BK MLADA BOLESLAV
3. 1. 2018 | Vojtěch Balon

Už vím, co čekat od dalšího zápasu, tvrdí po debutu Samuels

M l. B o l. - Den před Silvestrem Jordan Blaine Samuels rozvázal smlouvu v americkém San Diegu, aby se vydal vstříc evropskému dobrodružství. Jak viděl svou premiéru v dresu Mladé Boleslavi (2:3sn proti Zlínu, pozn. red.) a proč se rozhodl opustit slunnou Kalifornii? To a mnohem více se dozvíte v našem videorozhovoru.

"Cítil jsem se dobře, zápas byl dost rychlý a bylo tu více prostoru. Ale byla to zábava, hráči jsou velmi šikovní. V první třetině jsem se trochu hledal, postupně jsem se do toho ale dostával," pravil sedmadvacetiletý Jordan Blaine Samuels. Se svým výkonem přesto příliš spokojen nebyl: "Byl to můj první zápas a bylo mi jasné, že si budu muset zvyknout. Už ale vím, co očekávat od dalšího utkání v pátek."

Americký křídelník si před příchodem do Mladé Boleslavi zjišťoval informace od svého bývalého spoluhráče z farmy Anaheimu. "Minulou sezónu jsem hrál v San Diegu v jedné formaci s Ondřejem Kašem, se kterým jsem se o příchodu do Boleslavi bavil. Jeff Skinner tady taky hrál, na tyto hráče jsem se spoléhal," přiznal Samuels, jenž si zatím své nové působiště pochvaluje. "Vše proběhlo bez problémů. Lidé jsou příjemní a jídlo je taky dobré, nemám si na co stěžovat," dodala čerstvá akvizice Bruslařů na závěr.

Související články

Aktuality

13.12.2018

Listopadový výherce

Z listopadových hlasujících v anketě Nejlepší hráč dle fanoušků vítězí Milan Gregorovič. Vyhrává šálu a mikinu dle vlastního výběru. Hlasovat můžete v naší aplikaci a v průběhu všech utkání Bruslařů.

07.12.2018

Přesun utkání

Zápas 32. kola se z důvodu živého přenosu O2 TV přesouvá z pátku 4. ledna na sobotu 5. ledna. Na ledě Liberce se začne už ve 14 hodin.

06.12.2018

Výjezd na Spartu

Boleslavská smečka pořádá výjezd na utkání se Spartou, které je na programu v neděli 30. prosince. Odjezd autobusu je ve 13:30 od městského fotbalového stadionu. Cestovné činí 100 Kč, vstupenku (sektor 117 nebo 118) si zajistí každý sám. Přihlášku na výjezd najdete tady.

04.12.2018

Redlich a Strnad za BK

Z důvodu stopky Jakuba Klepiše a Martina Látala a také několika zraněných a nemocných vyrazí s Bruslaři do Vítkovic kladenští útočníci Jakub Strnad a Tomáš Redlich.

04.12.2018

Dorost čeká turnaj

Dorost si pauzu mezi zápasy zpestří turnajem v Třemošné, kterého se zúčastní v neděli 30. prosince od 10:20 hodin.

03.12.2018

Potrestaní hráči

Bruslařskému klubu budou v nadcházejících zápasech chybět hned dva disciplinárně potrestaní hráči. Jakub Klepiš dostal stop na dva zápasy a Martin Látal nemůže hrát jeden zápas. Oba fauly, které svazová komise posuzovala, se odehrály v nedělním zápase proti Zlínu.