BK MLADA BOLESLAV
18. 3. 2019 | Klub

Vstupenky na čtvrtfinále s Libercem jdou do prodeje ve středu

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav zahájí čtvrtfinále v Liberci. Na nedělní a pondělní domácí utkání ve ŠKOENERGO Aréně začne prodej vstupenek ve středu 20. března a to jak online, tak prodej na Sazka Ticket nebo fyzický prodej na vedení klubu. Všechny potřebné informace najdete v tomto článku:
  • Online prodej vstupenek na nedělní i pondělní utkání bude spuštěn ve středu 20. března v 10 hodin dopoledne.
  • Fyzický předprodej vstupenek na vedení klubu bude probíhat ve středu 20. března od 10 hodin do 16 hodin, ve čtvrtek 21. března od 9 hodin do 16 hodin a v pátek od 9 hodin do 13 hodin.
  • Připomínáme, že kromě online prodejního portálu a fyzického předprodeje můžete nově využít takové prodejních míst Sazka Ticket (Např. trafiky v prodejně Albert na Jičínské, trafika na Komenského náměstí, Planeo Elektro u Kauflandu apod. Obsáhlý seznam prodejen najdete tady.)
  • Pokladny otevírají hodinu před zápasem. V neděli na nich bude možné zakoupit si vstupenku zároveň i na pondělní duel.

Ceny vstupného zůstávají stejné jako v základní části.

Permanentní vstupenky platí i v nadstavbě.

Kompletní informace o cenách, slevách a konkrétních způsobech nákupu najdete zde.

Další články

Aktuality

15.05.2019

Hyka v semifinále AHL

Útočník a boleslavský odchovanec Tomáš Hyka pomohl jednou asistencí ke čtvrtému vítězství Chicaga Wolves nad Iowou Wild, a rovněž tak k postupu do semifinále play off AHL. V něm se Chicago utká se San Diegem.

07.05.2019

Odešel Adam Svoboda

Velice smutná zpráva přišla v úterý odpoledne, nejen hokejový svět opustil bývalý brankář Adam Svoboda. Bruslařský klub vyjadřuje soustrast všem pozůstalým.

07.05.2019

Bruslaři Na Karmeli

Hokejisté Mladé Boleslavi se objeví při zápasech hokejového mistrovství světa ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Zatímco v pátek 10. května otevřou projekci biatlonista Michal Krčmář a parahokejista Zdeněk Šafránek, o den později při zápase Česko – Norsko budou hosty sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata a jeho bratr David. V dalších dnech se objeví třeba Václav Pletka, Jan Růžička nebo Oscar Flynn. Program Na Karmeli začíná vždy čtvrt hodiny před začátkem zápasu. Přestávky jsou vyhrazeny pro povídání s hosty. Tradičně se počítá také s tipovací soutěží.

06.05.2019

Zohorna doma

Boleslavský útočník Radim Zohorna u českého národního týmu bohužel skončil a na mistrovství světa se tak nepodívá. Podle vyjádření reprezentačního trenéra Říhy jsou v tom zdravotní problémy.

04.05.2019

Němeček do Finska

Obránce David Němeček skutečně opouští Mladou Boleslav. Odchází na zahraniční angažmá do Finska. Jako novou posilu ho představil klub Rauman Lukko.

02.05.2019

Nově s UPS

BK Mladá Boleslav zahájil novou spolupráci se společností UPS. UPS poskytuje dopravní služby a nově se připojila k poskytování dopravních služeb v našem FANSHOPU a fanouškům přináší možnost ušetřit. U přepravy s UPS se totiž neplatí poplatek za dobírku. Dále nabízí nejlevnější dopravu až domů a při nákupu nad 1.200,- Kč je doprava ZDARMA. Více informací o společnosti UPS naleznete zde.