BK MLADA BOLESLAV
18. 3. 2019 | Klub

Vstupenky na čtvrtfinále s Libercem jdou do prodeje ve středu

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav zahájí čtvrtfinále v Liberci. Na nedělní a pondělní domácí utkání ve ŠKOENERGO Aréně začne prodej vstupenek ve středu 20. března a to jak online, tak prodej na Sazka Ticket nebo fyzický prodej na vedení klubu. Všechny potřebné informace najdete v tomto článku:
  • Online prodej vstupenek na nedělní i pondělní utkání bude spuštěn ve středu 20. března v 10 hodin dopoledne.
  • Fyzický předprodej vstupenek na vedení klubu bude probíhat ve středu 20. března od 10 hodin do 16 hodin, ve čtvrtek 21. března od 9 hodin do 16 hodin a v pátek od 9 hodin do 13 hodin.
  • Připomínáme, že kromě online prodejního portálu a fyzického předprodeje můžete nově využít takové prodejních míst Sazka Ticket (Např. trafiky v prodejně Albert na Jičínské, trafika na Komenského náměstí, Planeo Elektro u Kauflandu apod. Obsáhlý seznam prodejen najdete tady.)
  • Pokladny otevírají hodinu před zápasem. V neděli na nich bude možné zakoupit si vstupenku zároveň i na pondělní duel.

Ceny vstupného zůstávají stejné jako v základní části.

Permanentní vstupenky platí i v nadstavbě.

Kompletní informace o cenách, slevách a konkrétních způsobech nákupu najdete zde.

Další články

Aktuality

16.08.2019

Zohorna dal gól

Letní kemp českého národního týmu vyvrcholil dvěma modelovými utkáními s domovským týmem Jihlavy. V jednom z nich se gólově prosadil také boleslavský Radim Zohorna. Všichni tři Bruslaři (dále ještě David Cienciala a Pavel Kousal) se nyní vrací zpátky do Mladé Boleslavi, kde se od příštího týdne opět zapojí do přípravy Bruslařského klubu.

12.08.2019

Kousal na kemp

Z důvodů zdravotních potíží hradeckého Radovana Pavlíka byl na letní přípravný kemp českého národního týmu v Jihlavě povolán útočník BK Mladá Boleslav Pavel Kousal. Ten tak doplnil dvojici svých boleslavských spoluhráčů, Radima Zohorny a Davida Ciencialy.

31.07.2019

Dva Bruslaři na kemp

První mezistátní duely nové sezony čekají český národní tým tradičně až počátkem listopadu na finském turnaji Karjala, trenér Miloš Říha starší a členové jeho půjdou ale půjdou do akce už v polovině srpna. Podobně jako před rokem uskuteční letní přípravný kemp, který bude zaměřen na mladé hráče s potenciálem pro národní mužstvo - do prvního výběru reprezentačního kouče se vešli hned dva Bruslaři: útočníci Radim Zohorna a David Cienciala.

26.07.2019

Turnaj juniorů

Boleslavští junioři se v termínu od 16. do 18. srpna zúčastní turnaje, který pořádá HC Energie Karlovy Vary. Hrát se bude ve dvou skupinách, přičemž Bruslaři byli zařazeni do skupiny B, v rámci které se utkají postupně s Chomutovem a německým Kolínem nad Rýnem. V neděli 18. srpna se pak uskuteční závěrečné boje podle postavení týmů v turnajové tabulce.

25.07.2019

Nový rozpis juniorů

Na základě požadavků trenérů několika klubů, včetně toho boleslavského, které budou v příští sezóně působit v DHL Lize Akademií, došlo k novému rozlosování soutěže. Původní rozpis obsahoval nedostatky, navíc musely nějaké kluby často daleko cestovat. Nově byly vytvořeny tzv. územní dvojice, což usnadní, zejména moravským klubům, cestování. Rozpis na příští sezónu byl na webu aktualizován.

15.07.2019

Stříbro pro Mazancovou

Česká reprezentace žen skončila na mistrovství světa v inline hokeji v Barceloně na druhém místě, když ve finále podlehla USA 1:3. Tereza Mazancová během šampionátu nastoupila ke všem sedmi zápasům a vstřelila celkem 5 gólů. V národním dresu se představila i Kristýna Kaltounková, jež před lety v Boleslavi působila v žákovských kategoriích. Ta vstřelila o gól méně.