BK MLADA BOLESLAV
2. 10. 2020 | Klub

Výstup z videokonference klubů Tipsport extraligy 2.10.2020

Kluby na dnešní videkonferenci řešily nastalou situaci, která bude platit od 5. - 18. 10. s nulovou kapacitou diváku na stadionech. Jednání bylo velmi vstřícné a věcné, většina klubů se po zvážení zdravotní situace a všech navazujících aspektů shodla na tom, aby byla během 14 dnů sehrána ta utkání, která se sehrát mohou, popřípadě, aby byl vedením TELH upraven nový, alternativní návrh hracího plánu.

Kluby chtějí v následujících 14 dnech prostřednictvím Národní sportovní agentury co nejvíce zintenzivnit jednání s odpovědným státními subjekty, napřímo pak s krajskými hygienickými stanicemi o individuálním přístupu ke stanovení bezpečných kapacit na svých stadionech, obdobně jako tomu je ve Švýcarsku. Současně kluby obdržely informaci od Národní sportovní agentury, že podklady pro náhrady z programu Covid Sport byly již odeslány na Ministerstvo průmyslu a obchodu, neboť netrpělivě očekávají nutnou pomoc v této těžké situaci.

Je potřeba vyzdvihnout pozitivní přístup klubů a jejich partnerů, zejména také partnerů Tipsport extraligy, že tuto vážnou situaci může Tipsport extraliga v následujících 14 dnech překlenout pokračováním soutěže bez diváků. Neodmyslitelnou součástí takového řešení je nadstandardní podpora majitelů klubů, všech hráčů a pochopení ze strany fanoušků.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

🤝 Kluby na dnešní videkonferenci řešily nastalou situaci, která bude platit od 5. - 18. 10. s nulovou kapacitou diváku na stadionech. Jednání bylo velmi vstřícné a věcné, většina klubů se po zvážení zdravotní situace a všech navazujících aspektů shodla na tom, aby byla během 14 dnů sehrána ta utkání, která se sehrát mohou, popřípadě, aby byl vedením TELH upraven nový, alternativní návrh hracího plánu. 🙍 💰 Kluby chtějí v následujících 14 dnech prostřednictvím Národní sportovní agentury co nejvíce zintenzivnit jednání s odpovědným státními subjekty, napřímo pak s krajskými hygienickými stanicemi o individuálním přístupu ke stanovení bezpečných kapacit na svých stadionech, obdobně jako tomu je ve Švýcarsku. Současně kluby obdržely informaci od Národní sportovní agentury, že podklady pro náhrady z programu Covid Sport byly již odeslány na Ministerstvo průmyslu a obchodu, neboť netrpělivě očekávají nutnou pomoc v této těžké situaci. 🏒❤ Je potřeba vyzdvihnout pozitivní přístup klubů a jejich partnerů, zejména také partnerů Tipsport extraligy, že tuto vážnou situaci může Tipsport extraliga v následujících 14 dnech překlenout pokračováním soutěže bez diváků. Neodmyslitelnou součástí takového řešení je nadstandardní podpora majitelů klubů, všech hráčů a pochopení ze strany fanoušků. ☝💚 V případě BK Mladá Boleslav ovšem platí, že hráči A týmu jsou momentálně v karanténě a v nejbližších dnech se do extraligového harmonogramu nezapojí. #bkboleslav #telh

Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.