BK MLADA BOLESLAV
12. 4. 2015 | Klub

Vyhlášení soutěže a otevření vernisáže: Bruslaři byli u toho!

M l. B o l. – Ve čtvrtek 9. dubna v obchodním centru Olympia v Mladé Boleslavi organizátoři vyhlásili vítěze druhého ročníku výtvarné soutěže dětí z dětských domovů v mladoboleslavském regionu "Namaluj svět plný zábavy". Za přítomnosti patrona akce Daniela Marka, náměstka primátora města Mladá Boleslav, se tímto dnem v prostorách centra otevřela také vernisáž dětských prací. Akci, se kterou byli všichni spokojení, a kterou si všichni nesmírně užili (děti namalovaly ještě víc obrázků než loni!) za Bruslaře navštívili František Výborný, Boris Žabka a Ing. Petra Volprechtová. Fotografie z akce najdete ZDE!

Počet zaslaných výtvarných děl do soutěže předčil očekávání organizátorů, kterými jsou společnosti Dragon Internet, BK Mladá Boleslav a Olympia centrum MB. Porota z řad organizátorů hodnotila více než 140 zdařilých obrázků.

Úkolem dětí bylo ztvárnit libovolnou výtvarnou technikou zábavný telefon nebo hokejku, která vždy vyhrává. "Nápaditost a propracovanost mnohých zaslaných příspěvků příjemně překvapila," uvedl Tomáš Dragon, předseda představenstva Dragon Internet.

Dodatečné předání cen
Příležitosti využil redaktor Boleslavského deníku Jaroslav Bílek, který na akci dodatečně přišel předat ceny Františku Výbornému a Borisu Žabkovi. Prvně zmínění se v anketě Sportovec roku 2014 dočkal první příčky v trenérské kategorii, druhý potom třetí v kategorii cizinců.

Slavnostního vyhlášení vítězů se účastnilo více než 160 dětí z Dětského domova Na Celně, z Dětského domova Horní Krnsko a také z Dětského domova při Klaudiánově nemocnici. Autoři nejpovedenějších obrázků v kategoriích předškolní věk, mladší školní věk, starší školní věk a v kategorii studentské získali velmi zajímavé ceny.

Slavnostního předání se také účastní František Výborný, trenér Bruslařského klubu. "Velmi jsem se na děti těšil. Soutěžení a finálovou atmosféru jsem si plně užil mezi mladými výtvarníky," dodal s úsměvem. Společně s ním přitom dorazil ještě hráč A týmu a zároveň trenér juniorů Boris Žabka a Ing. Petra Volprechtová.

Vyhlášeným vítězům byl mimo jiné umožněn vlastní výběr a nákup ceny v obchodech nákupního centra Olympia. "Pro všechny děti byl připraven bohatý dopolední program plný her, zábavy a divadelních představení," informoval René Švejda, manažer nákupního centra.

Návštěvníci nákupního centra Olympia v Mladé Boleslavi se mohou ve dnech 9. dubna až 10. května seznámit se všemi dětskými pracemi. "Výtvarná soutěž se u dětí z dětských domovů setkává s nebývalým zájmem. Děti předvedly tvůrčí talent, někdy i neuvěřitelný cit pro detail. Vypracovaly mnoho veselých a poutavých obrázků, které opravdu stojí za zhlédnutí veřejnosti. Je mi velkým potěšením být patronem tak krásné vernisáže dětských výtvarných děl," dodal Daniel Marek, náměstek primátora města Mladá Boleslav.

Další články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 16:00 | Jun.
BK Mladá Boleslav
HC VERVA Litvínov