BK MLADA BOLESLAV
5. 9. 2008 | Michal Miškovský

V pátek proběhla předsezonní tisková konference

M l. B o l. – Stejně jako většina extraligových klubů, i nováček nejvyšší české hokejové soutěže BK Mladá Boleslav uspořádal před sezonou tiskovou konferenci. Na ní odpovídalo přítomným novinářům šest zástupců Bruslařského klubu: předseda představenstva Jan Plachý, generální manažer Cyril Suk, sportovní ředitel Jaromír Šindel, asistent hlavního kouče Leo Gudas, kapitán týmu Richard Král a také jedna z letních posil, Jan Benda.

Úvodní slovo si vzal předseda představenstva Jan Plachý (na snímku). “Nejprve bych zde rád přivítal novináře. Jsme rádi, že je o náš klub zájem,“ poukázal na přibližně tři desítky novinářů. Vzápětí pak Jan Plachý doplnil, že v novodobé historii mladoboleslavského hokeje jde o první účinkování klubu v nejvyšší soutěži. “A tato sezona není zajímavá jen tím, ale i spoluprací s naším partnerským klubem Vrchlabím, kde je nyní našich sedm hráčů,“ řekl poté sportovní ředitel Jaromír Šindel.

“Těmi sedmi hráči jsou Jan Jaroměřský, Jozef Wagenhoffer, Jozef Lukáč, Jonáš Fiedler, Tomáš Rod, Nikola Gajovský a Rastislav Konečný,“ upřesnil Jaromír Šindel.

Sportovní ředitel klubu také informoval o zdravotním stavu Roberta Schnabela, který utrpěl vážné zranění obou zápěstí ve třetím barážovém utkání proti Ústí nad Labem. “Po operaci už začal s plnou zátěží trénovat,“ řekl.

Poté se dostal ke slovu generální manažer Cyril Suk, který se nejprve ještě vrátil ke svému příchodu do managementu Bruslařského klubu. “Poté, co mě oslovil s touto nabídkou předseda představenstva Jan Plachý, rozhodl jsem se hlavně díky atmosféře z hokejových utkání. Jsem týmový hráč,“ uvedl.

“Beru to tak, že jsme jeden tým a nemůžeme být jeden bez druhého,“ doplnil Cyril Suk.

Asistent hlavního kouče Leo Gudas vyjádřil spokojenost nad prací managementu BK Mladá Boleslav. “Vedení nám připravilo velmi dobré podmínky a my z realizačního týmu jsme se díky tomu mohli starat jen o tým. Věřím, že jsme ho připravili tak, abychom se vyhnuli baráži,“ konstatoval.

Další články

Aktuality

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.

25.09.2020

Změna

Změna v rozpisu zápasů čeká také žáky 7. a 9. třídy. Ti měli v sobotu odehrát zápasy na ledě Liberce, ty byly ale odloženy. Náhradní termín ještě nebyl stanoven.