BK MLADA BOLESLAV
28. 12. 2014 | Vojtěch Drbohlav

Václav Kočí: Šance jsme měli, klidně jsme to mohli rozhodnout dřív

This text will be replaced

Václav Kočí: Šance jsme měli, klidně jsme to mohli rozhodnout dřív

M l. B o l. – Obránce Václav Kočí je nejnovější posilou Bruslařského klubu, teprve v sobotu se podařilo vyřídit jeho hostování z Pardubic. V rozhovoru se staronová tvář Mladé Boleslavi rozhovořila o svém příchodu do města automobilů, o tom, kolik času bylo na sehrání se spoluhráči a také prozradila své dojmy o utkání s karlovarskou Energií.

Novopečený bek Středočechů Václav Kočí přiznává, že utkání s Karlovými Vary nebylo pro Bruslaře tak jednoduché, jak může napovídat výsledek. „Dokázali jsme je tlačit hlavně o první třetině, o té druhé zas pro změnu oni zatlačili nás,“ říká k průběhu duelu. „Důležité je, že jsme byli schopní ubránit to vedení 2:1. A pak ještě něco přidat.“

Takříkajíc na dno svých sil si sáhl Kočí i z osobního pohledu na věc. Má za sebou totiž dvouměsíční zdravotní trable. „Pro mě osobně to bylo hodně těžké, protože jsem naposledy nastoupil k ligovému utkání na konci října,“ přiznává nevesele.

Pětatřicetiletý obránce, jenž je ve středních Čechách na hostování do konce sezony 2014/2015, si podle svých slov vzpomíná na své angažmá v první extraligové sezoně Mladé Boleslavi, ve které oblékal dres s okřídleným šípem. „V Pardubicích jsem nedostával příležitost, Boleslav pro mě představuje takovou trochu záchranu. Na své předchozí působení tady hrozně rád vzpomínám, tehdy se mi tu vlastně poprvé otevřely brány do takového toho velkého hokeje,“ říká.

Související články

Aktuality

25.11.2020

Teplý do Litoměřic

Od středy 25. listopadu se juniorský reprezentant Michal Teplý přesouvá na nadcházející týdny do prvoligových Litoměřic, kam jej se souhlasem Bruslařského klubu vysílá jeho mateřský klub Chicago Blackhawks. V rámci projektu Dukla se bude připravovat na blížící se mistrovství světa do dvaceti let. Teplý pro tuto chvíli tedy opouští tým BK Mladá Boleslav.

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.

×
Dnes v 17:30 | Muži
HC VERVA Litvínov
BK Mladá Boleslav