BK MLADA BOLESLAV
3. 8. 2019 | Klub

Vstupenky na přípravné zápasy jdou do online prodeje v pondělí


M l. B o l. – Stejně jako loni, i letos budou stát domácí přípravné zápasy BK Mladá Boleslav 50 korun. Symbolickou jednu korunu zaplatí děti do 130 cm a vozíčkáři s doprovodem. Bruslaři mají na programu tři domácí přátelská utkání, první je na programu 15. srpna a to s Litvínovem. V rámci tohoto zápasu platí jedno malé varování – poprvé se v utkání A týmu bude testovat systém coach challenge. Z důvodu očekávaných chyb se duel může časově protáhnout.

Vstupenky – příprava 2019/2020

Ceny vstupného

Vstup na stadion
normální 50 Kč
děti do 130 cm a vozíčkáři s doprovodem (1 osoba) 1 Kč

Zakoupená vstupenka umožňuje vstup na stadion, bez nároku na místo.

Permanentní vstupenky na přípravné zápasy neplatí.

Prodej vstupenek bude probíhat

  • pomocí online prodejního portálu od pondělí 5. srpna (spuštění v 10 hodin),
  • v kanceláři Jitky Čechové na vedení klubu vždy den před utkáním od 9 do 14 hodin,
  • na pokladnách před zimním stadionem hodinu před začátkem utkání.

Další články

Aktuality

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!

05.10.2019

MHD z fotbalu na hokej

V neděli 6. října vypraví Dopravní podnik Mladá Boleslav pro fanoušky sportu linku, která je přepraví z fotbalového stadionu k hokejovému. Po fotbalovém utkání FK Mladá Boleslav tak bude připraven přímý odvoz před hlavní bránou stadionu. Autobusy budou odjíždět v 17:20, což je cca 5 minut po skončení zápasu. Hokejový zápas Bruslařů začíná v 18:30.