BK MLADA BOLESLAV
17. 2. 2017 | Vojtěch Drbohlav

Ubojované vítězství nad Karlovými Vary je důležité, ví obránce Jiří Kučný

M l. B o l. – Základní část Tipsport extraligy se blíží ke svému konci a hokejisté Bruslařského klubu přivítali ve 47. kole Karlovy Vary, tedy tým, který je už jednou letos na domácí půdě porazil. I toto utkání se zdálo být dost náročné, protože bylo velice dlouho nerozhodné 0:0. Boleslavští ale přeci jen duel zvládli, když se v přesilové hře prosadil Radan Lenc. I Jiří Kučný, který nám poskytl video rozhovor, si po utkání s karlovarskou Energií očividně oddychnul a byla na něm znát radost z tříbodového zisku.

Zápas Mladé Boleslavi s Karlovými Vary byl dlouho vyrovnaný a potvrdilo se, že Energetici letos prožívají jednu z těch lepších sezón, ačkoliv se to na jejich postavení v tabulce neprojevuje. “Věděli jsme, že Vary jsou bojovné mužstvo a že zejména venku umí soupeře pořádně potrápit. Páteční zápas podle toho taky vypadal,“ hodnotil náročné střetnutí se západočeským týmem obránce Jiří Kučný.

Oba celky si sice vypracovávaly šance na to, aby se dostaly do vedení, jenže pokaždé tomu něco málo chybělo. Nakonec se však sice Bruslaři prosadili brankou z přesilové hry. I tak se ale nabízí otázka, proč padalo tak málo branek? “Brankáři chytali výborně, navíc jak soupeř, tak my jsme hráli slušně z obrany. Právě proto to měli útočníci těžké,“ obhajoval své kolegy jeden zkušený bek, který v této sezóně dostává poměrně dost prostoru a patří ke stálicím kádru.

Právě tříbodovou výhrou nad Karlovými Vary se hokejisté Mladé Boleslavi dost možná ještě víc přiblížili k vysněnému postupu do předkola play-off. Zápas s Karlovými Vary by svou obtížností mohl být dobou prověrkou na nadcházející vyřazovací boje. “Tyto zápasy mužstvo nejvíc nakopnou a pomůžou mu na náladě a psychice. Tak náročné zápasy týmu pomůžou,“ vyhlíží Jiří Kučný play-off, které by si stejně jako jeho spoluhráči rád zahrál.

Související články

Aktuality

29.04.2020

Osobní odběr není možný

Kamenná prodejna STŘÍDA SPORT Shop Mladá Boleslav je dlouhodobě uzavřena a osobní odběr zboží z FANSHOPU na vedení klubu bohužel není z hygienických a bezpečnostních důvodů možný. Objednávky tak lze realizovat pouze prostřednictvím e-shopu s následnou dopravou. Omlouváme se za potíže a děkujeme za pochopení.

26.04.2020

Semifinále proti Kometě

Boleslavští gameři Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera už znají v Esport hokejové lize svého semifinálové soka. Nastoupí proti brněnské dvojici Roman “bladeito“ Pilný a Josef “Pepcastachurcik“ Stachura. Duel je naplánován na pátek 1. května, kdy se odehrají oba semifinálové boje. Vítězové sérií se utkají v následném finále 8. května 2020.

Přenos můžete sledovat na O2 TV Sport nebo na Twich.com/esporthokej.

16.04.2020

Play-off EHL

V sobotu 18. dubna 2020 vypuknou první čtvrtfinálová kola Esport hokejové ligy, ve kterých se představí i zástupci týmu BK Mladá Boleslav Jindřich “Jifi23“ Fencl a Radek “Kumbik“ Kumbera. Souboj odehrají proti plzeňské dvojici “CzechDomin“ a “Pikej“.

Úvodní buly padne ve 13 hodin. Zápasy můžete sledovat živě na O2 TV nebo http://Twitch.com/esporthokej.

12.04.2020

Bruslaři na Spotify

Máme pro vás velikonoční dárek. Po opakujících se prosbách jsme se rozhodli vyslyšet vaše přání a dali jsme dohromady (prozatím) dva playlisty skladeb, které v letošní sezoně neodmyslitelně patřily na domácí zápasy Bruslařů. Vraťte se prostřednictvím našeho účtu BK Mladá Boleslav na Spotify v rámci "Bruslařových playlistů" do ŠKOENERGO Arény a prožijte prostřednictvím těchto skladeb znovu atmosféru našich domácích duelů.

17.03.2020

FANSHOP a eshop

Kamenná prodejna FANSHOPU je uzavřena. O jejím opětovném otevření vás budeme informovat.
V současné době je i e-shop v omezené míře v provozu. Veškeré objednávky zasíláme pouze přes UPS, DPD či Zásilkovnu, osobní odběr objednávek není možný. Již zadané objednávky budeme řešit individuálně. U všech objednávek počítejte s delší dobou vyřízení a doručení. V případě objednání dresů a minidresů se doba vyřízení prodlužuje na 4 týdny.
V případě dotazů se obracejte na e-mail info@fanshopbkboleslav.cz.

12.03.2020

Budějovice v extralize

Protože se letos v Chance lize kvůli hrozbě koronaviru nebude hrát play-off, do Tipsport extraligy postoupí České Budějovice jakožto vítěz základní části. Rozhodlo se o tom na zasedání Výkonného výboru Českého hokeje.