BK MLADA BOLESLAV
2. 11. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Udělali jsme chyby a nechali si dát dva zbytečné góly, mrzí Michala Vondrku


M l. B o l. – Boleslavští hokejisté přivítali v rámci 17. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nedaleký Liberec, nad kterým vedli, ale Severočeši ve druhé třetině stav zápasu otočili a dotáhli jej do vítězného konce. Kromě ztráty vedení a neúspěšného utkání s Bílými Tygry se v rozhovoru pro klubový web ohlédl kapitán Michal Vondrka (na snímku) za úspěšným vstupem Mladé Boleslavi do extraligové sezóny.

Na kapitánovi Bruslařského klubu bylo bezprostředně po zápase znát zklamání ze ztraceného vedení na Libercem. Bruslaři sice při závěrečné power-play měli nějaké šance na vyrovnání, během nich ale Boleslavští neuspěli. "Byl to urputný zápas, takový, jaký je to s Libercem vždycky. Oni dobře bruslí, bojují. My jsme vedli, ale udělali jsme tam dvě chyby a nechali jsme si dát zbytečné dva góly. Oni si to potom už pohlídali. My jsme sice v power-play měli ještě nějaké šance, branku už jsme ale nedali," mrzelo Michala Vondrku.

Sedmatřicetiletý kapitán Mladé Boleslavi přiznal, že se těší na reprezentační přestávku, během které bude kromě tréninků také větší prostor na regeneraci a odpočinek. "Každý odpočinek je dobrý. My během přestávky budeme mít pár dní volno, pak ale budeme zase makat a připravovat se na další zápasy. Nejde to úplně vypustit. I během volnu bude dřina," uvedl Vondrka.

Útočník zároveň dodal, že je spokojený se startem této sezóny. Jedná se totiž o zatím nejlepší vstup Mladé Boleslavi do extraligového ročníku. "Start se vydařil. Myslím, že nad očekávání. Získali jsme spoustu bodů, ale právě to tam klukům opakuji. To, že jsme získali tolik bodů, tak nemusíme ztratit nějakými zápasy, které si tak nějak zkazíme sami. Hrajeme zápas od zápasu, snažíme se pořád získávat body a jsem hrozně rád, že teď, jak byl rychlý sled posledních čtyř zápasů, tak jsme tři z nich vyhráli. To je hodně důležité," dodal Michal Vondrka.

Kompletní videorozhovor s kapitánem Bruslařského klubu můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

27.01.2020

Otevírací doby prodejny

Nová otevírací doba kamenné prodejny pro zbytek sezony 2019/2020 je každý pátek od 11:00 do 16:00 a každý domácí zápas, vždy hodinu před začátkem utkání do konce 2. přestávky. Aktuální info o otevírací době vždy naleznete na www.fanshopbkboleslav.cz v sekci Kontakty.

21.01.2020

S Libercem v TV

Utkání 43. kola mezi BK Mladá Boleslav - Bílí Tygři Liberec bude v neděli 2. února vysílat Česká televize. Dochází proto k posunu času z 16:00 na 16:30.

15.01.2020

Obchod s FANSHOPEM

STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav bude v týdnu od 13. do 19. ledna uzavřen, výjimku činí pouze domácí utkání v neděli 19. ledna s Kladnem, kdy bude otevřen v tradičních hodinách při zápase. V následujícím týdnu od 20. do 26. ledna bude fungovat v omezeném provozu, o otevírací době vás budeme informovat. Zboží z klubového FANSHOPU můžete nejjednodušeji zakupovat prostřednictvím našeho e-shopu. Omlouváme se za případně vzniklé potíže.

13.01.2020

Mladí Bruslaři na ODM

Již tento týden, v neděli 19.ledna, startuje další ročník Zimní olympiády dětí a mládeže, ve kterém se představí všechny kraje České republiky. O cenné kovy se na hrách za Středočeský kraj popere i 12 mladých Bruslařů! Jedná se o hokejisty ročníku 2005 a mladší. Nominováni byli a na olympiádu se vydají David Hora, Jakub Vítek, Jan Halman, Vojtěch Hradec, David Hart, Dominik Hasman, Jiří Sypecký, Vojtěch Vochvest, Adam Vlasák, Adam Martin Hlinský, Jáchym Průšek a Patrik Král. Za zmínku stojí, že tito hráči skončili na 3. místě v MČR 2019, někteří jsou vítězové 46. ročníku Memoriálu Gustava Lachmana.

Výběr Středočeského kraje povede jako již tradičně mladoboleslavský trenér Jiří Zörkler. Držíme palce a přejeme mnoho úspěchů.

07.01.2020

Pabiška za Benátky

Lukáš Pabiška si v rámci střídavých startů za Benátky nad Jizerou připsal první asistenci. Stalo se tak v utkání s Třebíčí, které bylo jeho druhým v benáteckém dresu.

23.12.2019

Klikorka na MS

Česká reprezentace do 20 let má za sebou přípravný kemp ve Frýdku-Místku, po kterém trenér Václav Varaďa zúžil českou soupisku na 22 hráčů a 3 brankáře. Ve výběru zůstal a na MS tak pojede i mladoboleslavský obránce Karel Klikorka Juniorský národní tým se v pondělí přesouvá do Ostravy, kde pro něj Mistrovství světa IIHF v ledním hokeji juniorů 2020 odstartuje 26. prosince zápasem proti Rusku.