BK MLADA BOLESLAV
22. 2. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Upustili jsme od naší hry, mrzelo navrátilce do sestavy Martina Procházku

M l. B o l. – Útočník Martin Procházka (na snímku) odehrál bez jednoho dne přesně po třech měsících opět extraligové utkání. To poslední odehrál taktéž za Mladou Boleslav a také proti Plzni na domácím ledě. I tehdy Bruslaři prohráli, byť jen těsně 0:1. Čtyřiadvacetiletého útočníka mrzela prohra s druhým celkem tabulky. Boleslavští podle něj nehráli to, na čem se v kabině před utkáním dohodli.

"Myslím si, že jsme ve druhé třetině trochu vypustili a přestali jsme hrát ten systém, jaký jsme hrát chtěli. Toho Plzeň využila," litoval Martin Procházka ztraceného vedení. Na smůlu se ale vymlouvat nechtěl. "Plzeň si za tím šla a ty góly, co vstřelila, si myslím, že i když je to blbý, tak byly zasloužené," dodal urostlý útočník, který v zápase nastoupil ve druhé formaci a na ledě strávil 15 minut a 20 sekund, během kterých dvakrát vystřelil na branku soupeře.

Martin Procházka zároveň v další části rozhovoru pro web BK Mladá Boleslav promluvil o svém hostování ve Slavii, odkud se vrátil na konci přestupového období v závěru ledna. "Je to rozdíl. Taktika je v extralize propracovanější a je to mnohem taktičtější hokej oproti té 1. lize, kde se hodně lítá. Já jsem rád, že jsem naskočil a dostal tu šanci. Popral jsem se o ni. Teď záleží na trenérech, jak to zhodnotí do příštích zápasů. Vzhledem k tomu, že já jsem tu s trenéry trénoval, tak jsem na tom fyzicky byl celkem dobře. Bál jsem se, že to bude horší, než jaké to ve skutečnosti bylo," řekl Martin Procházka.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

25.11.2020

Teplý do Litoměřic

Od středy 25. listopadu se juniorský reprezentant Michal Teplý přesouvá na nadcházející týdny do prvoligových Litoměřic, kam jej se souhlasem Bruslařského klubu vysílá jeho mateřský klub Chicago Blackhawks. V rámci projektu Dukla se bude připravovat na blížící se mistrovství světa do dvaceti let. Teplý pro tuto chvíli tedy opouští tým BK Mladá Boleslav.

22.11.2020

Gólový Alderson

Boleslavský útočník Brandon Alderson zaznamenal perfektní premiéru v dresu Dukly Trenčín, kam jej Bruslařský klub vyslal na hostování. V nedělním zápase Tipos Extraligy proti Liptovskému Mikuláši vstřelil první dva góly Trenčína a na jeden další přihrál. Celkem si tak připsal za jeden zápas tři kanadské body. Dukla Trenčín tedy s Brandonem Aldersonem v útoku a exboleslavským gólmanem Michalem Valentem v brance zvítězila 5:1.

19.11.2020

Alderson do Trenčína

Útočník Brandon Alderson bude měsíc hostovat v HK Dukla Trenčín, na Slovensko vyrazil ve středu 18. listopadu. "Jde nám především o jeho herní vytížení," vysvětluje sportovní ředitel Bruslařů Václav Nedorost a naznačuje tak, že osmadvacetiletý Kanaďan se momentálně do sestavy BK Mladá Boleslav nevejde.

15.11.2020

Proti Spartě doma

V rozpisu zápasů došlo ke změně pořadatelství. V den výročí sametové revoluce 17. listopadu tak Mladá Boleslav sehraje utkání proti Spartě na domácím ledě, nikoliv v Praze, jak bylo původně plánováno. Hraje se od 16 hodin.

05.11.2020

Klikorka na kempu U20

Po uvolnění vládních opatřeních pro sportovce dostali hokejisté „dvacítky“ zelenou a zahájili přípravu na MS U20, které na přelomu prosince a ledna bude hostit kanadský Edmonton. Mezi výběrem figuruje i osmnáctiletý obránce Bruslařů Karel Klikorka. První ze série kempů probíhá od 4. do 8. listopadu 2020 v Litoměřicích.

02.11.2020

Odstávka výroby dresů

Od pondělí 2. listopadu 2020 je pozastavena výroba replik hráčských dresů a minidresů a to až do 14. listopadu 2020. Důvodem této odstávky je 14tidenní karanténa výrobny dresů. Veškeré objednávky došlé v tomto období budou realizovány až po zahájení provozu výrobny. Děkujeme za pochopení.