BK MLADA BOLESLAV
4. 8. 2022 | Klub

Vstupenky na přípravné zápasy Bruslařů budou v prodeji od 8. srpna

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav čekají celkem čtyři domácí přípravná utkání před zahájením nadcházejícího extraligového ročníku 2022/2023. Postupně ve ŠKOENERGO Aréně Bruslaři přivítají celek HC Slavia Praha, Bílí Tygři Liberec, HC Škoda Plzeň a HC Dynamo Pardubice. První duel je na programu ve čtvrtek 11. srpna od 17 hodin proti zmiňované Slavii. V článku najdete informaci o vstupenkách na tyto zápasy. Kompletní přehled přípravných utkání najdete zde.

Vstupenky na domácí přípravné zápasy

Cena

jednotná cena – vstup na halu 100 Kč

Děti do 130 cm a vozíčkáři s doprovodem (1 osoba) vstupné za 1 Kč.

Permanentní vstupenky na přípravná utkání neplatí.

Způsob nákupu vstupenek

  • online prostřednictvím prodejního portálu od 8. srpna 10:00,
  • na pokladnách zimního stadionu jednu hodinu před začátkem zápasu.

Letní hokejové hry

HC Dynamo Pardubice pořádají Letní hokejové hry a Mladá Boleslav bude jejich součástí. Třetím účastníkem budou Bílí Tygři z Liberce. Bruslaři nicméně s Libercem odehrají pouze jedno utkání. Z tohoto důvodu se oběma týmům budou body a skóre dvojnásobit. Vítěz letního miniturnaje obdrží pohár.

Další články

Aktuality

29.07.2022

Moravec na MS U20

Osmnáctiletý obránce David Moravec byl nominován do české reprezentace na odložené mistrovství světa do 2O let, které se koná od 9. do 20. srpna v kanadském Edmontonu. Jedná se o náhradu za zrušený prosincový šampionát.

Držíme palce nejen Davidu Moravcovi, ale i národnímu týmu!

28.07.2022

Vochvest s U18 v Kanadě

Mladoboleslavský obránce Vojtěch Vochvest bude reprezentovat Českou republiku na Hlinka Gretzky Cupu, který v tomto roce hostí kanadský Red Deer. Prestižní turnaj hokejistů do 18 let proběhne od neděle 31. července do 7. srpna 2022.

Gratulujeme a držíme palce!

17.06.2022

Změny v rozlosování

Hned dva listopadové zápasy Bruslařů se dočkaly změny. Utkání 19. kola s Vítkovicemi se neodehraje 6. listopadu, nýbrž až v úterý 17. ledna a to od 17:30. Ve dvou zápasech s Karlovými Vary poté došlo k výměně pořadatelství. Bruslaři tak budou hrát doma 7. října namísto 20. listopadu.

11.05.2022

Jánošík na MS

Trojici Lunter, Lantoši, Regenda doplní dodatečně ještě obránce BK Mladá Boleslav Adam Jánošík. Slováci jej na soupisku pro Mistrovství světa ve Finsku 2022 dopsali těsně před odletem kvůli zranění Martina Gernáta. Jánošík se naštěstí rychle zvládl vyléčit z onemocnění covid-19 a může se tak k týmu na poslední chvíli vrátit.

09.05.2022

Slovenští hráči na MS

Hned trojice mladoboleslavských hráčů se dostala do slovenského výběru Craiga Ramsayho, který míří na Mistrovství světa ve Finsku. Mária Luntera doplní i dva nováčci v řadách Bruslařů – Pavol Regenda a Róbert Lantoši. Přejeme hodně štěstí!

04.05.2022

Kelemen nováčkem sezony

V rámci galavečera Hokejista sezony 2021/2022 byl hráč BK Mladá Boleslav Miloš Kelemen vyhlášen Nováčkem sezony, což je cena, kterou každoročně uděluje Česká televize. Teprve dvaadvacetiletý útočník nepochybně zaujal svými výkony v play off, kde byl se svými devíti brankami vůbec nejlepším střelcem. Miloš Kelemen si pro cenu osobně přijel ze Slovenska. Gratulujeme!