BK MLADA BOLESLAV
25. 6. 2008 | Michal Miškovský

Z Boleslavi míří do Vrchlabí tři hráči

M l. B o l. – Spolupráce mezi BK Mladá Boleslav a HC Vrchlabí doznala pro oko fanouška prvního viditelného výsledku. Do Podkrkonoší míří na hostování obránci Jozef Wagenhoffer, Jan Jaroměřský a útočník Jonáš Fiedler. “Sezonu začnou tam. V průběhu dalšího měsíce se pak počet našich hráčů ve Vrchlabí rozšíří na šest,“ vyjasnil sportovní manažer Bruslařského klubu Jaromír Šindel.

Dvaadvacetiletý Jozef Wagenhoffer zamířil do BK Mladá Boleslav před sezonou 2007/2008 ze Slovanu Bratislava. Za Bruslařský klub odehrál vzhledem ke zranění jen deset zápasů. Šestnáct startů však nasbíral za Berounské Medvědy a dalších jedenáct za druholigový Mělník.

Dvacetiletý Jan Jaroměřský loni hájil především barvy mladoboleslavského juniorského týmu, kde se v základní části stal nejproduktivnějším obráncem. Na šest zápasů nakoukl do prvoligového áčka, dvakrát zaskočil v druholigovém Nymburce.

Jihlavský rodák Jonáš Fiedler přišel z Vysočiny do středočeského klubu před ročníkem 2007/2008, ale po zranění ruky stejně loni část sezony působil v Dukle, aby se rozehrál. Závěr sezony pak odehrál v BK Mladá Boleslav.

Další články

Aktuality

25.09.2020

Junioři nehrají

Oba víkendové zápasy juniorů (proti Třinci a Havířovu) byly odloženy. Náhradní termíny prozatím nebyly stanoveny.

24.09.2020

Se Spartou na ČT

Zápas v neděli 27. září mezi BK Mladá Boleslav - HC Sparta Praha bude od 17:20 vysílat ČT Sport.

24.09.2020

Výdej vstupenek

BK Mladá Boleslav čeká na výsledky jednání APK LH. Posléze je zpracuje a ještě dnes přijde s informacemi k výdeji vstupenek. Do té doby prosíme o trpělivost.

23.09.2020

Zápas B týmu odložen

Utkání mladoboleslavského B týmu proti Vlašimi, které se mělo hrát ve ŠKOENERGO aréně v sobotu 26. září od 17:30 hodin, bylo odloženo na neurčito.

23.09.2020

Zápas dorostu odložen

Utkání dorostu mezi Mladou Boleslaví a Libercem, které se mělo uskutečnit ve ŠKOENERGO aréně ve čtvrtek 24. září od 18 hodin, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven

21.09.2020

Bruslaři hosty debaty

Radim Vrbata a Václav Nedorost přijali pozvání sportovního redaktora Pavla Petra a usednou jako hosté do pořadu Za zrcadlem. V úterý 22. září od 18 hodin v Zrcadlovém sále zámku Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, ve které budou i suvenýry BK Mladá Boleslav. Roušky je nutné mít s sebou.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC ŠKODA PLZEŇ
BK Mladá Boleslav