BK MLADA BOLESLAV
21. 8. 2008 | Michal Miškovský

V Chomutově se změnami v sestavě

M l. B o l. – Hokejisté BK Mladá Boleslav nastoupí ve čtvrtečním přípravném utkání v Chomutově s úpravami v soupisce. Trenéři Jiří Šejba a Leo Gudas vyzkouší Jozefa Wagenhoffera, který se v rámci spolupráce mezi Bruslařským klubem a HC Vrchlabí připravuje v Podkrkonoší a Michala Rejzka, odchovance Pardubic. “Chceme vidět, jak na tom Jozef Wagenhoffer je,“ odůvodnil sportovní ředitel BK Mladá Boleslav Jaromír Šindel.

Podle jeho slov také v týmu extraligového nováčka dostanou šanci proti Chomutovu oleslavští junioři Richard Janček a Marek Loskot.

Jaromír Šindel zároveň upřesnil situaci s mladoboleslavskými gólmany. “Tomáš Fikrt odešel na hostování do druholigové České Lípy a Jaroslav Jágr se sice bude připravovat s Mladou Boleslaví, ale v zápasech bude nastupovat za druholigový Nymburk,“ řekl. Pro extraligové boje tak mají trenéři k dispozici osvědčené duo Jan Chábera – Filip Šindelář.

Průběh utkání s Chomutovem sledujte v on-line reportáži.

Další články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.