BK MLADA BOLESLAV
28. 7. 2020 | Vojtěch Drbohlav

Volno bylo dlouhé, být zpátky na ledě je krásný pocit, říká David Bernad

M l. B o l. – Mladoboleslavští hokejisté vyjeli v pondělí poprvé od března na led. Jak řekl trenér Pavel Patera, kádr je kompletní, nyní se tedy ve ŠKOENERGO aréně tým připravuje na pohárové zápasy, které začnou již v prvním srpnovém týdnu. Jedním z hráčů, který se trenérům hlásil, byl také obránce a vicemistr juniorské extraligy z roku 2015 David Bernad. V rozhovoru pro klubový web mimo jiné hovoří o návratu na led nebo o očekávání před pohárovými zápasy.

"Je to krásný pocit. To volno bylo dlouhé, myslím si, že pro všechny. Předchozí sezóna skončila moc brzo, nevím kolik to bylo? Čtyři měsíce, co jsme byli bez ledu. tak to už i ti, co k tomu mají největší nechuť, tak se museli těšit," smál se na úvod David Bernad.

Obránce přiznává, že návrat po tak dlouhé době zpět na led byl po fyzické stránce znát. "Já nevím jak pro ostatní, ale pro mě určitě. Já jsem tady po 20 minutách ledu mohl mít zase třítýdenní dovolenou, takže pro mě jednoznačně. Pro mě fakt ta pauza byla dlouhá a ten skok na led byl hodně náročný. Vletělo se do toho docela ve slušném tempu, makali jsme," řekl Bernad.

"Myslím si, že můžu mluvit za všechny, v tomhle stavu se na to všichni hrozně těší, protože každý chce hrát zápasy. Nikdo tady nechce bruslit bez puku a nejlepší trénink je zápas, takže na to se všichni hrozně těšíme a po té dlouhé pauze doufám, že budeme všichni natěšení, bude to stát za to a i těch pár lidí, co nám sem pustí, tak doufáme, že se budou bavit," dodává obránce, který letos v květnu oslavil šestadvacáté narozeniny.

Kompletní videorozhovor s Davidem Bernadem můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu:Zobrazit příspěvek na Instagramu
Dnes za sebou máme jednu premiéru, poprvé jsme pro vás totiž točili rozhovor v roušce. Poznáte, kdo odpovídal na naše otázky? 🤔
Příspěvek sdílený BK Mladá Boleslav (@bkmladaboleslav),

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.