BK MLADA BOLESLAV
17. 8. 2016 | Vojtěch Drbohlav

Úspěch mladšího dorostu! Na mezinárodním turnaji v Ostravě skončil druhý jen o bod

O s t r a v a – Mladší dorostenci se v úterý a ve středu 16. a 17. srpna 2016 zúčastnili mezinárodního turnaje Ostrava cup, který jim vyšel opravdu na výbornou. Mladí Bruslaři ani jednou neprohráli a chyběl jim jen jeden bod k tomu, aby celý turnaj ovládli. Zaslouženě se však mohou radovat z druhého místa. Nejlepším brankářem celého turnaje byl vyhlášen Matěj Rylich z Bruslařského klubu.
Matěj Rylich
Boleslavský brankář Matěj Rylich si převzal ocenění pro nejlepšího brankáře turnaje.

Každý zápas turnaje se hrál 2x20 minut s tím, že každá dvacetiminutovka byla bodovaná zvlášť. Za výhru se do turnajové minitabulky přičítaly tři body, za remízu jeden.

Boleslavští se na úvod turnaje střetli s polskými Tychy, které porazili 4:2, poté se utkali s pořadatelskými Vítkovicemi, s nimiž remizovali 2:2. Druhý a zároveň poslední hrací den vyšel týmu ze Středočeského kraje ještě lépe. Ve vítkovické Multifunkční hale totiž vyhrál oba zápasy. Nejdříve Bruslaři porazili slovenský Poprad 1:0 a zvítězili i nad Třincem (3:2).

Svěřenci trenérů Tomáše Černíka a Radka Nováka mohli tedy po skvěle odehraném turnaji pomýšlet i na vítězství, jenže domácí Vítkovice získaly o bod více. A tak se boleslavští mladší dorostenci umístili na druhém místě. Třetí byl Poprad, na čtvrté příčce Tychy a poslední se umístil Třinec.

Ostrava cup tedy pro Mladou Boleslav skončil úspěšně. Mladší dorostence čekají do začátku nového extraligového ročníku už jen dva zápasy. Ve středu 24. srpna se představí v Praze proti Letňanům a generálku sehrají v pátek 26. srpna doma proti Liberci.

Další články

Aktuality

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.

15.12.2020

S Budějovicemi v ČT

Utkání 22. prosince mezi BK Mladá Boleslav - Madeta Motor České Budějovice má ve svém vysílacím programu ČT Sport. Živý přenos startuje v 17:20.

×
Odehrané v 17:00 | Muži
Mountfield HK
BK Mladá Boleslav