BK MLADA BOLESLAV
2. 4. 2019 | Klub

Výtvarná soutěž bude mít opět své vítěze a vernisáž dětských děl

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav společně s Dragon Internet a Obchodním centrem Olympia Mladá Boleslav připravili oblíbenou výtvarnou soutěž pro děti z dětských domovů z regionu Mladá Boleslav.

Už od počátku března děti rozvijí tvůrčí a kreativní nápady pro ztvárnění smyšlené postavy mistra Rychlíka a slečny Úžasné. Druhým tvůrčím tématem letošního ročníku se stal návrh nového hokejovém dresu.

Vyhlášení vítězů výtvarné soutěže se bude konat dne 10. dubna 2019 od 10 do 12 hodin v prostorách OC Olympia Mladá Boleslav. Více než 120 dětí se tak může těšit na pestrý dopolední program plný her, zpěvu a zábavy. Nebudou chybět lákavé ceny pro vítěze soutěže v jednotlivých věkových kategoriích. Organizátoři soutěže nezapomenou odměnit také ostatní malíře. Program bude zakončen otevřením veřejné vernisáže všech dětských výtvarných prací, které zpříjemní podzimní dny všem návštěvníkům obchodního centra.

Vernisáž slavnostně otevře Mgr. Miroslava Kašpárková, náměstkyně primátora města Mladá Boleslav. Chceme opět rozzářit úsměvy dětí z dětských domovů Na Celně, Horní Krnsko, ON Mladá Boleslav a ocenit jejich píli a hlavně výtvarné nadšení,“ uvedla Miroslava Kašpárková.

Další články

Aktuality

14.06.2019

Permice stále v prodeji

I po prvním týdnu prodeje permanentních vstupenek na extraligovou sezonu 2019/2020 je jich stále několik k dispozici i na sezení. Permanentek na stání je zatím dostatek. Nepropásněte příležitost a zakupte si permanentky online nebo fyzicky na vedení klubu zase příští týden od úterý do čtvrtka. Všechny informace najdete zde.

12.06.2019

Hyka v AHL druhý

Ze zisku poháru pro vítěze AHL se nakonec raduje Martin Nečas v dresu Charlotte Checkers. Tým boleslavského Tomáše Hyky Chicago Wolves porazili 4:1 na zápasy. V celkovém bodování play-off se Hyka umístil na 10. místě (3+12).

28.05.2019

Hyka ve finále

Kam ale zamíří dál? Boleslavský útočník Tomáš Hyka a jeho parťáci z týmu Chicaga Wolves vyhráli v šestém utkání semifinále play-off AHL doma nad San Diegem 3:1, sérii ovládli 4:2 na zápasy a dostali se do finále Calder Cupu. V něm čeká Wolves souboj s týmem Charlotte Checkers, jehož barvy hájí útočník Martin Nečas. Doplňme, že sám Hyka si v semifinále připsal jeden gól a pět asistencí. Už teď se ale začínají objevovat spekulace, kam Hyka zamíří po sezóně. Bude to ruská KHL? Více informací se dočtete v tomto článku.

15.05.2019

Hyka v semifinále AHL

Útočník a boleslavský odchovanec Tomáš Hyka pomohl jednou asistencí ke čtvrtému vítězství Chicaga Wolves nad Iowou Wild, a rovněž tak k postupu do semifinále play off AHL. V něm se Chicago utká se San Diegem.

07.05.2019

Odešel Adam Svoboda

Velice smutná zpráva přišla v úterý odpoledne, nejen hokejový svět opustil bývalý brankář Adam Svoboda. Bruslařský klub vyjadřuje soustrast všem pozůstalým.

07.05.2019

Bruslaři Na Karmeli

Hokejisté Mladé Boleslavi se objeví při zápasech hokejového mistrovství světa ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Zatímco v pátek 10. května otevřou projekci biatlonista Michal Krčmář a parahokejista Zdeněk Šafránek, o den později při zápase Česko – Norsko budou hosty sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata a jeho bratr David. V dalších dnech se objeví třeba Václav Pletka, Jan Růžička nebo Oscar Flynn. Program Na Karmeli začíná vždy čtvrt hodiny před začátkem zápasu. Přestávky jsou vyhrazeny pro povídání s hosty. Tradičně se počítá také s tipovací soutěží.