BK MLADA BOLESLAV
25. 7. 2007 | Hana Koišová

Vedení BK odpovídalo na otázky radia Jizera

Zástupci BK Mladá Boleslav – ředitel Michal Koliáš (na snímku vpravo) a sportovní ředitel Jaromír Šindel (na snímku vlevo) – se vypravili ve středu 25. července do radia Jizera, kde čelili palbě otázek moderátora Jaromíra Macešky. Témata, která posluchače přitahovala, byla jasná. Nejvíce otázek padalo kolem rekonstrukce velké ledové plochy zimního stadionu. Posluchače a fandy mladoboleslavského hokeje také zajímaly kádrové změny a pozadu nezůstal ani aktuální zdravotní stav hráčů. (Momentálně je nemocný pouze Martin Výborný, který v pondělí podstoupil další operaci vazů. Nyní připravujeme rozhovor nejen o zranění tohoto hráče.) Podle programového ředitele a moderátora radia Jizera Jaromíra Macešky například jednoho z posluchačů zajímalo, zda při postupu BK Mladá Boleslav do extraligy postačí současná kapacita a stav Zlatopramen arény. „Nějaké představy o tom, jak by měla Zlatopramen aréna, vypadat samozřejmě už máme. V okamžiku postupu do extraligy uděláme potřebnou rekonstrukci zimního stadionu. To znamená nutná modernizace hlediště a zvýšení kapacity,“ vysvětlil sportovní ředitel BK Mladá Boleslav Jaromír Šindel.

Další články

Aktuality

25.11.2020

Teplý do Litoměřic

Od středy 25. listopadu se juniorský reprezentant Michal Teplý přesouvá na nadcházející týdny do prvoligových Litoměřic, kam jej se souhlasem Bruslařského klubu vysílá jeho mateřský klub Chicago Blackhawks. V rámci projektu Dukla se bude připravovat na blížící se mistrovství světa do dvaceti let. Teplý pro tuto chvíli tedy opouští tým BK Mladá Boleslav.

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.