BK MLADA BOLESLAV
19. 3. 2015 | Lukáš Chuchválek

Určitě to Třinci nedáme zadarmo, velí Milan Mikulík

M l. B o l. - Série s Třincem se po domácím dvojzápase stěhuje opět na východ. Možná Bruslaře čeká poslední zápas sezóny po další těsné prohře 1:2, možná ne. K mikrofonu se postavil Milan Mikulík (na snímku), jenž tvrdí, že si tým na Třinec věří a rozhodně jejich mečbol znepříjemní a nedají jim vůbec nic zadarmo.

Milane, hrálo se vyrovnané utkání, které jste ztratili ve druhé třetině. Kde tam byl problém?

My jsme zaspali prvních osm minut a Třinec je natolik silný, že tomu týmu stačí pár šancí a vždycky nějakou promění. Takže musíme hrát zodpovědně, protože když se objeví nějaké to okénko vzadu, oni to potrestají. Snažili jsme se celý zápas a myslím si, že jsme odvedli dobrý výkon. Třinci padly dva góly a nám bohužel jen jeden. Je to škoda, že je to zase prohra o gól. Chtěli jsme sérii srovnat na 2:2, ať je to trošku větší drama. Teď pojedeme ven a určitě to Třinci nedáme zadarmo. Doufám, že je to bude trochu bolet a vezmeme jim trochu sil.

Jak velkou překážkou je pro vás třinecký brankář Hrubec?

Chytal výborně celou sezónu. Ti kluci si věří a on je sebevědomý. Prostě chytne nějakou gólovku, dostane se do toho a potom tu bránu výborně zavře. K tomu má před sebou výborné beky, takže se k němu těžko dostáváme, ale hrajeme s nimi vyrovnanou partii a my si to užíváme.

Třinec vás potřetí porazil tím nejtěsnějším rozdílem. Čím to podle vás je, že je to vždycky jen o ten jeden gól?

Mají zkušené mužstvo. Vědí, jak to mají hrát a myslím si, že si výsledek docela hlídají a pohlídají si i vedení o ten jeden gól. Je to tím, že mají prostě výborné hráče. Umí plnit povinnosti, které jim trenér naordinuje, a zvládají dobře koncovky.

Co se dá čekat od zápasu, v kterém to už Třinec může ukončit?

My jim určitě nedáme nic zadarmo. Chystáme se na to už ode dneška, může se stát cokoliv a my tomu věříme. Sám jste říkal, že s nimi hrajeme vyrovnanou hru o jeden gól tři zápasy, takže si na ně věříme. Nic vzdávat nebudeme.

Děkujeme za rozhovor.

Související články

Aktuality

21.09.2021

Raška dostal stop

Disciplinární komise se na základě podnětu Liberce zabývala zákrokem Adama Rašky na Jana Ordoše v nedělním utkání mezi Mladou Boleslaví a právě Bílými Tygry. Raška od komise obdržel stopku na dvě utkání. Mladoboleslavský centr tak vynechá zápasy se Spartou a s Vítkovicemi.

16.09.2021

Pláněk dostal stop

Disciplinární komise se zabývala zákrokem Martina Pláňka na Andreje Kollára v úterním utkání mezi Mladou Boleslaví a Brnem. Pláněk už v zápase obdržel pětiminutový trest společně s trestem do konce utkání a komise následně rozhodla o stopce na jedno utkání. Mladoboleslavský obránce tak ve čtvrtek nepojede s Bruslaři do Plzně.

09.09.2021

Posun zápasu s Libercem

Na přání České televize dochází k posunu začátku utkání 5. kola 19. září s Libercem. Nový čas vhazování je nyní v 17:20.

03.09.2021

Tisková konference

V úterý 7. září v 9:00 se uskuteční tradiční předsezónní tisková konference BK Mladá Boleslav. Sledovat ji můžete prostřednictvím serveru Onlajny.com.

03.09.2021

Utkání 2. kola od 16:00

Na základě množících se dotazů tímto oficiálně informujeme, že utkání 2. kola s Pardubicemi dne 12. září odstartuje v původním čase, tedy v 16:00. Jedním z důvodů je i skutečnost, že hned v úterý 14. září sehrají Bruslaři další utkání TELH.

08.08.2021

Aplikace Tečka

Tímto připomínáme a upozorňujeme návštěvníky domácích zápasů BK Mladá Boleslav, že nejjednodušší vstup do ŠKOENERGO Arény si zajistíte pomocí mobilní aplikace Tečka. Všem majitelům chytrých telefonů proto doporučujeme tuto aplikaci si stáhnout a při vstupu se jí prokázat. Děkujeme za pochopení a vaši pomoc. Detailní informace a odkazy pro stažení najdete ZDE.

×
Odehrané v 17:30 | Muži
BK Mladá Boleslav
HC VÍTKOVICE RIDERA
×
Dnes v 15:45 | Jun.
EC Red Bull Salzburg
BK Mladá Boleslav