BK MLADA BOLESLAV
20. 12. 2018 | Klub

Vánoce opět přinesou Memoriál Gustava Lachmana

M l. Bol. – BK Mladá Boleslav má velmi pěknou tradici, podle které každoročně pořádá turnaj mladších žáků 6. tříd. Turnaj, který se letos koná už po sedmačtyřicáté, nese v názvu jméno jednoho z nejobětavějších organizátorů mladoboleslavského hokeje, Gustava Lachmana. BK Mladá Boleslav jej letos i pro širokou veřejnost pořádá 27. - 28. 12. 2018 na Zimním stadionu v Mladé Boleslavi.

Účastníci soutěže

  • BK Mladá Boleslav
  • HC Kometa Brno
  • Piráti Chomutov
  • HC Meteor Třemošná a Indiáni Plzeň
  • AZ Havířov
  • Letci Letňany

Všeobecná ustanovení

Pořadatel: BK Mladá Boleslav z. s.

Datum konání: 27. - 28. 12. 2018

Místo konání: Zimní stadion v Mladé Boleslavi

Adresa: Viničná 31, Mladá Boleslav, CZ

Organizační výbor: Miroslav Matějka (ředitel turnaje), Bob Tetiva, Jiří Kristek

Ceny

Každé mužstvo obdrží pohár a diplom, družstva na prvních 3 místech medaile. Na konci turnaje budou vyhlášeni nejlepší hráči z každého týmu a navíc nejlepší hráči turnaje na jednotlivých postech. Každý obdrží věcnou cenu. Po každém zápase bude vyhodnocen nejlepší hráč z každého týmu.

Další články

Aktuality

18.03.2019

Výjezdy do Liberce

Boleslavská smečka pořádá ve středu 20. března i ve čtvrtek 21. března výjezdy na první dva čtvrtfinálové zápasy na ledě Liberce. Odjezd autobusu je v obou případech naplánován na 17:20. Cena výjezdu je 400 Kč (včetně vstupenky za 310 Kč). Boleslavská smečka nabízí zajištění vstupenek i pro fanoušky, kteří plánují vyrazit autem. Takoví z vás pište do soukromých zpráv Boleslavská Smečka. Přihláška na středu je tady. Přihláška na čtvrtek je potom zde.

17.03.2019

Stížnosti zamítnuty

Obě Zlínem požadovaná šetření zákroků Michala Vondrky a Pavola Skalického byla předsedou Disciplinární komise zamítnuta coby bezpředmětná.

15.03.2019

Dorostu skončila sezona

Mladoboleslavským dorostencům skončila sezóna poté, co nezvládli z dvojzápasu s Českými Budějovicemi získat potřebný počet bodů, zatímco jejich jihlavský sok porazil Žďár a díky lepším vzájemným zápasům s Boleslaví postupuje dále Jihlava, zatímco Bruslařům skončila sezóna. "Já musím celé mužstvo pochválit a dát jim velký dík nejen za tento zápas, ale za celou sezónu. Protože to možná byl už poslední zápas sezóny a když Jihlava udělá čtyři body, tak končíme. Velký dík patří kolegovi Láďovi Kolnerovi, samozřejmě i vedoucímu Tomáši Rajglovi, který pro nás také udělal spoustu práce. A na závěr panu Borisovi Žabkovi, který nám pomáhal celou sezónu s beky," řekl hlavní trenér dorostu Jiří Zörkler.

09.03.2019

Linka H bude posílena

BK Mladá Boleslav se vám ve spolupráci s Dopravním podnikem Mladá Boleslav pokusí i s ohledem na pozdní začátky zápasů předkola usnadnit cestu domů. 10 minut po skončení obou utkání pojede ze zastávky "Zimní stadion" již tradiční linka H, která bude navýšena na tři autobusy MHD.

08.03.2019

R. Haas chytal SM-Liigu

Devatenáctiletý brankář Radek Haas, syn mladoboleslavského trenéra gólmanů, má za sebou významnou premiéru. Odchytal svůj první zápas ve finské SM-Liize, a to za tým Pori. V zápase proti celku Sport Vaasa ale Haasův celek prohrál těsně 3:4.

08.03.2019

Začátky zápasů v 19:00

Na klub dorazila oficiální zpráva od BPA - první dva domácí zápasy Bruslařů v předkole (tj. v pondělí 11. března a v úterý 12. března) odstartují v 19 hodin. Tento čas určili po dohodě televizní vysílatelé. BK Mladá Boleslav bude v pondělí vysílat O2 TV a v úterý Česká televize.