BK MLADA BOLESLAV
1. 8. 2019 | Klub

V Boleslavi končí Oldrich Kotvan, vrací se Sabahudin Kovačevič


M l. B o l. – K 31. červenci se BK Mladá Boleslav rozhodl pro dvě změny v obranných řadách. V Bruslařském klubu končí Oldrich Kotvan, naopak se vrací Slovinec Sabahudin Kovačevič.

Po vzájemné dohodě v Bruslařském klubu skončil devětadvacetiletý Oldrich Kotvan. „Jedná se o oboustrannou dohodu. Oldrich v klubu strávil dva roky, za které mu děkujeme a do budoucna přejeme hodně štěstí,“ říká sportovní ředitel Bruslařů Radim Vrbata.

Naopak přichází slovinský bek Sabahudin Kovačevič. Ten v Mladé Boleslavi hostoval už v minulé sezoně z Karlových Varů a Bruslaři se po tříměsíčním odloučení rozhodli využít jeho služeb znovu. „Jsme rádi, že můžeme Kovu přivítat zpátky v našem týmu. Jeho příchod nemá nic společného s odchodem Oldricha Kotvana. Od května jsme řešili možnosti posílení obrany. S Kovou jsme po sezoně zůstali v kontaktu, takže je to výsledek dlouhodobějšího procesu. Už loni nám hodně pomohl, víme, co od něj můžeme čekat, už zná zdejší prostředí, trenéry i spoluhráče. Bereme ho jako kvalitní rozšíření našich obranných řad,“ dodává Vrbata.

S odchodem Oldricha Kotvana se klubu otevírá prostor k hledání dalšího posílení hlavně obrany. „Proces hledání cest jak zlepšit tým nikdy nekončí, takže na různých možnostech pracujeme de facto každý den. Nicméně platí, že chceme vidět naše hráče, hlavně mladé, v přípravných zápasech a případné rozhodnutí o dalším posílení kádru uděláme podle aktuální situace.“

Další články

Aktuality

19.10.2019

Vstupenky na Kladno

Vstupenky na nedělní zápas s Kladnem jsou téměř vyprodány. V online prodeji je k dispozici již jen několik vstupenek a další již nebudou do internetového prodeje uvolněny. Poslední vstupenky v řádu několika desítek budou k dispozici v neděli hodinu před začátkem utkání už jen na pokladnách. Dorazte proto na zápas včas.

15.10.2019

Se Spartou dříve

Utkání 21. kola, které je na programu v neděli 24. listopadu, a ve kterém BK Mladá Boleslav přivítá doma celek HC Sparta Praha, zařadila ČT Sport do svého živého vysílání a úvodní vhazování je z tohoto důvodu posunuto už na 14. hodinu.

15.10.2019

Žejdl dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Lukáše Žejdla na Ondřeje Romana v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a Vítkovicemi. Žejdl už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský útočník tak v pátek nepojede s Bruslaři do Karlových Varů.

13.10.2019

B tým nedohrál

Sobotní utkání B týmu proti Královu Dvoru se nedohrálo. Za stavu 4:1 pro Mladou Boleslav totiž před třetí třetinou vypadla elektřina. Výpadek se ukázal být jako rozsáhlý a nepomohlo ani čekání. Po 20 minutách čekání potmě tak hlavní rozhodčí Jan Jílek hráče poslal do kabin a duel ukončil. O tom, zda tento výsledek bude platný, rozhodně ještě příslušná komise Českého svazu ledního hokeje.

12.10.2019

Výjezd do Pardubic

Boleslavští fanoušci se chystají v neděli 27. října podpořit hráče do Pardubic. A protože je druhý den státní svátek, a většinou tak odpadá ranní vstávání, doufá Boleslavská Smečka, že vypraví alespoň dva autobusy. Přihlašujte se a pomozte Bruslařům být v Pardubicích jako doma!

05.10.2019

MHD z fotbalu na hokej

V neděli 6. října vypraví Dopravní podnik Mladá Boleslav pro fanoušky sportu linku, která je přepraví z fotbalového stadionu k hokejovému. Po fotbalovém utkání FK Mladá Boleslav tak bude připraven přímý odvoz před hlavní bránou stadionu. Autobusy budou odjíždět v 17:20, což je cca 5 minut po skončení zápasu. Hokejový zápas Bruslařů začíná v 18:30.