BK MLADA BOLESLAV
25. 2. 2013 | Jitka Čechová

Vítězka fotosoutěže UKAŽ, JAKÝ JSI FANDA! byla na večeři s Jiřím Rysem

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav splnil slib a zorganizoval pro vítězku třetího ročníku fotosoutěže UKAŽ, JAKÝ JSI FANDA! večeři s hráčem Bruslařského klubu, kterého si sama vybrala. Odměna to byla nakonec tak trochu dvojnásobná, protože Jiří Rys si coby „doprovod“ vybral svého spoluhráče Tomáše Jiránka. Ivana Křováčková, která je velká fanynka Bruslařů, si večeři v restauraci Na Rozvoji užila.
Předávání cen

Slavnostní předání cen – jak jste jistě zaznamenali – proběhlo na čtvrtečním utkání s Havlíčkovým Brodem a za vedení klubu se jej zúčastnili Cyril Suk a Ing. Petra Vojtěchová. Jistou zajímavostí přitom je, že Marie Vyčítalová, která se umístila na druhém místě, věnovala sedací vak malému Marečkovi, který jej vlastně svým čiperným bubnováním vyhrál.

Následovala večeře pro vítězku. V restauraci Na Rozvoji se svého úkolu zhostili zodpovědně a stůl dokonce vystrojili do klubových barev. Podle fotografií navíc poznáte, že jsme tak trochu porušili pravidla o počtu účastníků, dvěma malým fanouškům se ale dalo těžko říct ne, když si mohli naživo popovídat se svým vzorem. Krom toho se jedná o tak trochu výměnný obchod – čtveřice fanoušků totiž odpřísáhla, že v dalších zápasech play-off budou fandit doslova jako o život a na tribuně je rozhodně nepřehlédnete!

Pokud na fotografiích hledáte i Tomáše Jiránka, tak toho nenajdete, protože se ujal role fotografa, za což mu velmi děkujeme.

„Letos se soutěže v hojném počtu zúčastnily i děti, což je pro nás známka, že nám v Boleslavi roste další generace fanoušků,“ řekla s úsměvem Ing. Petra Vojtěchová. „Všem účastníkům ještě jednou děkujeme a už teď se těšíme na příští ročník!“

Fotografie z předávání cen i večeře si prohlédněte ZDE.

Další články

Aktuality

20.01.2022

Junioři v pátek nehrají

Páteční zápas juniorů proti Chomutovu, který měli Bruslaři hrát na domácím ledě, byl kvůli karanténě soupeře odložen. Sobotní duel s Litvínovem by se měl odehrát v plánovaných 16 hodin ve ŠKOENERGO aréně. V případě, že nastanou změny, budeme o nich informovat opět zde. Děkujeme za pochopení.

19.01.2022

Zápas B týmu odložen

Utkání, které měl B tým odehrát v sobotu 22. ledna večer na domácím ledě proti Benešovu, bylo odloženo. Náhradní termín zatím nebyl stanoven.

18.01.2022

Zápasy dorostu odloženy

Dva nadcházející zápasy dorostu, které se měly odehrát ve čtvrtek 20. ledna, respektive v sobotu 22. ledna, byly odloženy. Další utkání by tak dorostenci měli odehrát až v týdnu od 24. ledna.

18.01.2022

Kelemen na olympiádu

Bruslaři mají ve svých řadách jednoho olympionika! Slovensko povolalo na blížící se olympiádu do Pekingu hned devět hokejistů z Tipsport extraligy, mezi nimi i Miloše Kelemena, útočníka BK Mladá Boleslav. Gratulujeme a držíme pěsti!

10.01.2022

Změna pořadatelství

Na základě žádosti třineckých Ocelářů došlo k výměně pořadatelství zápasů 45. a 60. kola. Původně měli hrát Bruslaři nejprve doma a v rámci posledního kola venku, nyní je tedy situace opačná. Nové uspořádání je tedy následující: 45. kolo dne 23. ledna 2022, HC Oceláři Třinec - BK Mladá Boleslav od 15:00 a 60. kolo dne 8. března 2022, BK Mladá Boleslav - HC Oceláři Třinec od 17:30.

25.12.2021

Moravec na MS v Kanadě

Česká reprezentace do 20 let už zná konečnou nominaci na mistrovství světa, hlavní trenér české dvacítky Karel Mlejnek ji oznámil na Štědrý den a boleslavský obránce David Moravec je mezi nominovanými. Gratulujeme a držíme pěsti. Mistrovství pro Čechy odstartuje v noci z 26. na 27. prosince v jednu hodinu v noci a bude to nepochybně těžký oříšek, neboť vyzyvatelem bude domácí Kanada.

×
Dnes v 15:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav