BK MLADA BOLESLAV
28. 8. 2019 | Jitka Čechová

Vladislav Houška: Jsou tu velcí hráči, od kterých se můžu učit


M l. B o l. – Bruslaři odehráli v úterý 27. srpna v pořadí čtvrté přípravné utkání a počtvrté také zvítězili. Devatenáctiletý útočník Vladislav Houška původně nastoupit neměl, po několika změnách v sestavě se ale nakonec chvíli objevil dokonce v první boleslavské formaci. Velkou část zápasu odehrál v lajně s Jakubem Klepišem a jak sám říká – vnímá to zároveň jakou velkou čest i jako velkou příležitost.

"První třetina byla z naší strany dobrá, dostali jsme se do vedení 2:0. Ve druhé jsme bohužel povolili, v ní měl soupeř jasnou převahu. Ve třetí jsme se ale sebrali, zavřeli to a nakonec vyhráli 3:1," hodnotil duel nejmladší hráč zápasu ze strany BK Mladá Boleslav.

Podívejte se na kompletní rozhovor nejen o zápase s Karlovými Vary, ale také o Houškově působení v A týmu:

Související články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.