BK MLADA BOLESLAV
1. 9. 2009 | Jitka Čechová

Vladimír Čermák: Ze zápasu s Vrchlabím mám rozpačitý dojem

M l. B o l. – Letní příprava se nekompromisně krátí, mladoboleslavští hokejisté za sebou mají poslední utkání na domácím ledě. V jeho rámci hostili na svém ledě tým Vrchlabí, které porazili slibným výsledkem 4:1. Vzdor konečnému skóre ale trenér Vladimír Čermák (na snímku) nebyl tak docela spokojený. "Až moc jsme vnímali skutečnost, že hrajeme s prvoligovým týmem," prohlásil.

Vrchlabským se sice hned od začátku nedala upřít obrovská snaha, Středočeši ovšem udrželi chladnou hlavu a svého soupeře tak hned dvakrát v rychlém sledu zaskočili nepřipravené. Ve druhé minutě se trefil Sýkora, v šesté poté Ferebauer. "Ze zápasu s Vrchlabím mám poněkud rozpačitý dojem," přiznal po utkání trenér Čermák. "Úvod zápasu se nám opravdu povedl," souhlasil, moc spokojeně u toho ale vlastně nezněl.

"To dvoubrankové vedení nás hrozně uspalo. Začaly se objevovat chyby," prohlásil. V tomto případě se tedy nabízí otázka, zda na vině nebyl tak trochu i fakt, že se jednalo o duel s prvoligovým mančaftem. "Možná jsme až moc vnímali skutečnost, že hrajeme s týmem, který patří o soutěž níž," potvrdil lodivod Boleslavských. "Což byla velká, opravdu velká chyba. Za žádnou cenu nesmíme podceňovat soupeře."

Vrchlabští byli po většinu utkání nepříjemným soupeřem, který nepřestával pokoušet štěstí, což se ve 35. minutě vyplatilo Filipovi. Ten se totiž nejrychleji dostal k puku, který před sebe vyrazil Schwarz. "Mezery v naší hře ještě pořád jsou a povídat teď o nich – to by bylo nadlouho. Určité chyby, na kterých budeme muset pracovat, tam budou vždycky. Teď se je ale ještě budeme muset snažit co nejvíce eliminovat," uzavřel Vladimír Čermák.

Související články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.