BK MLADA BOLESLAV
12. 12. 2015 | Jitka Čechová

Vydraž jednu ze tří unikátních holí Richarda Krále a pomoz dětem

M l. B o l. – Richard Král za Mladou Boleslav odehrál 210 zápasů, připsal si 78 branek a 113 asistencí. Zásadní měrou se podepsal pod první postup Bruslařů do extraligy v sezoně 2007/2008 a taky do srdcí snad všech fanoušků. A pro vás fanoušky podepsal tři hokejky, které Středočeši vylovili ze zaprášených koutů svých skladů, a se kterými Richard Král za Boleslav před lety hrál. Jedná se o tři naprosto jedinečné kousky s jedinečnou historii, které teď můžete získat a navíc pomoci dobré věci. Bruslaři totiž výtěžek věnují Dětskému domovu při Klaudiánově nemocnici v Mladé Boleslavi. Jelikož aukce končí 21. prosince, dost možná hokejky oceníte i jako naprosto unikátní vánoční dárek! Tak se pusťte do dražby!

Další články

Aktuality

12.10.2020

Otevírací doby prodejny

Otevírací doba kamenné prodejny STŘÍDA SPORT SHOP Mladá Boleslav, kde najdete také FANSHOP BK Mladá Boleslav, je s platností od 13. října otevřena ve všední dny od 12:00 do 17:00. O víkendu je zavřeno. Tato otevírací doba platí do odvolání.

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.