BK MLADA BOLESLAV
29. 1. 2018 | Tisková zpráva

Z Komety přichází Němec s Nahodilem, opačně míří Holík

M l. B o l. – Kluby BK Mladá Boleslav a HC Kometa Brno se dohodly na výměně hned tří hráčů. Zatímco do Bruslařského klubu přicházejí útočníci Lukáš Nahodil a (letos už podruhé) Vojtěch Němec a to do konce této sezony, do Komety odchází Petr Holík. Všichni hráči by měli za své nové týmy nastoupit v úterním extraligovém kole.

„Po zranění Martina Procházky a kvůli stále nedoléčenému Tomáši Knotkovi jsme na tuto situaci museli reagovat,“ říká sportovní manažer Jaromír Látal.

Dvaatřicetiletý Vojtěch Němec je už v Mladé Boleslavi „prověřená“ osoba. Na přelomu listopadu a prosince odehrál za Bruslaře 10 zápasů, v nichž si připsal solidní 3 branky a 4 asistence. Připomeňme, že Vojtěch Němec pochází z České Lípy a tak trochu se tedy vrátí domů.

Profil a statistiky Vojtěcha Němce najdete tady.

Devětadvacetiletý Lukáš Nahodil se stal klenotem Horácké Slavie Třebíč v novodobých dějinách. V mládežnických kategoriích patřil k nejlepším hráčům, vypracoval se i v elitního útočníka prvoligového klubu. Dravého centra si v Třebíči vyhlédly extraligové Pardubice, kam přestoupil po sezoně 2009/2010. Ve městě perníku si dvakrát zahrál finále. V obou případech byl úspěšný a má ve své sbírce dvě mistrovské medaile.

Profil a statistiky Lukáše Nahodila najdete tady.

Další články

Aktuality

10.09.2019

Výjezd do Liberce

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání s Libercem, které je na programu v neděli 22. září. Odjezd autobusu je ve 14:30 od městského fotbalového stadionu, sraz o 10 minut dříve. Cestovné činí 100 Kč, vstupenky si každý zařizuje individuálně a je doporučen předprodej. Výjezd je oznámen takto dopředu z důvodu včasné rezervace autobusu s odpovídajícím počtem míst, proto se neváhejte hlásit!

02.09.2019

Tiskovka online

Sledujte v úterý 3. září od 11 hodin předsezónní tiskovou konferenci BK Mladá Boleslav online.

24.08.2019

Turnaj dorostu

Podobně jako 9. třída, odehraje o předposledním srpnovém víkendu turnaj i dorost. Ten se uskuteční v Pardubicích a bude dokonce s mezinárodním obsazením. Bruslaři se střetnou s Hradcem Králové, Havířovem a Minskem.

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.