BK MLADA BOLESLAV
2. 4. 2019 | Klub

Výtvarná soutěž bude mít opět své vítěze a vernisáž dětských děl

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav společně s Dragon Internet a Obchodním centrem Olympia Mladá Boleslav připravili oblíbenou výtvarnou soutěž pro děti z dětských domovů z regionu Mladá Boleslav.

Už od počátku března děti rozvijí tvůrčí a kreativní nápady pro ztvárnění smyšlené postavy mistra Rychlíka a slečny Úžasné. Druhým tvůrčím tématem letošního ročníku se stal návrh nového hokejovém dresu.

Vyhlášení vítězů výtvarné soutěže se bude konat dne 10. dubna 2019 od 10 do 12 hodin v prostorách OC Olympia Mladá Boleslav. Více než 120 dětí se tak může těšit na pestrý dopolední program plný her, zpěvu a zábavy. Nebudou chybět lákavé ceny pro vítěze soutěže v jednotlivých věkových kategoriích. Organizátoři soutěže nezapomenou odměnit také ostatní malíře. Program bude zakončen otevřením veřejné vernisáže všech dětských výtvarných prací, které zpříjemní podzimní dny všem návštěvníkům obchodního centra.

Vernisáž slavnostně otevře Mgr. Miroslava Kašpárková, náměstkyně primátora města Mladá Boleslav. Chceme opět rozzářit úsměvy dětí z dětských domovů Na Celně, Horní Krnsko, ON Mladá Boleslav a ocenit jejich píli a hlavně výtvarné nadšení,“ uvedla Miroslava Kašpárková.

Další články

Aktuality

18.04.2019

Zohorna proti Německu

Mladoboleslavský útočník Radim Zohorna by měl podle všeho ve čtvrtek 18. dubna nastoupit v přátelském zápase českého národního týmu s mužstvem Německa. Češi už s Němci hráli den předem, kdy zvítězili 5:4.

01.04.2019

Zohorna na kempu

Boleslavský útočník Radim Zohorna byl dodatečně nominován na přípravný kemp národního týmu před mistrovstvím světa na Slovensku. Ten probíhá od pondělí 1. dubna v pražském Edenu. Uvidíme, zda si Zohorna střihne také některé z přípravných utkání. To první je na programu 10. dubna ve Znojmě a Češi v něm budou vzdorovat Rakušanům.

21.03.2019

Závora objevem roku

Útočník Jan Závora, jenž působí v juniorce BK Mladá Boleslav, uspěl v anketě Sportovec roku 2018 města Benátky nad Jizerou. Jan Závora byl vyhlášen v kategorii objev roku do 18 let. Kompletní vyhlášení výsledků naleznete zde .

21.03.2019

Hosté i sezení prodány

Na oba domácí čtvrtfinálové zápasy Bruslařů je kompletně vyprodán sektor pro hosty. V případě zakoupení vstupenky na stání pro domácí, nemůžete být na tuto vstupenku vpuštěni do sektoru pro hosty. Do hostujícího sektoru budou vpuštěni pouze ti fanoušci, kteří budou mít vstupenku s nápisem "F - stání hosté". Rovněž jsou kompletně vyprodána veškerá místa na sezení. Děkujeme za pochopení.

19.03.2019

Nalezen mobil

Po posledním utkání se Zlínem byl ve ŠKOENERGO Aréně nalezen mobilní telefon a to mezi sektory "B" a "C". Bohužel je zaheslovaný a nyní již také vybitý, a tudíž není možné nikoho kontaktovat. Pro jeho navrácení volejte 326 748 179.

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.