BK MLADA BOLESLAV
2. 4. 2019 | Klub

Výtvarná soutěž bude mít opět své vítěze a vernisáž dětských děl

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav společně s Dragon Internet a Obchodním centrem Olympia Mladá Boleslav připravili oblíbenou výtvarnou soutěž pro děti z dětských domovů z regionu Mladá Boleslav.

Už od počátku března děti rozvijí tvůrčí a kreativní nápady pro ztvárnění smyšlené postavy mistra Rychlíka a slečny Úžasné. Druhým tvůrčím tématem letošního ročníku se stal návrh nového hokejovém dresu.

Vyhlášení vítězů výtvarné soutěže se bude konat dne 10. dubna 2019 od 10 do 12 hodin v prostorách OC Olympia Mladá Boleslav. Více než 120 dětí se tak může těšit na pestrý dopolední program plný her, zpěvu a zábavy. Nebudou chybět lákavé ceny pro vítěze soutěže v jednotlivých věkových kategoriích. Organizátoři soutěže nezapomenou odměnit také ostatní malíře. Program bude zakončen otevřením veřejné vernisáže všech dětských výtvarných prací, které zpříjemní podzimní dny všem návštěvníkům obchodního centra.

Vernisáž slavnostně otevře Mgr. Miroslava Kašpárková, náměstkyně primátora města Mladá Boleslav. Chceme opět rozzářit úsměvy dětí z dětských domovů Na Celně, Horní Krnsko, ON Mladá Boleslav a ocenit jejich píli a hlavně výtvarné nadšení,“ uvedla Miroslava Kašpárková.

Další články

Aktuality

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!

05.10.2019

MHD z fotbalu na hokej

V neděli 6. října vypraví Dopravní podnik Mladá Boleslav pro fanoušky sportu linku, která je přepraví z fotbalového stadionu k hokejovému. Po fotbalovém utkání FK Mladá Boleslav tak bude připraven přímý odvoz před hlavní bránou stadionu. Autobusy budou odjíždět v 17:20, což je cca 5 minut po skončení zápasu. Hokejový zápas Bruslařů začíná v 18:30.