BK MLADA BOLESLAV
23. 11. 2018 | Klub

VÁNOČNÍ KVÍZ aneb vyhraj kolo SCOTT ASPECT 750. Začínáme už dnes!

M l. B o l. – BK Mladá Boleslav pořádá velkou vánoční soutěž o jízdní kolo SCOTT ASPECT 750. Pravidla jsou přitom velice jednoduchá. Stačí u hostesek, které budou stát v rohu stadionu u automatů, vyplnit soutěžní kvíz a své kontaktní údaje. Hosteska okamžitě provede kontrolu správnosti. Pokud budou vaše odpovědi správné, zařadí kvíz do slosovacího osudí a vy ještě navíc obdržíte poukaz na 5% slevu do FANSHOPU. Slosování proběhne 9. prosince 2018 o druhé přestávce, hlavní cena je jízdní kolo SCOTT ASPECT 750, které do soutěže věnuje partner klubu Sport Laurýn. Začínáme už na dnešním zápase s Plzní!

Pravidla soutěže - VÁNOČNÍ KVÍZ

1) Soutěž s názvem „VÁNOČNÍ KVÍZ“ pořádá BK Mladá Boleslav v termínu od 23. 11. 2018 do 9. 12. 2018. Soutěž probíhá při domácích utkáních Bruslařského klubu.

2) Zúčastnit soutěže se může každá osoba starší 18-ti let, která bude přítomna na domácím utkání (dále jen „soutěžící“).

3) Aby byl soutěžící zařazen do slosování, musí správně vyplnit kvíz a vyplnit své kontaktní údaje. Poté kvíz odevzdat na předem určeném místě při daném utkání. Kontrola správných odpovědí probíhá na místě odevzdání.

4) Každý se může účastnit pouze jednou za dané utkání, tedy max. 4krát za celou soutěž. Případné další vyplněné kvízy budou ze slosování vyřazeny.

5) Za každý správně vyplněný kvíz dostane soutěžící poukázku na slevu do FANSHOPU ve výši 5 % z nákupu. Uplatnit slevovou poukázku je možné jak v kamenné prodejně, tak v oficiálním e-shopu. Slevové poukázky nelze sčítat.

6) Dne 9. 12. 2018 proběhne při utkání slosování o hlavní cenu, kterou je jízdní kolo SCOTT ASPECT 750.

7) Výherce bude o své výhře informován na jím uvedených kontaktech.

Další články

Aktuality

21.02.2019

Klub zaplatí pokutu

Šéf Disciplinární komise TELH Viktor Ujčík se zabýval vhazováním předmětů na ledovou plochu a rozdal tři pokuty – Mladá Boleslav zaplatí dvakrát 5 tisíc, Olomouc 5 tisíc korun.

21.02.2019

Se Zlínem na ČT Sport

Zápas 50. kola Tipsport extraligy mezi BK Mladá Boleslav - PSG Berani Zlín odvysílá na svém sportovním kanálu Česká televize. Úvodní vhazování se proto z původních 16 hodin posouvá na 15:20.

16.02.2019

Vetace rozhodčího

BK Mladá Boleslav se v návaznosti na páteční zápas 44. kola s HC Sparta rozhodl vetovat rozhodčího Robina Šíra. Ten si tak už letos proti Mladé Boleslavi nezapíská.

16.02.2019

Stížnost na rozhodčí

Vzhledem k tomu, že v pátečním utkání 44. kola se Spartou nastala řada situací, která byla z pohledu BK Mladá Boleslav posouzena způsobem, který poškodil domácí klub, stěžovali si Bruslaři na výkon rozhodčích a videorozhodčího u Komise rozhodčích s tím, že požadují zejména vyhodnocení gólových situací, tzn. neuznaného gólu Mladé Boleslavi a situace předcházející uznanému gólu Sparty.

15.02.2019

Béčku končí sezóna

Mladoboleslavskému B týmu skončí sobotním zápasem proti Benešovu sezóna. Svěřenci trenérů Ficka st. a Rudzana se nedokázali probojovat do play-off, a tak na domácím ledě odehrají v sobotu 16. února od 17 hodin poslední zápas, v rámci kterého se rozloučí s domácím publikem, které je celou sezónu vytrvale podporovalo. Vstupné na utkání je zdarma zadním vchodem ŠKOENERGO arény.

05.02.2019

Zohorna a Slovinci

Útočník Radim Zohorna byl dodatečně jmenován na švédské Beijer Hockey Games. Reprezentační trenér Říha jej povolal poté, co onemocněl Michal Birner. Radim se tak mimo jiné připojil ke svým dvěma bratrům Tomášovi a Hynkovi. Své reprezentační povinnosti rovněž plní dva slovinští hráči Bruslařů - Gašper Krošelj a Sabahudin Kovačevič.

×
Dnes v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC ŠKODA PLZEŇ