BK MLADA BOLESLAV
28. 1. 2018 | Vojtěch Drbohlav

V první třetině jsme se nezmohli vůbec na nic, mrzelo Radana Lence

M l. B o l. – Boleslavští hokejisté očekávání svých fanoušků nenaplnili. Proti Liberci doplatili na špatnou první třetinu, která rozhodla nakonec celý zápas. Bílí Tygři úvodní dvacetiminutovku ovládli poměrem 0:3, takový byl i celkový výsledek duelu. O příčinách ztráty důležitých bodů a nezvládnutým derby mluvil asistent kapitána Radan Lenc (na snímku).

Boleslavské hráče trápí v této sezóně nedostatečné proměňování šancí a z toho pramenící nízká produktivita. Jednalo se už o páté utkání v této sezóně, kdy Bruslaři vyšli z duelu bez vstřelených gólů. "Víme o tom. Sám si vybavuji, že jsem měl dvě dobré šance, ze kterých měly padnout góly. Jednou jsem to měl posunout na Klépu (Jakub Klepiš – pozn. red.), podruhé na Holase (Petr Holík – pozn. red.), ale to už zpátky nevezmu. Liberec nás na druhou stranu do moc šancí, oproti jiným zápasům, nepustil," přemýšlel Radan Lenc nad tím, že Středočeši v derby nedali ani gól.

Další utkání sehrají Bruslaři na ledě Plzně, a to hned v úterý. Na odpočinek tedy nezbývá moc času. "Do konce základní části nám zbývá už jen nějakých sedm zápasů a každý z nich bude velice těžký. Jsme v pozici, kdy musíme brát každý bod, nejlépe všechny tři. Zápas začíná za stavu 0:0 a my do toho půjdeme naplno tak, abychom přivezli alespoň nějaké body," věří Lenc v úspěch na plzeňském ledě.

Kompletní videorozhovor s Radanem Lencem můžete zhlédnout na našem YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.