BK MLADA BOLESLAV
22. 4. 2012 | Daniel Langer

Uděláme vše, abychom sérii otočili, hecuje Andrej Podkonický

M l. B o l. - Na nedělním utkání se ze strany někoho, kdo přeje mladoboleslavskému hokeji, opravdu jen těžko hledají pozitiva. Bruslařům se páté utkání baráže nepovedlo a na svém ledě inkasovali z hole Davida Hrušky tři branky, aniž by sami nějakou vstřelili. Piráti se tak ujali v sérii vedení 3:2 na zápasy a Bruslaři musí zvítězit ve dvou zbývajících střetnutích. Pokud v jednom z nich podlehnou, v extralize je nahradí právě Chomutovští.

Andreji, toto bylo hodně jednostranné utkání...

Asi ano. Opět jsme to nezvládli, nezachytili úvod, nechali se ihned poslat do tří. Sice to i po první siréně bylo 0:0, ale potom jsme si nechali po našich chybách dát dva góly a na soupeře jsme už prostě neměli.

V předchozím utkání jste zvrátili nepříznivý vývoj a zvítězili po samostatných nájezdech, všechny trumfy měly být tedy podle všeho ve vašich rukou. Opak byl ale pravdou, že?

Po našem vítězném zápase paradoxně přichází zápas blbec. Místo abychom byli nabuzení, hrajeme hloupě a necháme soupeře vyhrát. Nevím, čím to je. Kdyby ano, vypadala by ta utkání jinak. Musíme teď jet do Chomutova a urvat to tam.

Útočné snahy týmu byly hodně bezzubé, nepodařilo se vstřelit ani jednu branku. Čím to?

Nevytvořili jsme si žádnou výraznější příležitost, ani v přesilovce, ani v oslabení, prostě nic. Byli jsme málo agresivní, nechodili před branku. Nevím, bylo to špatné. Musíme se dát do kupy a věřit, že to otočíme.

V čem je hlavní rozdíl mezi barážovými soupeři?

Hodně propadáme a děláme zbytečné fauly, to nás stojí mnoho sil. Snad každý zápas začínáme v dvojnásobném oslabení a Chomutov nastartujeme. Potom se hraje těžko.

Cíl je nyní jasný, dvakrát v řadě vyhrát. Hodně složitý úkol, že?

Ano, ale možné je všechno, klopit hlavy nemá cenu. I když je naše pozice nyní horší, ještě se o to porveme.

Sledovat, jak se vyprazdňují tribuny, to asi nebylo příliš dobré na psychiku...

Prohrávali jsme 0:3, mnoho toho na hřišti z naší strany nebylo k vidění. Nedivím se. Musíme se ponaučit z chyb a dát hlavy nahoru.

Co byste fanouškům vzkázal, aby vás jeli podpořit k dalšímu, již rozhodujícímu, utkání?

Aby stále věřili, že jim děkujeme. Uděláme vše proto, abychom sérii otočili.

Děkujeme za rozhovor!

Související články

Aktuality

27.11.2021

Dorost první v tabulce

V sobotu odehráli boleslavští dorostenci poslední utkání základní části. Porazili v něm na domácí půdě Litvínov 6:5 a po základní části se umístili na 1. místě v tabulce skupiny Západ. Bruslaři tak půjdou do nadstavby z nejlepší možné pozice. Gratulujeme celému realizačnímu týmu. Rozlosování nadstavby bude na našem webu k dispozici začátkem příštího týdne.

26.11.2021

Zápas B týmu odložen

Zápas B mužstva proti Kutné Hoře, který se měl hrát v sobotu 27. listopadu v Mladé Boleslavi, byl odložen. Náhradní termín utkání zatím nebyl stanoven. V sobotu se tak na domácím ledě představí nakonec jen dorost, který na hlavní ploše ŠKOENERGO arény vyzve od 13 hodin Litvínov.

22.11.2021

Zápas JUN odložen

Sobotní zápas juniorů proti Olomouci, který se měl hrát ve 13 hodin ve ŠKOENERGO aréně, byl odložen. Duel byl z důvodu karantény na straně soupeře přeložen na úterý 14. prosince v 18:00.

25.10.2021

Předprodej na Plzeň

Z důvodu státního svátku ve čtvrtek 28. října je fyzický předprodej vstupenek na páteční utkání s HC Škoda Plzeň přesunut na středu 27. října od 9 do 13 hodin.

21.10.2021

D. Šťastný mimo hru

Ani do utkání s Olomoucí nenastoupí útočník David Šťastný. Bohužel jeho zranění si vyžádá několikatýdenní léčbu. Bližší informace o povaze jeho zranění klub poskytovat nebude.

05.10.2021

Nové tváře

V dresu Bruslařů proti úternímu zápasu s Curychem představí méně tradiční tváře – kromě několika hráčů mladoboleslavské juniorky jde především o útočníky Tomáše Knotka ze Slavie a Jana Grima z Ústí nad Labem. Oba mají do středočeského klubu vyřízené střídavé starty.

×
Dnes v 12:00 | Jun.
HC Dukla Jihlava
BK Mladá Boleslav
×
Dnes v 17:00 | B tým
BK Mladá Boleslav
Spartak Vlašim