí dvěma zápasy na Slovensku, se k českému národnímu týmu připojí útočník Bruslařů Pavel Kousal. Ten byl naším nejproduktivnějším mužem letošní základní části (15+20) a my mu držíme palce i v našich národních barvách!