BK MLADA BOLESLAV
1. 8. 2019 | Klub

V Boleslavi končí Oldrich Kotvan, vrací se Sabahudin Kovačevič


M l. B o l. – K 31. červenci se BK Mladá Boleslav rozhodl pro dvě změny v obranných řadách. V Bruslařském klubu končí Oldrich Kotvan, naopak se vrací Slovinec Sabahudin Kovačevič.

Po vzájemné dohodě v Bruslařském klubu skončil devětadvacetiletý Oldrich Kotvan. „Jedná se o oboustrannou dohodu. Oldrich v klubu strávil dva roky, za které mu děkujeme a do budoucna přejeme hodně štěstí,“ říká sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata.

Naopak přichází slovinský bek Sabahudin Kovačevič. Ten v Mladé Boleslavi hostoval už v minulé sezoně z Karlových Varů a Bruslaři se po tříměsíčním odloučení rozhodli využít jeho služeb znovu. „Jsme rádi, že můžeme Kovu přivítat zpátky v našem týmu. Jeho příchod nemá nic společného s odchodem Oldricha Kotvana. Od května jsme řešili možnosti posílení obrany. S Kovou jsme po sezoně zůstali v kontaktu, takže je to výsledek dlouhodobějšího procesu. Už loni nám hodně pomohl, víme, co od něj můžeme čekat, už zná zdejší prostředí, trenéry i spoluhráče. Bereme ho jako kvalitní rozšíření našich obranných řad,“ dodává Vrbata.

S odchodem Oldricha Kotvana se klubu otevírá prostor k hledání dalšího posílení hlavně obrany. „Proces hledání cest jak zlepšit tým nikdy nekončí, takže na různých možnostech pracujeme de facto každý den. Nicméně platí, že chceme vidět naše hráče, hlavně mladé, v přípravných zápasech a případné rozhodnutí o dalším posílení kádru uděláme podle aktuální situace.“

Další články

Aktuality

27.01.2020

Otevírací doby prodejny

Nová otevírací doba kamenné prodejny pro zbytek sezony 2019/2020 je každý pátek od 11:00 do 16:00 a každý domácí zápas, vždy hodinu před začátkem utkání do konce 2. přestávky. Aktuální info o otevírací době vždy naleznete na www.fanshopbkboleslav.cz v sekci Kontakty.

21.01.2020

S Libercem v TV

Utkání 43. kola mezi BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec bude v neděli 2. února vysílat Česká televize. Dochází proto k posunu času z 16:00 na 16:30.

15.01.2020

Obchod s FANSHOPEM

STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav bude v týdnu od 13. do 19. ledna uzavřen, výjimku činí pouze domácí utkání v neděli 19. ledna s Kladnem, kdy bude otevřen v tradičních hodinách při zápase. V následujícím týdnu od 20. do 26. ledna bude fungovat v omezeném provozu, o otevírací době vás budeme informovat. Zboží z klubového FANSHOPU můžete nejjednodušeji zakupovat prostřednictvím našeho e-shopu. Omlouváme se za případně vzniklé potíže.

13.01.2020

Mladí Bruslaři na ODM

Již tento týden, v neděli 19.ledna, startuje další ročník Zimní olympiády dětí a mládeže, ve kterém se představí všechny kraje České republiky. O cenné kovy se na hrách za Středočeský kraj popere i 12 mladých Bruslařů! Jedná se o hokejisty ročníku 2005 a mladší. Nominováni byli a na olympiádu se vydají David Hora, Jakub Vítek, Jan Halman, Vojtěch Hradec, David Hart, Dominik Hasman, Jiří Sypecký, Vojtěch Vochvest, Adam Vlasák, Adam Martin Hlinský, Jáchym Průšek a Patrik Král. Za zmínku stojí, že tito hráči skončili na 3. místě v MČR 2019, někteří jsou vítězové 46. ročníku Memoriálu Gustava Lachmana.

Výběr Středočeského kraje povede jako již tradičně mladoboleslavský trenér Jiří Zörkler. Držíme palce a přejeme mnoho úspěchů.

07.01.2020

Pabiška za Benátky

Lukáš Pabiška si v rámci střídavých startů za Benátky nad Jizerou připsal první asistenci. Stalo se tak v utkání s Třebíčí, které bylo jeho druhým v benáteckém dresu.

23.12.2019

Klikorka na MS

Česká reprezentace do 20 let má za sebou přípravný kemp ve Frýdku-Místku, po kterém trenér Václav Varaďa zúžil českou soupisku na 22 hráčů a 3 brankáře. Ve výběru zůstal a na MS tak pojede i mladoboleslavský obránce Karel Klikorka Juniorský národní tým se v pondělí přesouvá do Ostravy, kde pro něj Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020 odstartuje 26. prosince zápasem proti Rusku.

×
Dnes v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC Olomouc