BK MLADA BOLESLAV
28. 7. 2009 | Štěpán Tomš

Utkání splnilo svůj účel, shodli se oba trenéři

M l. B o l. – Po prvním přípravném utkání na novou sezónu mezi domácím BK Mladá Boleslav a Benátkami nad Jizerou se do hodnocení utkání pustili trenéři obou mužstev. Volili podobná slova. Ačkoli výsledek zápasu vyzněl jasně pro boleslavský tým (5:1), benátečtí hokejisté byli pro domácí silným soupeřem. Zvláštní příchuť mělo utkání pro trenéra Mladé Boleslavi Vladimíra Čermáka (na snímku), který v minulé sezóně v Benátkách úspěšně působil.

S prvním přípravným utkáním byl spokojený. “Byl to první přípravný zápas, do kterého jsme šli z plného tréninku. Myslím, že to splnilo očekávání, některé hráče jsme viděli poprvé v utkání,“ řekl po zápase. “S asistenty jsme si udělali obrázek a budeme podle toho sestavovat mužstvo. Navážeme na trénink, abychom odstraňovali chyby, které se v zápase objevovaly,“ naznačil, že je před týmem stále velký kus práce.

Jeho protějšek, trenér Benátek Milan Černý, bral prohru jako cennou zkušenost. “Byl to pro nás první přípravný zápas, na který jsme se těšili. Rádi jsme hráli s extraligovým týmem,“ začal. “Samozřejmě bychom s ním raději hráli později, až budeme mít nějaký kádr vybraný. Ne když máme sedm útoků, a teprve z toho budeme vybírat a skládat mužstvo, to je škoda,“ litoval.

“Ale každé takovéhle šance si vážíme a z mého pohledu to určitě splnilo účel,“ naopak ocenil. “Ukázalo nám to některé věci, na kterých je potřeba pracovat,“ také zdůraznil, že i v Benátkách se bude ještě pilovat. “Na druhou stranu jsem celkem spokojený s tím, že hrajeme jiným způsobem než se hrálo loni. Odlišně, neříkám lépe! Hráči to celkem vstřebávali, v některých fázích jsme nehráli vůbec špatně,“ hovořil docela spokojeně. “Ale nelíbil se mi ten konec,“ přiznal na závěr.

Související články

Aktuality

12.10.2020

Otevírací doby prodejny

Otevírací doba kamenné prodejny STŘÍDA SPORT SHOP Mladá Boleslav, kde najdete také FANSHOP BK Mladá Boleslav, je s platností od 13. října otevřena ve všední dny od 12:00 do 17:00. O víkendu je zavřeno. Tato otevírací doba platí do odvolání.

09.10.2020

Junioři proti Slavii

Junioři do svého rozpisu na poslední chvíli přidali jeden zápas. V neděli se od 13:30 představí na domácím ledě proti Slavii. I tento zápas se však bude muset odehrát bez diváků. Z utkání však nabídneme živý textový on-line přenos prostřednictvím serveru Onlajny.com a také souhrnný článek v dolní části tohoto webu.

09.10.2020

Nehraje se

Všechny zápasy mládeže a "A" týmu BK Mladá Boleslav budou od pondělí 12. minimálně do neděle 25. října přerušeny. Důvodem jsou epidemiologická nařízení vlády v rámci nouzového stavu.

05.10.2020

Odložený zápas

Zápas, který měli junioři odehrát v pátek 9. října v Havířově, byl odložen. Náhradní termín zveřejníme v rozpisu zápasů juniorů, jakmile bude znám. Úterní domácí zápas juniorů proti Hradci Králové zůstává beze změn a měl by být odehrán. Místo pátečního střetnutí s Havířovem se junioři představí v pátek 9. října v 16:30 na domácím ledě proti Jihlavě.

01.10.2020

B tým nadále nehraje

Byly odloženy i další dva zápasy mladoboleslavského B týmu. Nezahraje si tento víkend v Rakovníku ani ten následující doma proti Mělníku. Další zápas sehrají Bruslaři pravděpodobně až 18. října v Kolíně.

30.09.2020

Zápas dorostu odložen

Sobotní domácí zápas dorostu proti Kladnu byl odložen. Náhradní termín ještě nebyl stanoven. Čtvrteční termín zápasu proti Karlovým Varům zůstává v platnosti.