BK MLADA BOLESLAV
2. 11. 2019 | Vojtěch Drbohlav

Udělali jsme chyby a nechali si dát dva zbytečné góly, mrzí Michala Vondrku


M l. B o l. – Boleslavští hokejisté přivítali v rámci 17. kola Tipsport extraligy na domácím ledě nedaleký Liberec, nad kterým vedli, ale Severočeši ve druhé třetině stav zápasu otočili a dotáhli jej do vítězného konce. Kromě ztráty vedení a neúspěšného utkání s Bílými Tygry se v rozhovoru pro klubový web ohlédl kapitán Michal Vondrka (na snímku) za úspěšným vstupem Mladé Boleslavi do extraligové sezóny.

Na kapitánovi Bruslařského klubu bylo bezprostředně po zápase znát zklamání ze ztraceného vedení na Libercem. Bruslaři sice při závěrečné power-play měli nějaké šance na vyrovnání, během nich ale Boleslavští neuspěli. "Byl to urputný zápas, takový, jaký je to s Libercem vždycky. Oni dobře bruslí, bojují. My jsme vedli, ale udělali jsme tam dvě chyby a nechali jsme si dát zbytečné dva góly. Oni si to potom už pohlídali. My jsme sice v power-play měli ještě nějaké šance, branku už jsme ale nedali," mrzelo Michala Vondrku.

Sedmatřicetiletý kapitán Mladé Boleslavi přiznal, že se těší na reprezentační přestávku, během které bude kromě tréninků také větší prostor na regeneraci a odpočinek. "Každý odpočinek je dobrý. My během přestávky budeme mít pár dní volno, pak ale budeme zase makat a připravovat se na další zápasy. Nejde to úplně vypustit. I během volnu bude dřina," uvedl Vondrka.

Útočník zároveň dodal, že je spokojený se startem této sezóny. Jedná se totiž o zatím nejlepší vstup Mladé Boleslavi do extraligového ročníku. "Start se vydařil. Myslím, že nad očekávání. Získali jsme spoustu bodů, ale právě to tam klukům opakuji. To, že jsme získali tolik bodů, tak nemusíme ztratit nějakými zápasy, které si tak nějak zkazíme sami. Hrajeme zápas od zápasu, snažíme se pořád získávat body a jsem hrozně rád, že teď, jak byl rychlý sled posledních čtyř zápasů, tak jsme tři z nich vyhráli. To je hodně důležité," dodal Michal Vondrka.

Kompletní videorozhovor s kapitánem Bruslařského klubu můžete zhlédnout prostřednictvím klubového YouTube kanálu:

Související články

Aktuality

13.11.2019

Tři bronzoví Bruslaři

Na turnaji v kanadském Medicine Hat reprezentovali Bruslařský klub hned tři hráči. Dorostenci Szturc, Půček a Moravec se podíleli na bronzové medaili, kterou U17 vybojovala v zápase proti výběru Kanada White. Zlato získal tým Ruska, jenž porazil USA poměrem 6:2.

12.11.2019

Obchod uzavřen

Obchod STŘÍDA SPORT SHOP Mladá Boleslav ve ŠKOENERGO Aréně je dnes v úterý 12. listopadu z důvodu nemoci uzavřen. Těm z vás, kdo by si rád zakoupil hokejovou výstroj, se tímto omlouváme a pro ty z vás, kdo by rád něco z našeho FANSHOPU - na stánek s našimi suvenýry se můžete těšit dnes od 15 hodin v OC Olympia v rámci autogramiády A týmu.

08.11.2019

Přípravný zápas dorostu

Dorostenci ve čtvrtek 7. listopadu odehráli přípravný zápas proti Litvínovu, kterému na domácím ledě podlehli 3:4 po samostatných nájezdech. "Jsme rádi, že jsme během reprezentační přestávky mohli sehrát přípravné utkání s Litvínovem. V něm dostali šanci i hráči 9. třídy. Příští týden už pokračuje opět soutěž, konkrétně utkáním v Jihlavě a doma s Pardubicemi," dodává asistent trenéra David Vrbata.

02.11.2019

Výjezd do Litvínova

Boleslavští fanoušci se chystají v pátek 22. listopadu podpořit boleslavské hokejisty do Litvínova. Boleslavské smečce se osvědčilo vyhlašovat výjezdy takto dopředu, a proto i na sever Čech se můžete hlásit s třítýdenní rezervou. Cena je 200 Kč dopravné + 150 Kč vstupenka. Odjezd z tradičního místa před městským fotbalovým stadionem a to ve 14:45. Hlásit se můžete prostřednictvím formuláře.

30.10.2019

Předprodej na Liberec

Fyzický předprodej na vedení klubu na sobotní utkání s Libercem bude probíhat ve čtvrtek 31. října od 9 do 17 hodin a v pátek 1. listopadu od 9 do 13 hodin.

29.10.2019

Online předprodej

Online předprodej na listopadová domácí utkání Bruslařů bude spuštěn ve středu 30. října ve 12 hodin.

×
Dnes v 17:00 | Muži
HC Oceláři Třinec
BK Mladá Boleslav