BK MLADA BOLESLAV
25. 7. 2007 | Hana Koišová

Vedení BK odpovídalo na otázky radia Jizera

Zástupci BK Mladá Boleslav – ředitel Michal Koliáš (na snímku vpravo) a sportovní ředitel Jaromír Šindel (na snímku vlevo) – se vypravili ve středu 25. července do radia Jizera, kde čelili palbě otázek moderátora Jaromíra Macešky. Témata, která posluchače přitahovala, byla jasná. Nejvíce otázek padalo kolem rekonstrukce velké ledové plochy zimního stadionu. Posluchače a fandy mladoboleslavského hokeje také zajímaly kádrové změny a pozadu nezůstal ani aktuální zdravotní stav hráčů. (Momentálně je nemocný pouze Martin Výborný, který v pondělí podstoupil další operaci vazů. Nyní připravujeme rozhovor nejen o zranění tohoto hráče.) Podle programového ředitele a moderátora radia Jizera Jaromíra Macešky například jednoho z posluchačů zajímalo, zda při postupu BK Mladá Boleslav do extraligy postačí současná kapacita a stav Zlatopramen arény. „Nějaké představy o tom, jak by měla Zlatopramen aréna, vypadat samozřejmě už máme. V okamžiku postupu do extraligy uděláme potřebnou rekonstrukci zimního stadionu. To znamená nutná modernizace hlediště a zvýšení kapacity,“ vysvětlil sportovní ředitel BK Mladá Boleslav Jaromír Šindel.

Další články

Aktuality

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

13.07.2021

Debata s Bruslaři

Hokejisté BK Mladá Boleslav Martin Ševc a Jan Růžička budou hosty pořadu redaktora Pavla Petra v pořadu Za zrcadlem a to ve středu 14. července od 19 hodin v restauraci na hřišti SK Kosmonosy. Vstupné je dobrovolné formou tomboly, v níž se můžete těšit i na dárečky od Bruslařského klubu.

×
Dnes v 18:30 | Muži
HC Sparta Praha
BK Mladá Boleslav