BK MLADA BOLESLAV
3. 8. 2019 | Klub

Vstupenky na přípravné zápasy jdou do online prodeje v pondělí


M l. B o l. – Stejně jako loni, i letos budou stát domácí přípravné zápasy BK Mladá Boleslav 50 korun. Symbolickou jednu korunu zaplatí děti do 130 cm a vozíčkáři s doprovodem. Bruslaři mají na programu tři domácí přátelská utkání, první je na programu 15. srpna a to s Litvínovem. V rámci tohoto zápasu platí jedno malé varování – poprvé se v utkání A týmu bude testovat systém coach challenge. Z důvodu očekávaných chyb se duel může časově protáhnout.

Vstupenky – příprava 2019/2020

Ceny vstupného

Vstup na stadion
normální 50 Kč
děti do 130 cm a vozíčkáři s doprovodem (1 osoba) 1 Kč

Zakoupená vstupenka umožňuje vstup na stadion, bez nároku na místo.

Permanentní vstupenky na přípravné zápasy neplatí.

Prodej vstupenek bude probíhat

  • pomocí online prodejního portálu od pondělí 5. srpna (spuštění v 10 hodin),
  • v kanceláři Jitky Čechové na vedení klubu vždy den před utkáním od 9 do 14 hodin,
  • na pokladnách před zimním stadionem hodinu před začátkem utkání.

Další články

Aktuality

30.06.2020

Pabiška do Benátek

Nyní již bývalý hráč BK Mladá Boleslav Lukáš Pabiška ještě brusle na hřebík nevěší! V nadcházející sezoně bude hrát v Chance lize za Benátky nad Jizerou. Dres liberecké farmy oblékal také dlouhá léta jeho bratr Marek, který nyní v klubu působí jako masér. Oba Pabiškové se tak po dlouhé době opět setkají v jedné kabině.

24.06.2020

Permanentky ve čtvrtek

Ve čtvrtek 25. června je prodej a výdej permanentních vstupenek na vedení klubu až od 10 hodin. Děkujeme za pochopení.

09.06.2020

Klikorka na kempu U20

V Rokycanech se ve dnech 14. až 19. června uskuteční přípravný kemp české hokejové reprezentace do 20 let. Mezi vybranými obránci figuruje i osmnáctiletý Bruslař Karel Klikorka, který oblékl národní barvy už na Mistroství světa U20 v Ostravě a Třinci. Tým nejstarších mládežníků se na soustředění představí pod vedením nového kouče Karla Mlejnka.

05.06.2020

Podoba sezony 2020/2021

Výkonný výbor Českého svazu ledního hokeje v pátek 5. června rozhodl o definitivní podobě extraligového ročníku 2020/2021. Poslední tým v tabulce nebude sestupovat, vítěz prvoligového play-off rovnou zamíří do extraligy (pokud splní licenční podmínky). Do play-off půjde 12 týmů: 1. až 4. celek čeká rovnou čtvrtfinále, 5. až 12. mužstvo se zúčastní předkola. „Nejsem zastánce těchto modelů, ale jsem přesvědčený, že jsme udělali správné rozhodnutí a plně za ním stojíme. Jde nám pouze o ekonomickou ochranu klubů," řekl prezident Českého hokeje Tomáš Král.

04.06.2020

Změna u B týmu

B tým, který působí v Krajské lize mužů, čeká změna na postu hlavního trenéra. Dosavadní šéf střídačky a dlouholetý trenér mládežnických týmů BK Mladá Boleslav Jiří Zörkler totiž přijal nabídku trénovat druholigový Dvůr Králové nad Labem. Nové trenérské složení B týmu je nyní v jednání.

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.