BK MLADA BOLESLAV
23. 11. 2018 | Klub

VÁNOČNÍ KVÍZ aneb vyhraj kolo SCOTT ASPECT 750. Začínáme už dnes!

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav pořádá velkou vánoční soutěž o jízdní kolo SCOTT ASPECT 750. Pravidla jsou přitom velice jednoduchá. Stačí u hostesek, které budou stát v rohu stadionu u automatů, vyplnit soutěžní kvíz a své kontaktní údaje. Hosteska okamžitě provede kontrolu správnosti. Pokud budou vaše odpovědi správné, zařadí kvíz do slosovacího osudí a vy ještě navíc obdržíte poukaz na 5% slevu do FANSHOPU. Slosování proběhne 9. prosince 2018 o druhé přestávce, hlavní cena je jízdní kolo SCOTT ASPECT 750, které do soutěže věnuje partner klubu Sport Laurýn. Začínáme už na dnešním zápase s Plzní!

Pravidla soutěže - VÁNOČNÍ KVÍZ

1) Soutěž s názvem „VÁNOČNÍ KVÍZ“ pořádá BK Mladá Boleslav v termínu od 23. 11. 2018 do 9. 12. 2018. Soutěž probíhá při domácích utkáních Bruslařského klubu.

2) Zúčastnit soutěže se může každá osoba starší 18-ti let, která bude přítomna na domácím utkání (dále jen „soutěžící“).

3) Aby byl soutěžící zařazen do slosování, musí správně vyplnit kvíz a vyplnit své kontaktní údaje. Poté kvíz odevzdat na předem určeném místě při daném utkání. Kontrola správných odpovědí probíhá na místě odevzdání.

4) Každý se může účastnit pouze jednou za dané utkání, tedy max. 4krát za celou soutěž. Případné další vyplněné kvízy budou ze slosování vyřazeny.

5) Za každý správně vyplněný kvíz dostane soutěžící poukázku na slevu do FANSHOPU ve výši 5 % z nákupu. Uplatnit slevovou poukázku je možné jak v kamenné prodejně, tak v oficiálním e-shopu. Slevové poukázky nelze sčítat.

6) Dne 9. 12. 2018 proběhne při utkání slosování o hlavní cenu, kterou je jízdní kolo SCOTT ASPECT 750.

7) Výherce bude o své výhře informován na jím uvedených kontaktech.

Další články

Aktuality

15.05.2019

Hyka v semifinále AHL

Útočník a boleslavský odchovanec Tomáš Hyka pomohl jednou asistencí ke čtvrtému vítězství Chicaga Wolves nad Iowou Wild, a rovněž tak k postupu do semifinále play off AHL. V něm se Chicago utká se San Diegem.

07.05.2019

Odešel Adam Svoboda

Velice smutná zpráva přišla v úterý odpoledne, nejen hokejový svět opustil bývalý brankář Adam Svoboda. Bruslařský klub vyjadřuje soustrast všem pozůstalým.

07.05.2019

Bruslaři Na Karmeli

Hokejisté Mladé Boleslavi se objeví při zápasech hokejového mistrovství světa ve Vzdělávacím centru Na Karmeli. Zatímco v pátek 10. května otevřou projekci biatlonista Michal Krčmář a parahokejista Zdeněk Šafránek, o den později při zápase Česko – Norsko budou hosty sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata a jeho bratr David. V dalších dnech se objeví třeba Václav Pletka, Jan Růžička nebo Oscar Flynn. Program Na Karmeli začíná vždy čtvrt hodiny před začátkem zápasu. Přestávky jsou vyhrazeny pro povídání s hosty. Tradičně se počítá také s tipovací soutěží.

06.05.2019

Zohorna doma

Boleslavský útočník Radim Zohorna u českého národního týmu bohužel skončil a na mistrovství světa se tak nepodívá. Podle vyjádření reprezentačního trenéra Říhy jsou v tom zdravotní problémy.

04.05.2019

Němeček do Finska

Obránce David Němeček skutečně opouští Mladou Boleslav. Odchází na zahraniční angažmá do Finska. Jako novou posilu ho představil klub Rauman Lukko.

02.05.2019

Nově s UPS

BK Mladá Boleslav zahájil novou spolupráci se společností UPS. UPS poskytuje dopravní služby a nově se připojila k poskytování dopravních služeb v našem FANSHOPU a fanouškům přináší možnost ušetřit. U přepravy s UPS se totiž neplatí poplatek za dobírku. Dále nabízí nejlevnější dopravu až domů a při nákupu nad 1.200,- Kč je doprava ZDARMA. Více informací o společnosti UPS naleznete zde.