BK MLADA BOLESLAV
3. 4. 2014 | Jitka Čechová

Turnaj 7. tříd v Benátkách nad Jizerou vyhráli žáci BK Mladá Boleslav!

M l. B o l. – Žáci mladoboleslavské sedmé třídy vyhráli turnaj v Benátkách nad Jizerou, který se konal v sobotu 29. března. Malí Bruslaři vyhráli tři ze čtyř zápasů a zabodovali i po individuální stránce – nejlepším obráncem turnaje byl totiž vyhlášen boleslavský kapitán Lukáš Lhota. Gratulujeme k vítězství!

Výsledky zápasů Mladé Boleslavi:

HC Benátky nad Jizerou – BK Mladá Boleslav 1:4
IHC Písek – BK Mladá Boleslav 3:2
BK Mladá Boleslav - HC Jablonec nad Nisou 5:0
BK Mladá Boleslav – HC Liberec 3:1

Další články

Aktuality

22.01.2021

Bruslaři v Ústí

V rámci spolupráce s prvoligovým Ústím nad Labem odchází na sever Čech další mladý Bruslař a to Sebastian Jasečko. Putuje tak po stejné trase jako další mládežničtí reprezentanti z řad BK Mladá Boleslav, jako jsou Karel Klikorka, Dominik Vacík nebo vrstevník Gabriel Szturc.

04.01.2021

Růžička na ČT

Brankář Bruslařů Jan Růžička bude hostem pořadu ČT Sport Hokej den poté a to v pondělí 4. ledna od 18:40.

04.01.2021

Konec hostování

Nedělním zápasem se Zlínem se s námi rozloučil obránce Conor Allen, kterému tímto uplynulo měsíční hostování z Českých Budějovic. Děkujeme za všechnu pomoc a odvedenou práci a přejeme hodně štěstí!

03.01.2021

Kemp osmnáctek

V nominaci hráčů reprezentace České republiky do 18 let na přípravný kemp, který se uskuteční ve dnech 10.-15. ledna 2021 ve Vyškově, figurují také boleslavští Sebastian Jasečko, David Moravec a Gabriel Szturc.

20.12.2020

Zbořil v Moskvě úspěšný

Útočník Bruslařů Adam Zbořil si na moskevském Channel One Cupu počínal velmi úspěšně. Nastoupil ve dvou zápasech (proti Finsku a Švédsku) a v nich si připsal 3 kanadské body za tři asistence. Během vánočních svátků se určitě těšte na rozhovor!

17.12.2020

Zbořil má asistenci

V prvním utkání národního týmu na Channel One Cupu v Moskvě Češi bohužel prohráli s Finskem 3:4. Malé osobní plus si ale připisuje debutant v českém dresu a zároveň hráč BK Mladá Boleslav Adam Zbořil, který u prostředního z našich tří gólů asistoval.