BK MLADA BOLESLAV
29. 1. 2018 | Tisková zpráva

Z Komety přichází Němec s Nahodilem, opačně míří Holík

M l. B o l. – Kluby BK Mladá Boleslav a HC Kometa Brno se dohodly na výměně hned tří hráčů. Zatímco do Bruslařského klubu přicházejí útočníci Lukáš Nahodil a (letos už podruhé) Vojtěch Němec a to do konce této sezony, do Komety odchází Petr Holík. Všichni hráči by měli za své nové týmy nastoupit v úterním extraligovém kole.

„Po zranění Martina Procházky a kvůli stále nedoléčenému Tomáši Knotkovi jsme na tuto situaci museli reagovat,“ říká sportovní manažer Jaromír Látal.

Dvaatřicetiletý Vojtěch Němec je už v Mladé Boleslavi „prověřená“ osoba. Na přelomu listopadu a prosince odehrál za Bruslaře 10 zápasů, v nichž si připsal solidní 3 branky a 4 asistence. Připomeňme, že Vojtěch Němec pochází z České Lípy a tak trochu se tedy vrátí domů.

Profil a statistiky Vojtěcha Němce najdete tady.

Devětadvacetiletý Lukáš Nahodil se stal klenotem Horácké Slavie Třebíč v novodobých dějinách. V mládežnických kategoriích patřil k nejlepším hráčům, vypracoval se i v elitního útočníka prvoligového klubu. Dravého centra si v Třebíči vyhlédly extraligové Pardubice, kam přestoupil po sezoně 2009/2010. Ve městě perníku si dvakrát zahrál finále. V obou případech byl úspěšný a má ve své sbírce dvě mistrovské medaile.

Profil a statistiky Lukáše Nahodila najdete tady.

Další články

Aktuality

20.02.2020

B tým proti Žabonosům

Mladoboleslavský B tým odehraje v sobotu 22. února od 17:00 poslední utkání základní části Krajské ligy mužů Středočeského kraje. Svěřenci trenéra Jiřího Zörklera na domácím ledě přivítají tým posledních Žabonos. Bruslaři již nemohou v tabulce skončit první, utkání ale rozhodne o tom, zda Boleslavští budou druzí, nebo až třetí.

18.02.2020

Dorost v Jičíně

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pátek 21. února od 17:30 extraligové utkání proti Vítkovicím v Jičíně. V sousedním okresním městě budou chtít Bruslaři propagovat mladoboleslavský hokej. Dorazí také vybraní hráči A týmu a uskuteční se jejich autogramiáda. Všichni fanoušci jsou zváni.

12.02.2020

Přípravný zápas dorostu

Dorostenci BK Mladá Boleslav odehrají v pondělí 24. února od 17:30 na domácím ledě přípravný zápas proti americkému klubu Boston Advantage. Vstup na utkání je tradičně zdarma, příchod je možný bočním vchodem od malé haly.

05.02.2020

Sjednocení časů

Český svaz ledního hokeje v zájmu zajištění regulérnosti závěru základní části Tipsport extraligy opět stanovil jednotný začátek všech utkání 51. a 52. kola. Bruslaři tak v úterý 3. března odehrají zápas na Kladně od 17:30 a poslední utkání základní části potom v pátek 6. března doma se Zlínem od 18:00.

29.01.2020

Zohorna nominován

Českou reprezentaci čeká příští týden třetí akce sezony, trenérský štáb dnes oznámil nominaci na švédské Beijer Hockey Games ve Stockholmu. Pozvánku dostal boleslavský útočník Radim Zohorna. Dalších pět Bruslařů je potom na pozicích náhradníků - obránci Marek Hrbas a Ondřej Dlapa a útočníci David Šťastný, Ondřej Najman a Adam Zbořil.

27.01.2020

Otevírací doby prodejny

Nová otevírací doba kamenné prodejny pro zbytek sezony 2019/2020 je každý pátek od 11:00 do 16:00 a každý domácí zápas, vždy hodinu před začátkem utkání do konce 2. přestávky. Aktuální info o otevírací době vždy naleznete na www.fanshopbkboleslav.cz v sekci Kontakty.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VÍTKOVICE RIDERA
BK Mladá Boleslav