BK MLADA BOLESLAV
22. 2. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Upustili jsme od naší hry, mrzelo navrátilce do sestavy Martina Procházku

M l. B o l. – Útočník Martin Procházka (na snímku) odehrál bez jednoho dne přesně po třech měsících opět extraligové utkání. To poslední odehrál taktéž za Mladou Boleslav a také proti Plzni na domácím ledě. I tehdy Bruslaři prohráli, byť jen těsně 0:1. Čtyřiadvacetiletého útočníka mrzela prohra s druhým celkem tabulky. Boleslavští podle něj nehráli to, na čem se v kabině před utkáním dohodli.

"Myslím si, že jsme ve druhé třetině trochu vypustili a přestali jsme hrát ten systém, jaký jsme hrát chtěli. Toho Plzeň využila," litoval Martin Procházka ztraceného vedení. Na smůlu se ale vymlouvat nechtěl. "Plzeň si za tím šla a ty góly, co vstřelila, si myslím, že i když je to blbý, tak byly zasloužené," dodal urostlý útočník, který v zápase nastoupil ve druhé formaci a na ledě strávil 15 minut a 20 sekund, během kterých dvakrát vystřelil na branku soupeře.

Martin Procházka zároveň v další části rozhovoru pro web BK Mladá Boleslav promluvil o svém hostování ve Slavii, odkud se vrátil na konci přestupového období v závěru ledna. "Je to rozdíl. Taktika je v extralize propracovanější a je to mnohem taktičtější hokej oproti té 1. lize, kde se hodně lítá. Já jsem rád, že jsem naskočil a dostal tu šanci. Popral jsem se o ni. Teď záleží na trenérech, jak to zhodnotí do příštích zápasů. Vzhledem k tomu, že já jsem tu s trenéry trénoval, tak jsem na tom fyzicky byl celkem dobře. Bál jsem se, že to bude horší, než jaké to ve skutečnosti bylo," řekl Martin Procházka.

Kompletní videorozhovor můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

03.06.2020

Hrdinka do Prostějova

Dvaadvacetiletý obránce František Hrdinka bude v nadcházející sezoně působit v Prostějově. U Jestřábů nebude žádným nováčkem, odehrál za ně už 25 zápasů v uplynulém ročníku, než jej Bruslaři z hostování stáhli.

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.