BK MLADA BOLESLAV
26. 1. 2020 | Adéla Kvapilová

Vždycky chci na ledě nechat co nejvíc, říká František Hrdinka


P a r d u b i c e – Na první zápas poslední čtvrtiny základní části Tipsport extraligy zavítali Bruslaři do východních Čech. I když po první třetině Mladá Boleslav vedla, Dynamo dokázalo otočit vývoj hry na svou stranu. V závěrečné periodě se podařilo hostům snížit a v následném prodloužení ukořistit bod navíc. Střetnutí zhodnotil František Hrdinka, který byl na soupisku dopsán z důvodu vysoké marodky v týmu.

Františku, co říct k utkání s Pardubicemi?

Myslím si, že začátek jsme měli dobrý, pak nám to ve druhé třetině odešlo a málem jsme o celý zápas přišli. Ve třetí třetině jsme si k tomu něco řekli, a nakonec se štěstím vyhráli.

Co byl podle Vás klíčový moment tohoto duelu?

Nepouštěli jsme je do předbrankového prostoru jako minulý zápas se Zlínem. Šli jsme více před bránu. Byl tam jeden odražený puk a ten nám pomohl na 2:2. Pak Švícko (Martin Ševc, pozn. redakce) to tam výborně vybojoval a dal gól, což bylo super.

Hráli jste početní převahu pět na tři. Čím to je, že se stále nedaří proměňovat přesilové hry?

Někdy to je i o štěstí. Myslím si, že kluci přesilovky hrají super, akorát to tam někdy nepadne. Taky se může stát, že příští zápas padnou tři góly z početní převahy a nikdo nic neřekne.

Přesouval jste se z Prostějova do Mladé Boleslavi. Byl pro Vás tento týden náročný?

Náročný to určitě je. Teď hrajeme skoro obden, ještě nás takhle čekají tři zápasy po sobě. Momentálně je základ regenerace, věnovat se tělu a nechodit moc ven do zimy, aby na nás něco neskočilo.

Jak a kdy jste se dozvěděl, že se máte hlásit u týmu BK Mladá Boleslav?

Dozvěděl jsem se to v pondělí, dva dny před zápasem. Jenom jsem se sbalil a šel hned na vlak.

Jaké máte vyhlídky? Myslíte si, že jste se trenérovi zalíbil a budete nastupovat dále?

Je to jenom na mně, jak se k tomu postavím. Šanci jsem dostal a pořád dostávám, jsem za to moc rád. Vždycky chci na ledě nechat co nejvíc, abych v sestavě zůstal.

Jste rádi, že z utkání s Pardubicemi berete bod navíc?

Určitě. Bereme každý bod, za každý bod jsme rádi a v celkové tabulce je to další krůček k play-off.

Děkujeme za rozhovor.

Související články

Aktuality

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.